Píseň svou mi tenkrát hrál karaoke texty

Získej karaoke texty Píseň svou mi tenkrát hrál, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Píseň svou mi tenkrát hrál. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál
Videoklip a text písně Píseň svou mi tenkrát hrál od Věra Špinarová. Píseň svou mi tenkrát hrál, pár slok zpíval, vítr vál. Píseň svou mi ..
Martina Balogová - Pisen svou mi tenkrat hral
Videoklip a text písně Pisen svou mi tenkrat hral od Martina Balogová. Martina: Usmal se do oci mych dech mi vzal ve vlasech pisek a sul kratke leto sel j..
Píseň Svou Mi Tenkrát Hrál / Bílá Jawa 250
Album Píseň Svou Mi Tenkrát Hrál / Bílá Jawa 250 od Věra Špinarová. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Píseň svou mi tenkrát hrál od Věra Špinarová
na dosah ruky mi byl, když mě míjel. R: Píseň svou mi tenkrát hrál, pár slok zpíval, vítr vál, píseň svou mi tenkrát hrál, odcházel ulicí polední podél výkladních ...
Věra Špinarová - Bílá Jawa 250
Videoklip a text písně Bílá Jawa 250 od Věra Špinarová. Pryč je a s ním jeho ... Š · Věra Špinarová · Píseň Svou Mi Tenkrát Hrál / Bílá Jawa 250 · playlist karaoke ...
Alexandrovci - Moje armáda
Videoklip, překlad a text písně Moje armáda od Alexandrovci. ... Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál · Karel Zich - Dej si jednou klid · Karel Zich - Co to v ...
Věra Špinarová - Nádhernej den
Videoklip a text písně Nádhernej den od Věra Špinarová. Ó já zas řádil ... Když mě vzali v Ostravě na pódium ... byl to nádhernej den a rokenrol se tenkrát hrál
Věra Špinarová - Lži a hraj
Videoklip a text písně Lži a hraj od Věra Špinarová. Lži a hraj, slabej čaj budeme potom snídat s chutí den a noc, lásky moc u nás už ... Píseň svou mi tenkrát hrá.
Věra Špinarová - Máme máj
Videoklip a text písně Máme máj od Věra Špinarová. Mám se ... Máme máj, lidi na mě dbaj'. ... Proč to mám na ně pokaždý hrát? ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4.
Věra Špinarová - Jednoho dne se vrátíš
Videoklip a text písně Jednoho dne se vrátíš od Věra Špinarová. Mám už v tváři sníh, to léta můžou být, s prázdnem slůvek Tvých chci so..
Martina Balogová - Tentokrát Se Budu Smát Já
Videoklip a text písně Tentokrát Se Budu Smát Já od Martina Balogová. To jsi byl ty co ses mi smál když hráli valčík pořád jen Tak tedy poslouche..
Věra Špinarová - Zůstaň
Jenom nám dvoum Klavír těch pár tónů hrál Jenom nám dvoum Zněly housle jak můj pláč Tu píseň znáš.. ... Zněly housle jak můj pláč. Tu píseň znáš. Tak proč se ptáš...? Se mnou. Vejdi se mnou ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4. Lúčenie; 5.
Věra Špinarová - Já mám ráda boogie
Videoklip a text písně Já mám ráda boogie od Věra Špinarová. Možná ... já, mám ráda boogie, v tom mi žádná nestačí. Nic než ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4.
Věra Špinarová - Stíny výsluní
Videoklip a text písně Stíny výsluní od Věra Špinarová. Výsluní má své ... při zdi hrát - to mě nebaví zase dávám co ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4. Lúčenie; 5.
Věra Špinarová - Georgie
Videoklip a text písně Georgie od Věra Špinarová. Georgie, býval jsi ... v klubech a sálech jsi nám hrál a každou ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4. Lúčenie; 5.
Věra Špinarová - Všem co záviděj
Videoklip a text písně Všem co záviděj od Věra Špinarová. ... Záviděj mi, že jsem volná jako pták. ... Záviděj mi i ty noci probděný. ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4.
Věra Špinarová - Ukolébavka pro mou lásku
vším máš mi být.. Budeš mou krajinou, ... každou svou vteřinou ... Ti, kteří hledali píseň Ukolébavka pro mou lásku, navštívili také: ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4.
Věra Špinarová - Slunečné pobřeží
Videoklip a text písně Slunečné pobřeží od Věra Špinarová. Slunečné pobřeží až nám znovu poběží slunečné pobřeží jenom když se smí..
Věra Špinarová - Music box
Pod lucernou stojí pán, pěkně smutné oči má a kolovrátek nechce hrát, zapomněl prej tu starou píseň. Kouká se do tmy 2796 na měsíc, vyplouvá z mraků akorát.
Věra Špinarová - Když pro oči nevidím
Videoklip a text písně Když pro oči nevidím od Věra Špinarová. Když pro oči ... to bývá mi pak všechno málo ... svítit bude mi dál ... Píseň svou mi tenkrát hrá.. 4.
Katapult - Láska je ztracená hra
... smál to mě se přece nikdy nemůže stát G R: To potvrdí hory který jsme spolu slezli Ami To potvrdí řeky který jsme spolu sjeli G To potvrdí písně co jsem ti hrál F ...
Karel Gott - Hrátky s láskou
Na hrátky s láskou si můžem hrát na ráj všech rájů, na mám tě rád na útěk krátký za bílou šíjí. Tak odpusť mi tu noc jež byla hrou čí vinou umírá ? I tvou i mou.
Karel Gott - Deštivý den
Texty písní: Karel Gott - Deštivý den. ... To se mi líbí Zadej náladu Přidat do playlistu Komentovat. Když tě má ruka hladí. Klesáš na polštář. A ukrýváš raději svou spanilou tvář. Zlato svých očí už přestává plát. Má deska se líně točí a začíná hrát ... že jsem to jáPřidat do playlistu · Kam tenkrát šel můj bratr JanPřidat do playlistu ...
Já tu babičku prostě žeru od Morčata na útěku
Text písně Já tu babičku prostě žeru. ... Bába na mě tupě zírá v palici jí zeje díra poznám tedy bez ... to jak babička. To mně podrž vážně to chutná jako babička ...
Texty a překlady písní od uživatele zuzu
Seznam všech textů písní od uživatele zuzu. ... Jako bůh musíš hrát. 29, cz, videoklip. Je mi to volný ...... Tenkrát v Mexiku ..... Dej mi svou ruku prázdnou. 85, cz.
Mňága a žďorp - Stovky hotelů
17. duben 2009 bedny z rádií a dráťáků sám si doma letoval s károu prastarou a svou kytarou nikdy nevím co bude dál asi budu hrát pro všechny dokud mi to ...
2 Čokovoko
Skrýt překlad písně ›. Začalo to už na ... Nikdo už mi nevloží svůj slogan do pysků . Chci být zas ... "Musím bojovat proti zlu svou symetrickou tváří." Chňapla jsem ... Jako tenkrát na čochu. Jemu však ... hraju ferdou na kytaru od setmění do ...
19 Kanye West - Last Call
And they ask me, they ask me, they ask me, I tell them(Mr Rocafella) ..... nebo si TechnoMarine, že to, co jsme na sobě tenkrát ... ehm, hrál píseň 'příčina už plivl jeho poezie v době, kdy jsem se dostal ... v Chicagu, se snažím dělat svou věc.
Jailhouse Rock od Elvis Presley
Text písně Jailhouse Rock. ... Come on and do the jailhouse rock with me. Lets rock, everybody, lets rock. Everybody in the whole cell block. Was dancin to the ...
Carried Away od Sonicflood
Text písně Carried Away. ... Some say You're far away. But I know You're here with me. I could go anywhere. And still you'd be there with me. I know You're here  ...
Kam zmizel ten stary song od Kateřina Suchá
Text písně Kam zmizel ten stary song. ... Louis Armstrong jej kdysi hrál, I jiní, kam zmizel ten straý song. Novou píseň hleď tu zpívám teď ... jak tenkrát zněl starý song. ... Soundtrack - Kick-Ass - Make me wanna die by The Pretty Reckless ... vyvolala předčasný porod, aby umožnila umírajícímu manželovi spatřit svou dceru ...
Live It od Doro Pesch
Text písně Live It. ... I don't like no-one pushing me. I wanna travel down the highway - forever free. I believe you got to follow your own heart. No matter where ...
Texty a překlady písní od uživatele Bibiannkaa
Seznam všech textů písní od uživatele Bibiannkaa. ... Knapsack. 26, cz, videoklip. Lay Your Love On Me ..... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Videoklip, Akordy. Hlaď Mě. 949, cz, videoklip ... Klesám Sám Pod Svou Váhou. 236, cz .... Tenkrát. 128, cz, videoklip. Varu You. 173, cz, videoklip. Ztracenej Grál .... Physician Heal Thyself.
Jak kdy od Věra Martinová
Text písně Jak kdy. ... někdy mi na rtech sládneš, jindy mě otrávíš, ... jindy mi slzy roníš, hmm, a stékáš po tvářích. ... Když zlý řeči mě zebou, po tobě mám hlad,

Podobné texty písní


Poslední texty písní

khoiba
kazaky
luvbug
omega
gotye
z
pvp
dasa
matty
domain
mortem
gou
jaw
zay
nein!
blue
elza
hora
elka
oar