Phoenicz karaoke texty

Získej karaoke texty Phoenicz, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Phoenicz. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


PhoeniCZ - Sunset
Text písně a překlad Sunset od PhoeniCZ. A tak se v dálce ztrácíš, měníš moje srdce ve zběsilej stroj, Pumpující fontánu barev do žil, měníš..
PhoeniCZ - Sunshine
Text písně a překlad Sunshine od PhoeniCZ. Sunshine throught night I became the dark moon(light) Even if you are on the other side I know you'll come back ..
Protiva - Velvet (prod. PhoeniCZ)
Videoklip a text písně Velvet (prod. PhoeniCZ) od Protiva. sem tady sám a vás na dicku mám osobně zlomim vaz pak ti mámu voprcám, a dávám návody ja..
PhoeniCZ - Chceš Taky?
Chtěl bych, aby se kafe vrátilo do kaváren, Rap do ulice, ulice do města a mozky do hlav. Aby jazz doprovázel všechny potulný kafaře, Aby stín padal šikmo od ...
PhoeniCZ - Sleeping Beauty
Text písně Sleeping Beauty od PhoeniCZ. Yesterday i had a sex with you, Sleeping beauty... Know about nothing when i fucked you, Sleeping beauty... Today i'..
PhoeniCZ - Ponaučení
Text písně Ponaučení od PhoeniCZ. Kdybys nebyla píča, Tak já bych nebyl čůrák . Kdybys nebyla mrdka, Tak já bych nebyl zmrd. Kdybys nebyla děvka, T..
PhoeniCZ - Co Schází Nám
Videoklip a text písně Co Schází Nám od PhoeniCZ. ..
PhoeniCZ - V Lese
Text písně V Lese od PhoeniCZ. Ale to jen, když nebudou mrtvý, Většinu z nich pohřbil jíl a nebo kyseliny Jestli to byl osud nebo navrácení rovnová..
PhoeniCZ - Za Oponou
Opona ze železa, z obyčejný vůle, Lidská vůle, viditelná pod jediným úhlem. Serte na to, co je pro vás překážkou, Stačí se povznýst, a věci v pohybu jsou.
PhoeniCZ - Nejsme To My
Text písně Nejsme To My od PhoeniCZ. Nejsem to já, kdo tě v noci zahřívá, Nejsi to ty, žárovka, co se často přehřívá. Nejsme to my, ale to proto..
PhoeniCZ - Slunečník
Text písně Slunečník od PhoeniCZ. A když to začíná bejt neúnosný, vyjdu s tebou na pláž, V ruce ručník, šnorchl a slunečník - co děláš? No..
PhoeniCZ - Helpless
Text písně a překlad Helpless od PhoeniCZ. I'm helpless, without your light, I'm helpless, I can not fight. I'm helpless, when you forget my words, I need ..
PhoeniCZ - Detox
Videoklip a text písně Detox od PhoeniCZ. Ještě, než se zeptáš, můžu ti odpovědět, Ano, chápeš to správně, ne, nevím jak to dělám. Ano, ale ..
PhoeniCZ - Opak
Videoklip a text písně Opak od PhoeniCZ. Vzal jsem svý srdce a odříz aortu, Vypíchnul oči, žili jsme v komfortu...
PhoeniCZ - Mrak
Videoklip, překlad a text písně Mrak od PhoeniCZ. Svítá Už svítá Svítá..
PhoeniCZ - Bez Korespondence
Bez Korespondence Moře je jako ozvěna. Všech těch, co kdy propluli. Jenže když Siréna Se ve tmě něžně přitulí... Vlny nás unáší - pryč, Černí pasažéři chtějí  ...
PhoeniCZ - Stíny
Text písně Stíny od PhoeniCZ. Jakožto slunce, nechtěně vrháš stíny, ale to není tvoje vina, Tak mi řekni, v čem jsi jiná, kdoví jestli sme nepř..
PhoeniCZ - Slitina
Text písně Slitina od PhoeniCZ. Vždycky když jsem jí dal pusu, dostal jsem ránu, Ne od bejvalýho, ale protože surfovala po seznamu. V posteli byla dř..
PhoeniCZ - Slunečnice
Sedím na zahradě, zasazenej do židle, Po levý ruce, kafe jako obvykle. Otáčím se za tebou, všude kudy procházíš, Jednou si zlomím krk, a vyměníš mě za hašiš.
PhoeniCZ - Insomnie
Insomnie Hořící plameny spalují palivo, co pohání. Mojí duši na okraj stěny, hlasy navádí (SKOČ!) Když se nechám, uloví mě jako slepou zvěř, Věř anebo nevěř ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

buty
nena
2010
druzí
kantar
dillon
yorick
chai
deee
manewr
take
mg