Píseň domorodce karaoke texty

Získej karaoke texty Píseň domorodce, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Píseň domorodce. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


František Nedvěd - Píseň domorodce
Text písně Píseň domorodce od František Nedvěd. Lká ukulele tmou, svou píseň tesklivou, noc sálá žárem vášně a ty spíš, přijď než se roze..
František Nedvěd - Píseň kovboje
Text písně Píseň kovboje od František Nedvěd. Oklahomou můj zpěv až zazní jóhohó, jóhohó, jóhohohó. Laso mám a coltů pár, píseň na rtech,..
František Nedvěd - Jen ty, má Sázavo
Text písně Jen ty, má Sázavo od František Nedvěd. Jen ty, má Sázavo, ty říčko v peřejích, vzpomínky na tebe srdce mé zahřejí..
František Nedvěd - Lovec bobrů
Text písně Lovec bobrů od František Nedvěd. Tak sám, tak sám, on na sever se bral, když měsíc plál, na oči černé vzpomínal. Tam někde v dáli ..
František Nedvěd - Ještě spí chata
Text písně Ještě spí chata od František Nedvěd. Ještě spí chata na skále nad řekou a není nikdo, kdo by v ní se probudil. Jenom prázdnotě smí..
František Nedvěd - Pozdrav naposledy
Když ohně zaplanou · Píseň domorodce · Pozdrav naposledy · Až budeš velký · Lovec kožešin · Jen ty, má Sázavo · Ještě spí chata · Lovec bobrů · Píseň ...
Když ohně zaplanou
... Když ohně zaplanou od František Nedvěd. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... Píseň domorodce · Pozdrav naposledy, video. Až budeš ...
František Nedvěd - Až budeš velký
Text písně Až budeš velký od František Nedvěd. Až budeš velký, staneš se námořníkem a odpluješ mi jednou velkou lodí v dál. Život se změní..
Záviš - Domorodka
Videoklip a text písně Domorodka od Záviš. Domorodka mladá, domorodka mladá,..
František Nedvěd - Lovec kožešin
Text písně Lovec kožešin od František Nedvěd. Jerry, starý, brachu jsme tu stále sami, nikdo nechce snášet krutý osud s námi. Až nás ruka tvrdá..
František Nedvěd - Hvězdičky plály
Text písně Hvězdičky plály od František Nedvěd. Ruka tvá bílá pel retú skryla, přede mnou ve dlaních. Kraj s nocí splýval, když jsem ti zpíva..
František Nedvěd - Když ohně zaplanou
Text písně Když ohně zaplanou od František Nedvěd. Když ohně zaplanou chtěl bych se ptát děvčátko zda to jěště víš, kdo měl tě rád? Mlhy ..
František Nedvěd - Sosna
Predohra: Měsíc bledou nocí pluje tiše dál pos sosnou když večer usínám. Srdce které bloudí jež přírodě volá stará sosna k vám teď promlouvá. Ten kdo ve ...
František Nedvěd - Ještě spí chata
Ještě spí chata na skále. Když před chatou stojím a první slunce šíp se do krajáče mlhy ponoří. Pak vzpomínky spojím si v zlatě tkanou nit a leskem její srdce ...
Diskografie František Nedvěd - Album Když ohně zaplanou
Album Když ohně zaplanou. František Nedvěd. Album František Nedvěd - Když ohně zaplanou 2004, Sony Music. 1 Když ohně zaplanou; 2 Píseň domorodce ...
Iced Earth - Mystical End
Videoklip, překlad a text písně Mystical End od Iced Earth. The word of the land begotten ... Všichni domorodci křičí, křičí za svobodu. Učení zmařených životů a ...
B-Side Band & Vojtěch Dyk - It Had Better Be Tonight
Videoklip, překlad a text písně It Had Better Be Tonight od B-Side Band & Vojtěch Dyk. Meglio stasera Baby go go ... Nebo jak my domorodci říkají "Fa Subito!"
Exots - Olgoj Chorchoj
Text písně Olgoj Chorchoj od Exots. R:.. ... nikdo ale nevěřil, že tam něco leze, domorodci všude dokládali své pravdivé teze. R: On se pouští Olgoj Chorchoj ...
Hrubá Chiba - Chyba G7
Text písně Chyba G7 od Hrubá Chiba. ref... ... nezbývá než sehnat z východu domorodce ref. honosné večírky ... Ti, kteří hledali píseň Chyba G7, navštívili také :.
Alice Cooper - Unbangi Stomp
Videoklip, překlad a text písně Unbangi Stomp od Alice Cooper. Well, I rocked over ... Vyjel jsem z trajektu. Viděl domorodce dělat podivně vypadající poskoky

Podobné texty písní


Poslední texty písní

crobot
rest


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.