Petr kotvald a standa hložek karel karaoke texty

Získej karaoke texty Petr kotvald a standa hložek karel, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Petr kotvald a standa hložek karel. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Karel (Oh,Carol)
Text písně Karel (Oh,Carol) od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Kam se mrkneš najdeš jméno Karel,tlustě napsaný V básnich i písnich v boxu kopaný V..
Petr Kotvald & Stanislav Hložek - Karel
15. červenec 2014 Petr Kotvald & Stanislav Hložek - Karel - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový ...
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Krejčí
Videoklip a text písně Krejčí od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Kdybych prodal šicí stroj Páni já bych do toho šláp Kdybych sekl s jehlou Dlaň b..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Čau čau
Je jedno slovo který kam se vrhneš. Všude tě najde nikam neuprchneš Na rande, v telefonu,v písníčkach zní Tak že je,což je zlé nemocí infekční. Když tuhle ...
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Bílá královna
Videoklip a text písně Bílá královna od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Má bílá královno Přestaň chtít všem dávat mat Černou a bílou barvu z..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Malá
Videoklip a text písně Malá od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Veliká, maličká Neumíš se vzdávat Veliká, maličká Kdo tě, kdo tě zná, ten ví ..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Holky z naší školky
Majdalenka, Apolenka s Veronikou A taky Věrka,Zdeňka,Majka,Lenka s Monikou No jasně Klára Ančí, Bára Mančí už nevím čí. To všechno byly holky z naší ...
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Láska očima
Videoklip a text písně Láska očima od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. A víš, kde v holkách můžeš si o lásce počíst? Slova lžou A co v očích?..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Oh, Suzi
Oh Suzi, vlásky tvé jsou blond. Oh Suzi, znám tě z místních front. Já nejsem na mamon. A tak má tě on. Povídej, jak dá se sbohem dívčím sukýnkám. Najednou ...
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - My Time
Videoklip, překlad a text písně My Time od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. So in my lonely SOS Time is to blame, time is to bless It can heal your pain H..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Sandokan
Videoklip a text písně Sandokan od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Sandokan, sandokan všechno ví všechno má ve svém plánu Sandokan, sandokan Ať ..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Dívka Madelaine
Videoklip a text písně Dívka Madelaine od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Že prý má rád, když musí vstát i dívka Madelaine Když odkládá sen na..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Diana
Videoklip a text písně Diana od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Ospalá jde ulicí, nezbaví se lásky pout Sny jež voní skořicí, sny jež nelze obejm..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Zmoklá kráska
Videoklip a text písně Zmoklá kráska od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. To prý se dívkám To se dívkám někdy stává Že když venku poprchává Ta..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Ošklivé malé kačátko
Ti, kteří hledali píseň Ošklivé malé kačátko, navštívili také: Karel Zich - Večeře v trávě · Petr Kotvald - Moneyman · Karel Zich - Nelam nade mnou hůl · Karel Zich  ...
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Nemáš mě, lásko má
Text písně Nemáš mě, lásko má od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Já se, zdá se , bál dál psát náš seriál Žádný příští díl teď už ve ..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Plačky
Videoklip a text písně Plačky od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Plačky jsou nestálý Hrách se skutálí Já bych hádal Že to spíš padal sníh..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Můj čas
Videoklip a text písně Můj čas od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Rád, tak rád bych žil a mám jen zbytek sil, a času míň, než se mi zdálo před..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Chtějí se líbit
Text písně Chtějí se líbit od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Ref.Chějí se líbit a v tom je trik náš Že umiš všechno jim slíbit A tím pádem ..
Petr Kotvald a Stanislav Hložek - Déšť má dovolenou
Videoklip a text písně Déšť má dovolenou od Petr Kotvald a Stanislav Hložek. Plnou pláží, jak pec rozpálenou Běží dívky v našich šlápotách ..
Petr Kotvald - Písnička Baby Jagy
5. duben 2006 Petr Kotvald - Písnička Baby Jagy - text písně. Více než 110 000 ... Zobrazit všechny texty od Petr Kotvald · » Zobrazit ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… ( 887x). Láska - Očima Petr Kotvald (795x) ... Stanislav Hložek (2418x).
Petr Kotvald - Francouz
5. duben 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Francouz ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (887x). Láska - Očima Petr Kotvald (795x) ... Stanislav Hložek (2418x).
Petr Kotvald - Smile
5. duben 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Smile ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (873x). Láska - Očima Petr Kotvald (795x) ... Stanislav Hložek (2418x).
Petr Kotvald - Rozvod Se Odkládá
5. duben 2006 Petr Kotvald - Rozvod Se Odkládá - text písně. Více než ... Petr Kotvald - stát se fanouškem ... Petr Kotvald & Stanislav… ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (804x ). Láska - Očima Petr Kotvald (788x) ... Stanislav Hložek (2406x).
Petr Kotvald - Dívej Se, Jak Jsem Tvůj
5. duben 2006 Petr Kotvald - Dívej Se, Jak Jsem Tvůj - text písně. Více než 110 000 ... Petr Kotvald - stát se fanouškem ... Stanislav Hložek (2402x). Když Se ...
Petr Kotvald - Ukradnu Tě, Lásko
5. duben 2006 Petr Kotvald - Ukradnu Tě, Lásko - text písně. ... Petr Kotvald & Stanislav… ( 2441x) ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (846x). Láska - Očima Petr Kotvald ( 793x) ... Stanislav Hložek (2416x) ... Stanislav Hložek (2316x).
Nejhezčí dárek 50 cz zpěváků od Stanislav Hložek
[Standa Hložek] ať jeho paprsky tvé chvíle zesládnou. [K.Vágner] A ty je můžeš dále nést ve svých dlaních [Petr Kotvald ] a náladu mít ... [ Karel Zich ] Pár tónů, pár ...
Petr Kotvald - Lásko,lásko
5. duben 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Lásko,lásko ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (825x) . Láska - Očima Petr Kotvald ... Stanislav Hložek (2412x).
Petr Kotvald - A Tak Dál
5. duben 2006 Petr Kotvald - A Tak Dál - text písně. Více než 110 000 ... Petr Kotvald - stát se fanouškem ... Petr Kotvald & Stanislav… ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (851x ). Láska - Očima Petr Kotvald (793x) ... Stanislav Hložek (2416x).
Petr Kotvald - Už Po Nás, Lásko Má, Jdou
5. duben 2006 Petr Kotvald - Už Po Nás, Lásko Má, Jdou - text písně. ... Petr Kotvald & Stanislav … (2442x) ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (874x). Láska - Očima Petr Kotvald (795x) ... Stanislav Hložek (2418x) ... Stanislav Hložek (2322x).
Petr Kotvald - Dej Nám Sex
5. duben 2006 Petr Kotvald - Dej Nám Sex - text písně. ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (868x) . Láska - Očima Petr Kotvald ... Stanislav Hložek (2418x).
Hana Zagorová - Jen pár dnů (Vlastimil Harapes)
HZ: Dotknout se lásky znamená mít jen prst na spoušti a její výstřel poraní, ale to se odpouští. Dokud jsi blízko a tvůj tep je toho důkazem, tak co tedy mi zbývá si ...
8 Nejhezčí dárek 50 cz zpěváků
[Standa Hložek] ať jeho paprsky tvé chvíle zesládnou. [K.Vágner] A ty je můžeš dále nést ve svých dlaních [Petr Kotvald ] a náladu mít ... [Karel Zich] Pár tónů, pár  ...
Petr Kotvald - Den Nevěsty
5. duben 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Den Nevěsty ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (796x ). Láska - Očima Petr Kotvald ... Stanislav Hložek (2401x).
Petr Kotvald - Bantam
21. květen 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Bantam. Petr Kotvald - stát se fanouškem ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (887x). Láska - Očima Petr Kotvald ...
Petr Kotvald - Sláva Bárbý
5. duben 2006 Texty písní » Petr Kotvald - Sláva Bárbý ... Karel Petr Kotvald & Stanislav… (687x) . Milujem Se čím Dál Víc ... Stanislav Hložek (2388x).
Petr Kotvald - Já Kvůli Tobě Stvořil Svět
5. duben 2006 Já kvůli tobě stvořil svět (Tu t´ laisses aller) / Hudba: Charles Aznavour / Text: Pavel Cmíral / Náš příběh vejde do dějin / Znám bude z knih
Je krásné lásku dát od Karel Gott
Znám jak je krásné lásku dát slzy týct z tvých řas, a cítit zas jarní vítr vát. Noci probdít před tvým domem když stesk tvůj neví o mém, být stokrát bit a přesto mít tě ...
Late Night Sex od Yung Prince
Petr Kotvald a Standa Hložek mají poprvé vlastní Diskohrátky! • Video: Vojtěch Dyk a Táňa Vilhelmová nazpívali májový love song • Hynek Toman ze Support ...
Quanta Qualia od HAYLEY WESTENRA
Petr Kotvald a Standa Hložek mají poprvé vlastní Diskohrátky! • Video: Vojtěch Dyk a Táňa Vilhelmová nazpívali májový love song • Hynek Toman ze Support ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kayef
autumn