Překlad písnicek do češtiny karaoke texty

Získej karaoke texty Překlad písnicek do češtiny, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Překlad písnicek do češtiny. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Miley Cyrus - Wrecking Ball
Videoklip, překlad a text písně Wrecking Ball od Miley Cyrus. Don't you ever say I just walked away I will always want you I can't live a lie, running for .. ... Bylo pro mne mnohem těžší natočit videoklip než nazpívat tuhle písničku. Byla to veliká ...
Leonard Cohen - Hallelujah
Videoklip, překlad a text písně Hallelujah od Leonard Cohen. Hallelujah, Hallelujah ... But you don't really care for music, do you? ... Budu stát před Pánem Písní
Adele - Hello
18. říjen 2015 Videoklip, překlad a text písně Hello od Adele. ... zhlédnutí na severu YouTube, čímž překonalo videoklip k písni Bad Blood od Taylor Swift.
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Videoklip, překlad a text písně Love Me Like You Do od Ellie Goulding. I'll let you set the pace Cause I'm not thinking straight My head spinning around I..
Twenty One Pilots - Heathens
Videoklip, překlad a text písně Heathens od Twenty One Pilots. All my friends ... Doesn't mean our brains will change from hand grenades ... Zajímavosti o písni.
The Chainsmokers - Closer ft. Halsey
Videoklip, překlad a text písně Closer ft. Halsey od The ... přestěhovat se do města v rozbitém autě a čtyři roky jsi nevolala ... Zajímavosti o písni. Mužské vokály ...
Alan Walker - Faded
Videoklip, překlad a text písně Faded od Alan Walker. I'm faded ... Překračuji hranice - ponor do ještě větších hlubin. Nekončící ... Zajímavosti o písni. Písnička  ...
Passenger - Let Her Go
Videoklip, překlad a text písně Let Her Go od Passenger. Only know you've been high when you're feeling low Only hate the road when you're missing home ...
Nickelback - How You Remind Me
Videoklip, překlad a text písně How You Remind Me od Nickelback. It's not like you to say ... I said I love you and I swear I still do ... Zajímavosti o písni. „Je to náš  ...
Justin Bieber - Sorry
Videoklip, překlad a text písně Sorry od Justin Bieber. I'm sorry (yeah) ... You know I try but I don't do too well with apologies. I hope I don't ... Zajímavosti o písni.
Justin Bieber - What Do You Mean?
Aug 30, 2015 Texty piesní a preklady Song lyrics Liedtexte, karaoketexte Teksty karaoke, ... Don't want for us to end where do I start ... Zajímavosti o písni.
PSY - Gangnam Style
Videoklip, překlad a text písně Gangnam Style od PSY. Oppan ... Chlápek, který do sebe hrkne vroucí kafe než vychladne. Dívka, jejíž srdce ... Zajímavosti o písni. Dva "staříci" ve ... (RalPhG); Český překlad 강남 [gang-nam] je 강(řeka)+남(jih).
Sia - Chandelier
Videoklip, překlad a text písně Chandelier od Sia. 1,2,3 1,2,3 drink 1,2,3 ... Can't feel anything, when will I learn. I push it down, ... Zajímavosti o písni. Píseň byla ...
Rihanna - Diamonds
Videoklip, překlad a text písně Diamonds od Rihanna. Shine bright like a diamond Shine bright like a diamond Shine bright like a diamond We're beautiful li..
Lukas Graham - 7 Years
Videoklip, překlad a text písně 7 Years od Lukas Graham. Soon I'll be 60 years old, will I think the world is cold Or will I have a lot of children who can..
Twenty One Pilots - Stressed Out
Videoklip, překlad a text písně Stressed Out od Twenty One Pilots. I was told ... Kéž by'sme se mohli vrátit do těch starejch, dobrejch časů ... Zajímavosti o písni.
Meghan Trainor - All About That Bass
Videoklip, překlad a text písně All About That Bass od Meghan Trainor. Because you ... But I can shake it, shake it like I'm supposed to do .... Zajímavosti o písni.
Gnash - I Hate U, I Love U (feat. Olivia O'Brien)
Videoklip, překlad a text písně I Hate U, I Love U (feat. Olivia O'Brien) od Gnash. I hate you ... Do you miss me like I miss you? Fucked around and got attached to ...
Vánoční koledy - Jingle Bells
Videoklip, překlad a text písně Jingle Bells od Vánoční koledy. Jingle bells, jingle bells Jingle all the way Oh, what fun it is to ride In a one horse ..
Justin Bieber - Let Me Love You ft. DJ Snake
Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k vzdělávacím účelům. Nahlásit protiprávní obsah ...
Leonard Cohen
Leonard Cohen - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... If It Be Your Will. 340, en, videoklip.
U2
U2 - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Překlad, Videoklip, Akordy ... Do You Feel Loved.
Genesis
Genesis - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Překlad, Videoklip, Akordy .... Chcete-li také získávat bonitu tímto způsobem, přidejte do databáze Lyrics nějaký text, nejlépe ... Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [tvorba www]
Coldplay
Coldplay - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Death Will Never Conquer .... 118, en, Český překlad, videoklip. Twisted Logic ...
Billy Joel
Billy Joel - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... All You Wanna Do Is Dance. 101, en, videoklip.
The Rolling Stones
The Rolling Stones - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... Who Do You Love. 35, cz, videoklip.
Texty a překlady písní od uživatele stop banování
Seznam všech textů písní od uživatele stop banování. ... Armádní Soubor Písní A Tanců A.v.alexandrova .... Země-překlad Z čínštiny Do češtiny Přes Ruštinu.
Barry White
Barry White - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online ! U většiny písní ... I'll Do For You Anything You Want Me. 231, en, videoklip ...
Amy Winehouse
Amy Winehouse - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní ... Back To Black (překlad) Zpět Do Temnoty. 4188, cz.
Gamma Ray
Gamma Ray - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... Who Do You Think You Are? 90, en, videoklip.
Led Zeppelin
Led Zeppelin - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... Hey Hey What Can I Do. 94, en, videoklip.
Christina Stürmer
Christina Stürmer - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... 116, de, Český překlad, videoklip .... Zálohovala jsem zprávy pokecu od ID 6338393 do 6338489, před dvěma dny se tedy nakecalo zhruba 96 zpráv.
Bonnie Tyler
Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní ... Loving You's A Dirty Job But Somebody's Gotta Do It ... 33, en, Český překlad, videoklip.
Mark Knopfler
Mark Knopfler - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Do America ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Překlad, Videoklip, Akordy.
Yes
Yes - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny ... Yes - texty a překlady písní, akordy, videoklipy ... Does It Really Happen ?
Texty a překlady písní od uživatele simír
Seznam všech textů písní od uživatele simír. ... Streets Of Philadelphia -český Překlad ... (Everything I Do) I Do It For You - (Všechno co dělám) dělám pro tebe.
Linkin Park
Linkin Park - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... In Pieces (překlad Do Čj). 2340, en. In The End.
Eric Clapton
Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. ... 52, en , Český překlad, videoklip. Black Rose ... Can't Let You Do It. 19, en, videoklip.
Jethro Tull
Jethro Tull - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Překlad, Videoklip, Akordy .... Chcete-li také získávat bonitu tímto způsobem, přidejte do databáze Lyrics nějaký text, nejlépe ... Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [ tvorba www]
Sepultura
Sepultura - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! ... Skladba, Zobrazení, Jazyk, Překlad, Videoklip, Akordy .... Chcete-li také získávat bonitu tímto způsobem, přidejte do databáze Lyrics nějaký text, nejlépe ... Wulbo s.r.o. - info@ujdeto.cz (čeština | deutsch | english) [zpětné odkazy] | [ tvorba www]

Podobné texty písní


Poslední texty písní

cze
4 1