Operace artaban karaoke texty

Získej karaoke texty Operace artaban, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Operace artaban. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Operace Artaban - Oillé
Videoklip a text písně Oillé od Operace Artaban. Ref: pleška to je cool (4*)..
Operace Artaban - Dejavu
Videoklip a text písně Dejavu od Operace Artaban. První nádech už ví jak chutná vzduch Tak sem tady a hned dělám ruch Tak vlétlo ptáče do mého st..
Operace Artaban - Kult
Videoklip a text písně Kult od Operace Artaban. Pravidlem stalo se, že lhář ze lži viní tě Čím větší pazkřivec tím víc je hlasitě Pěsti jsou..
Operace Artaban - Prozření
Text písně Prozření od Operace Artaban. Ref.1 Teď už to vím do čista babička byla nacista, Josef Lada jakbysmet a co teprv můj praděd Myslí srdcem..
Operace Artaban - Vlastizrada
Vidím prázdný fabriky, co se stalo s dělníky? Kdepak ti chlapi jsou, ty s paní kantýnskou? My tu dělat nebudem, jiní budou živit zem. Rozhodli chytráci, Ti staří  ...
Operace Artaban - Zbrojovka
Tak sem zase na fus dohrnul, cirkus Sparta se k nám přihrnul. Chudák Cajzl splet si tribunu, je bez šály a dostal na čuňu. Pět litrů dnes návštěva je plus, ...
Operace Artaban - Hrdinové
Videoklip a text písně Hrdinové od Operace Artaban. Hrdinové ulic, hrdinové měst..
Operace Artaban - Patriot
S úšklebkem hnidobych směje se. Co na tý zemi pořád máte. Všeználek nad věcí třese se. Místo zde švábům upíráte. Hrbaté krčí se u země. Já s hlavou vzhůru ...
Operace Artaban - Dělník
Videoklip a text písně Dělník od Operace Artaban. Ve dne žiješ jako stroj v šedý velký fabrice Večer po setmění patří ti zas ulice Ruce ztvrdlý..
Operace Artaban - Nasraný Chlapi
Videoklip a text písně Nasraný Chlapi od Operace Artaban. Bez práce je nakrmili, proč by to nevyužili Zaplatí to ale jenom, nasraný chlapy..
Operace Artaban - Společenství dobráků
Videoklip a text písně Společenství dobráků od Operace Artaban. Je to parta bláznů, Chocholoušek už jede A prvního odveze, Toho co tancuje..
Operace Artaban - Tvoje země
Není to Amerika, není to Anglie nejsou mořské pláže španělská Francie Neběhaj nám tu tygři, sloni a bizoni to nám však nevadí stačí nám mufloni. Krásný je ...
Prozření
Album Prozření od Operace Artaban. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Operace Artaban - Páni kluci
Text písně Páni kluci od Operace Artaban. Ref.: Jsme příliš mladí, aby jsme přestali žít Dost staří na to, víme co chtít Kluci kteří vědě..
Operace Artaban - Fotbal
Text písně Fotbal od Operace Artaban. Fotbal, balón už je v síti Fotbal, stadión praská Fotbal, chuligání šílí Fotbal, to je paráda..
Operace Artaban - Hrdinové A Zrádci
Videoklip a text písně Hrdinové A Zrádci od Operace Artaban. Jak je dnes nazýván Tygr z Mompračemu co svůj ostrov bránil Jakpak je nazýván ten stat..
Operace Artaban - Eržika a Josef
Videoklip a text písně Eržika a Josef od Operace Artaban. Ref: Pod světly stroboskopů, pěkné se vše zdá Po desátým pivu, je každá princezna Když..
Operace Artaban - 1-2-3- Oi!
Videoklip a text písně 1-2-3- Oi! od Operace Artaban. Ref: My už to víme 1-2-3 Oi! Svět nezměníme 1-2-3 Oi! Pivo se točí 1-2-3 Oi! Kdo pije močí ..
Operace Artaban - Skinhead tady je
Videoklip a text písně Skinhead tady je od Operace Artaban. ref: Ještě stále věříme,že je možný být skinheadem až do smrti, holou hlavu mít T..
Operace Artaban - Streetkids
Videoklip a text písně Streetkids od Operace Artaban. Skinhead - boty a kšandy Skinhead - vyholená hlava Skinhead - všechny mařky šílí Skinhead - to ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

fact
debbi
andro
ello
cortex
colda
urlik
j co
stroma
suzie
dms
repete