Písnička aleluja text a akordy jakub smolík karaoke texty

Získej karaoke texty Písnička aleluja text a akordy jakub smolík, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Písnička aleluja text a akordy jakub smolík. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jakub Smolík - Haleluja (Hallelujah)
Písničky-Akordy.CZ · google.com/+Pisnicky-akordyCz. web s texty písniček, akordy, možností tisku zpěvníků. Sledovat. +1. +54. +55. +53 ...
Jakub Smolík - Haleluja
Videoklip a text písně Haleluja od Jakub Smolík. halelujaaaaa halelujaaaaa halelujaaaaa ..
Jakub Smolík - Ó mámo
Ó mámo (Pouze čtyři akordy celou píseň E, F#mi, H, E) 1. Já cítím stále teplou náruč tvou, co chrání dítě mocí tajemnou. To každej syn zná, nejsem jedinej,
Diskografie Jakub Smolík - Album Ať se zastaví čas...
Diskografie Jakub Smolík - Album Ať se zastaví čas. ... 1 Haleluja (Hallelujah); 2 Roky bez mámy; 3 Stýská se mi lásko má; 4 Vyznání; 5 Plášť Elfů; 6 Jediný lék ... příhody Jakuba Smolíka aneb Vyprávění a písničky, 2012 Jakub Smolík Vítám každý nový den..., 2013 ... web s texty písniček, akordy, možností tisku zpěvníků.
Jakub Smolík - Návrat
Videoklip a text písně Návrat od Jakub Smolík. Jedu stejnou cestou kde jsem viděl tvůj obraz v dálce stát kde jsem poprvé ti říkal mám tě rád..
Jakub Smolík - Ty jsi má láska, ty jsi můj sen
Znám Tě pouze krátce možná to byl sen. Měsíc jasně svítil byl to zvláštní den. Vítr mírně foukal cítila jsi chlad. Já jsem. Poprvé Tě objal chvíli jsem Tě hřál
Jakub Smolík - Já budu blues ti hrát
Zdá se to tak dávno kdy já se uměl smát já od té doby žádnou už žádnou neměl rád. Můj svět se někam řítí dál už je jenom pád a hroby lásky na něm kvítí
Jakub Smolík - Sedneme si spolu
Videoklip a text písně Sedneme si spolu od Jakub Smolík. R. Vánoce vánoce, jehličím zavoní z loňska je předloni ,vánoce jehličím zavoní z..
Jakub Smolík - Lásko, stůj při mně
Videoklip a text písně Lásko, stůj při mně od Jakub Smolík. Jó, starý chlapi, ty to znaj Že velká láska, ta prej bolí Znáš, že i když prohrá..
Jakub Smolík - Když andělé pláčou
Videoklip a text písně Když andělé pláčou od Jakub Smolík. Proč ve fontánách lidé si střádají štěstí? Krev smývá na dlažbách, déšť ..
Jakub Smolík - vánoční
Vánoční Vločky zdobí stromy krajkou sváteční. Mír a lásku potkáváme v ulicích. Dnes nikoho z nás mráz už nepálí. Plní se nám sen o bílých Vánocích
Jakub Smolík - O nespočetné kráse těla
Videoklip a text písně O nespočetné kráse těla od Jakub Smolík. Ne, podruhé už nepoznám, tak božsky klenutého čela, do jejích tajů vcházel j..
Jakub Smolík - Živá láska(duet s Evou Vejmělkovou)
Videoklip a text písně Živá láska(duet s Evou Vejmělkovou) od Jakub Smolík. - Vaše jméno, slečno. - Láska - Narozena? - Teď - Narozena kde? - Tady..
Jakub Smolík - Posvátná chvíle
Videoklip a text písně Posvátná chvíle od Jakub Smolík. Posvátná chvíle je jak voda na poušti pojd'me se na chvíli rádi zas mít..
Jakub Smolík - Já tě dívko dávno znám
Videoklip a text písně Já tě dívko dávno znám od Jakub Smolík. REFRÉN: Já Tě dívko dávno znám Znám Tě dlouho ze svých snů Pokaždé když ch..
Jakub Smolík - Jsi zklamaná
Videoklip a text písně Jsi zklamaná od Jakub Smolík. Jsi zklamaná - tak to bývá ... S Jakub Smolík 36 Nejkrásnějších balad, cd 1 ... A v uších zní akordy jen v mol
Jakub Smolík - Zůstaň stát
Videoklip a text písně Zůstaň stát od Jakub Smolík. Máš očí žár, žhnou jak plamen, co hvězdy splách Záře slunce v ledových krách Zůstává..
Jakub Smolík - Otec a syn (duet s Tomášem Vimrem)
Videoklip a text písně Otec a syn (duet s Tomášem Vimrem) od Jakub Smolík. Proutek lískovej na něm šňůru, háček a sním o všech rybách který r..
Jakub Smolík - Muž se srdcem kovboje
Videoklip a text písně Muž se srdcem kovboje od Jakub Smolík. Muž se srdcem kovboje Se městům vyhýbá A spává někdy ve stoje Pokud má na spáne..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

hurt
va
jamal
j.a. r
joy
hooked