Paradox plzeň inkvizice karaoke texty

Získej karaoke texty Paradox plzeň inkvizice, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Paradox plzeň inkvizice. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Paradox-Plzeň - Inkvizice - live
Videoklip a text písně Inkvizice - live od Paradox-Plzeň. R. Nejsem blázen, nejsem blázen Mlčíš, prosíš, naříkáš Nejsem blázen, nejsem blázen ..
Paradox-Plzeň - Žijem jen jednou - live
Videoklip a text písně Žijem jen jednou - live od Paradox-Plzeň. R. Žijem jen jednou to si pamatuj Žijem one life Žijem jen jednou to si pamatuj Žijem..
Paradox-Plzeň - Kocovina - live
Videoklip a text písně Kocovina - live od Paradox-Plzeň. R. Mám duši, duši v negliže Mám vlastní zkáze přihlížet Stojí za to, hořkost z mejch r..
Paradox-Plzeň - Šašek a král - live
Videoklip a text písně Šašek a král - live od Paradox-Plzeň. Vládce korunován, A pod ním muž, ve tváři růž. Chvíli smích a potom pláč, Kde ..
Paradox-Plzeň - Osud - live
Videoklip a text písně Osud - live od Paradox-Plzeň. Čas dlouhej čas, Zrychlit bys chtěl. Aniž by si vlastně tušil, Co ti osud pověděl...
Paradox-Plzeň - Najdi si svou tvář - live
Videoklip a text písně Najdi si svou tvář - live od Paradox-Plzeň. Neslyšíš a hráz se hroutí, Sevřenou mi tě noc k ránu navrací. Odcházíš a k..
Paradox-Plzeň - Krok od Tvého těla - live
Videoklip a text písně Krok od Tvého těla - live od Paradox-Plzeň. Anděl s ďáblem vzývá, stínu divnej rej, Tvoje vlasy k hříchu svádí, lidskej ..
Paradox-Plzeň - Rock'n'roll - live
Videoklip a text písně Rock'n'roll - live od Paradox-Plzeň. aaaaaaaaaaa aaaaaaaa aaaaaaaaaaa aaaaaaaaa aaaaaaaaaa aaaaaaaa aaaaaaaaaaa aaaaaaaa ...
Paradox-Plzeň - Oheň 2 - live
Videoklip a text písně Oheň 2 - live od Paradox-Plzeň. R. Dotýkám, dotýkám se rána Jsem objeť sladkých obřadů Zamyká, zamyká se brána Na sedm ..
Paradox-Plzeň - Strach - live
Máš strach že může do tvojí kůže, Zatnou drápy a rvát. Zloba co sílí snad každou chvíli, Kroutíš se, ztrácíš, za všechno může, Strach, těžkej a hloupej strach.
Paradox-Plzeň - Čarodějnice - live
Videoklip a text písně Čarodějnice - live od Paradox-Plzeň. Vzýváš, plameny lží, čarodějné! Skrýváš, svou zní i tvář a na prsou hada Dává..
Paradox-Plzeň - Bolest - live
Videoklip a text písně Bolest - live od Paradox-Plzeň. R. Nad rakví tančí stíny a poslední špetku hlíny dám Kde sama spíš a mě je půl Tma padá..
Paradox-Plzeň - Ticho dravců - live
Těžká víčka lžou a číhají, Jsme jak dravci, ty a já, ty a já. Vlčí tepny se v nás sbíhají, Už nás láska nepoutá, nepoutá. Něco schází, něco schází, přebývá,
Koncert z let s Petrem Kolářem - Paradox
Lady Starlight - live, video. Už nechci žádný sliby - live, video. So fucking what - live, video. Tie your mother down - live, video. Inkvizice - live, video. Kocovina - ...
Paradox-Plzeň - Tie your mother down - live
Videoklip a text písně Tie your mother down - live od Paradox-Plzeň. It's gotta be tonight My little school babe Your momma says you don't And your daddy s..
Paradox-Plzeň - So fucking what - live
Videoklip a text písně So fucking what - live od Paradox-Plzeň. Fajn, kdo se stará, kdo se stará co ty děláš Jo, kdo se stará, kdo se o tebe stará, ..
Paradox-Plzeň - Oheň - live
Voníš po heresi, A těžko potlačuješ síť. Když každej bere si, Tvý tělo, jako tajnej klíč. R. Dotýkám, dotýkám se rána. Jsem objeť sladkých obřadů. Zamyká ...
Paradox-Plzeň - Rachel 2 - live
Videoklip a text písně Rachel 2 - live od Paradox-Plzeň. Ú Rachel, nemůžu ti lhát Ú Rachel, černej vodopád..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

räyh!
buty
nena
2010
druzí
kantar
dillon
yorick
chai
deee
manewr
take
mg