Pbch karaoke texty

Získej karaoke texty Pbch, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Pbch. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Wanastowi Vjecy - Bedna od whisky
Bedna od whisky. Dneska už mě fóry ňák nejdou přes pysky. Stojím s dlouhou krawatou na bedně od whisky. Stojím s dlouhým obojkem jak stájowej pinč
Wanastowi Vjecy - Nahá
Videoklip a text písně Nahá od Wanastowi Vjecy. Andělé svícny pozvednou, světlo proudí tmou - dní je třistatřiatřicet Cesty jdou, ústí v jedinou..
P.b.ch.
P.b.ch. - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro častější ...
Žižkovský bary
(Řezník) Skeletona maska a kapitán láska. Žižkov je to místo, kde se chlastá. Žižkovský bary, coury a ulice ráno bolí palice,šňupe se modrá skalice. (Cole)
P.B.Ch. - Nechci
Videoklip a text písně Nechci od P.B.Ch.. Nechci, nechci tě poslouchat a nechci zůstat sám jen do čela se bouchat a vědět že tě mám..
Wanastowi Vjecy - Nahá
Nahá. Najednou lítaš nad vodou ne náhodou a včera si se chvěla s naladou mizíš oblohou všude barvy sou splývaj naše těla. Přilítnou broučci s podkovou
Wanastowi Vjecy - Bedna od whisky
Videoklip a text písně Bedna od whisky od Wanastowi Vjecy. Tak kopni do tý bedny, ať panstvo nečeká jsou dlouhý schody do nebe a štreka daleká do neb..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

pbch
tez
kill
vítr
i get