Penis pro penis pro a hanzal karaoke texty

Získej karaoke texty Penis pro penis pro a hanzal, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Penis pro penis pro a hanzal. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Penis Pro - Penis Pro a Hanzal - Sýr v kapse
Videoklip a text písně Penis Pro a Hanzal - Sýr v kapse od Penis Pro. Nikdo neumí žít tak jako já nechápeš mě ty hlavo maková ta podkova na tví hl..
Penis Pro - Penis Pro - Jsem z Prahy
Videoklip a text písně Penis Pro - Jsem z Prahy od Penis Pro. Ty zmrde já jsem z prahy vím kde sehnat gramy ve vzduchu lítaj money jsou místa na který ..
Penis Pro - Penis Pro - Mrdky
Videoklip a text písně Penis Pro - Mrdky od Penis Pro. Ref: Až vám to přeroste přes hlavu budu se smát smažky jako vy, fakt nemám rád tváříš se,..
Penis Pro - Penis Pro - Suce ma bite feat VVV
Videoklip a text písně Penis Pro - Suce ma bite feat VVV od Penis Pro. Na krku mám rtěnku říkej mi Kozzie ta čubka se na mě vozí sme zhulený a vožr..
Penis Pro - Penis Pro - OK
Videoklip a text písně Penis Pro - OK od Penis Pro. Ref (2)x: Dement je pro mě dneska každej druhej zmrdi kradou prachy vostatním a hulej OK koukej bejt ..
Penis Pro - Penis Pro a Adenhoe - Natankuj si plnou
Text písně Penis Pro a Adenhoe - Natankuj si plnou od Penis Pro. hoe hoe Adenhoe mám plno fuel up nečum buď jako chlap děláš bizz je to past nevolej ..
Penis Pro - Penis Pro a Hošty - Priváty
Text písně Penis Pro a Hošty - Priváty od Penis Pro. Příjdu na tvůj privát nikoho tam neznám zdraví mě jeden fellák a ty hoes tady asi potřebujou..
Penis Pro - Penis Pro - Fuj
Videoklip a text písně Penis Pro - Fuj od Penis Pro. Zeptej se kohokoliv že je na mě spolech když říkám že to zejtra bude tak to bude já seru na vá..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

libre
g.b.h.
ugra
ibeyi
wawro
meiko
mansun
epigon
omnia
sivik