Píseň šípková růženka originál karaoke texty

Získej karaoke texty Píseň šípková růženka originál, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Píseň šípková růženka originál. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jiří Schelinger - Šípková Růženka
Videoklip a text písně Šípková Růženka od Jiří Schelinger. To se schválně dětem říká, aby s důvěrou šly spát, klidně spát, že se dům ..
Deep Purple - Soldier Of Fortune
Videoklip, překlad a text písně Soldier Of Fortune od Deep Purple. ... Jiří Schelinger udělal cover písne "Soldier of fortune" s názvem "Šípková Růženka".
Šípková růženka od S-KORE
Text písně Šípková růženka. ... Má láska usíná, spí jako princezna. Moje pohádková, šípková růženka. REF(2x) Parket zalívá krev, v tom šoku neslyšíš hudbu
Soundtrack - Princezna ze mlejna - Jdu cestou necestou
Videoklip a text písně Jdu cestou necestou od Soundtrack - Princezna ze mlejna. Bílý je lilium bílej krásnej sen bílý je pravý hedvábí. Jdu cestou ..
Jiří Schelinger - Pojď
Videoklip a text písně Pojď od Jiří Schelinger. Svět není Hollywood, kde hvězdy blednou Oceán lidí svádí dál s ním plout I to se stává, že ..
Aleš Brichta - Výlet do bájí
Šenkýřka s úsměvem hosty vítá, korbely nedopočítáš........ Text přidal Vítr. Text opravil dan. Video přidal JindNovo · Ukaž píseň kamarádům na · Facebook ...
Jiří Schelinger - Neskutečná
Videoklip a text písně Neskutečná od Jiří Schelinger. Neskutečná ten můj pláč, ten tě možná přivolal, neskutečná ty jsi dar, jenž já sobě ..
Jiří Schelinger - Já To Vím
Videoklip a text písně Já To Vím od Jiří Schelinger. Hej, hej já paroháčem. Hej, hej, hej nehodlám být. Hej, hej dívku věrnou. Hej, hej, hej j..
Aleš Brichta - Slečna závist (Arakain)
Videoklip a text písně Slečna závist (Arakain) od Aleš Brichta. Proč přišla takhle z rána A co si žádá u pána, Že svíčku drží v dlaních, Ti..
Petr Kolář - Dům U Vycházejícího slunce
Videoklip a text písně Dům U Vycházejícího slunce od Petr Kolář. Mé mámě Bůh dal věnem prát a šít bluejeans. Táta můj se flákal jen sám po..
Jiří Schelinger - Holubí dům
Videoklip a text písně Holubí dům od Jiří Schelinger. Hledám dům holubí, kdopak z vás cestu ví, míval stáj roubenou, bílý štít. Kde je dům h..
Damiens - Mám Tě rád
Ti, kteří hledali píseň Mám Tě rád, navštívili také: Petr Kolář - Mackie Messer · Street69 - Divnej pár · Petr Kolář - Malá černá kočka · Petr Kolář - Šípková růženka.
Aleš Brichta - Nechte vlajky vlát (Hattrick)
Videoklip a text písně Nechte vlajky vlát (Hattrick) od Aleš Brichta. Nechte vítr vát, nechte chóry znít každej máme svý hymny vítězný. Nechte v..
Aleš Brichta - Dívka s perlami ve vlasech
Videoklip a text písně Dívka s perlami ve vlasech od Aleš Brichta. Nemám ... Hudba je stejná jako originál, nicméně text byl samozřejmě změněn do češtiny.
Petr Kolář - Tlaková níž
Videoklip a text písně Tlaková níž od Petr Kolář. Je taková níž v tu chvíli Prudce klesá hladina, hlava tlak. Je tlaková níž a nic už není j..
Aleš Brichta - Noc Kouzel
Videoklip a text písně Noc Kouzel od Aleš Brichta. Možná je lepší, když si řekneš tak ať. (tak ať) Možná je lepší, když se smíříš, že to..
Aleš Brichta - Barák na vodstřel
Videoklip a text písně Barák na vodstřel od Aleš Brichta. Tenhle barák na vodstřel je dopis promlčený lásky tenhle barák na vodstřel kam večer ch..
Richard Müller - Srdce jako kníže Rohan
Videoklip a text písně Srdce jako kníže Rohan od Richard Müller. Moje teta, tvoje teta, parole... Dvaatřicet karet křepčí na stole. Měsíc svítí s..
Texty a překlady písní od uživatele Markétka
Seznam všech textů písní od uživatele Markétka. ... Videoklip, Akordy. Ať Tvůj Hlas Zní ( Originál: Let The Children Sing ). 370, cz .... šípková Růženka. 2593, cz  ...
Jiří Schelinger - Holubí dům
Ami G Fmaj7 Emi7 Ami 1. Zpívám ptákům a zvlášť holubům, G Fmaj7 Emi7 Ami stával v údolí mém starý dům. C G C G C Ptáků houf zalétal ke krovům, Ami G ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

4ty2
yn.ro
deep