Pepa fousek karaoke texty

Získej karaoke texty Pepa fousek, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Pepa fousek. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Fousek,Pepa - Zpověď českého důchodce
Videoklip a text písně Zpověď českého důchodce od Fousek,Pepa. Já žen si všímám stále měně jen na ne juknu po stráně o holí kráčím unav..
Fousek,Pepa - Pepa Fousek - Píseň o Česku
Pepa Fousek - Píseň o Česku Na penzijni fond se tesi uz banka,hlavne aby nezahucel do tunelu blanka. Uz to vidim jak zakazou,trenyrky a slipy a daji nam na ...
Fousek,Pepa - Častokrát
Videoklip a text písně Častokrát od Fousek,Pepa. Častokrát Častokrát dětem závidim,že mají v očích třpyt. Jdou štastně jarní ulicí a nemoho..
Fousek,Pepa - MediÁlnÍ sen
Text písně MediÁlnÍ sen od Fousek,Pepa. Všichni zaměstnanci veřejnoprávních i komerčních televizí dali výpověď. Zhasly všechny obrazovky a po ..
Fousek,Pepa - Bulvární balada
Videoklip a text písně Bulvární balada od Fousek,Pepa. Ref:Carárará,carárará..
Fousek,Pepa - StraŠidlo
Text písně StraŠidlo od Fousek,Pepa. Až budu po smrti chtěl bych být strašidlem Chtěl bych mít perutě na těle vystydlém Létal bych nad městy nad..
Fousek,Pepa - A hrdÝ buĎ
Text písně A hrdÝ buĎ od Fousek,Pepa. Jidáši mají otrlou tvář Medailí skví se největší lhář Chléb a hry nonstop prastarej trik Strach není m..
Fousek,Pepa - ExistenČnÍ pÍseŇ 1969
Text písně ExistenČnÍ pÍseŇ 1969 od Fousek,Pepa. Já v májovém průvodu Šlapu z vážných důvodů Zpívám písně v Cé duru Nechci ztratit figuru..
Abecední seznam interpretů
346 Four Year Strong · 347 Four Your Strong · 348 Foursilvers · 349 Fourth Face · 350 Fousatej hat · 351 Fousek,Pepa · 352 Fox Avenue · 353 Foxboro Hot Tubs.
Jaromír Nohavica
34, cz, videoklip. Česká Citoslovce. 204. Český Fousek (der Tschechischen Hund) .... Když Byl Pepa Ještě Mladý. 250, videoklip. Když Jsem Tahal Kačera.
Jaromír Nohavica - Hlídač krav
Když jsem byl malý říkali mi naši. Dobře se uč a jez chytrou kaši až jednou vyrosteš budeš doktorem práv. Takový doktor sedí pěkně v suchu bere velký peníze a ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

fish
slovo
great
sirens
artas
mk


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.