Podzim karaoke texty

Získej karaoke texty Podzim, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Podzim. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Špatnej wliw - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Špatnej wliw. Jediný co vim, co bude, co je jistý, že přišel podzim a že bude padat listí. V týhletý době, kdy..
Václav Neckář - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Václav Neckář. Jó podzim na kolonádě Bývá krásný milé dámy Jó podzim - a kolonádě Říkají místní kolo bl..
Tři sestry - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Tři sestry. Viděl jsem ostružiny podzim už je tady Má to svý zápory a taky ale klady Do skříně poputujou kraťasy..
Aneta Langerová - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Aneta Langerová. ze střepů nočních hvězd dnes naposled spojím náš svět s nadějí znovuzrozenou se vrátíme zpě..
Mig 21 - Jaro léto podzim zima
Videoklip a text písně Jaro léto podzim zima od Mig 21. Jaro, léto, podzim a zima Střídá se pro toho kdo to tak vnímá Jaro, léto, podzim a zima Stř..
S-kore - Další podzim
Videoklip a text písně Další podzim od S-kore. Čas zavál stopy,..
Znouzectnost - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Znouzectnost. Já čekám dál.....
Tata Bojs - Podzim
Podzim - text. Stál jsem a čekal až poslední list z mého stromu spadne pot mi po čele stékal a věděl jsem, že to nebude snadné. To snad né. Dlouho jsem stál a ...
Diwokej Západ - Podzim
Text písně Podzim od Diwokej Západ. REF. Jediný co vim,co bude,co je jistý Že přišel podzim,a že bude padat listí V týhletý době kdy nic neni jis..
Děda Mládek Illegal Band - Nejkrásnější období je podzim
Videoklip a text písně Nejkrásnější období je podzim od Děda Mládek Illegal Band. O tom, že má milá má při práci vždycky hezké pohyby, jouvy,..
Hana Zagorová - Je tady podzim
Je tady podzim. A já si píšu deníček. Slova jsou barevný listy. Pod lavičkou. Je tady podzim. A slunce hřeje do víček. Jenom sem tam bubnuje. Svou paličkou
Plastic People of the Universe, The
Text písně II. Podzim /The Second Autumn od Plastic People of the Universe, The . za každou kulisou když zvadne a svine se objeví se nový, zářící obr..
Rabbit in the rock - Jaro léto podzim zima
1.je léto zas a každej venku skotačí nikdo se nemračí ani nekleje že třeba někdy slunce nesvítí tak ale stejně neztrácíme naděje. R.:je tu žhavé léto nikdo z nás ...
Marsyas - Podzim
Zůstávám sám, jak listy co stromům opadnou léto už končí, končí svou dovolenou a podzim stránky zavírá. Někdo si fotí stromy jak mění barvu svou jinej zas ...
Vladimír Mišík - Ztracený podzim
Videoklip a text písně Ztracený podzim od Vladimír Mišík. Prořídlé plátno platanů a kleny zasklené deštěm. Jak dlouho tu ještě zůstanu, jak d..
Petr Fiala - Podzim
Videoklip a text písně Podzim od Petr Fiala. V zadní řadě jakéhosi podivného kina Taky jsem si myslel, že jsem teprve u půlky Na klíne flašku vína..
Jan Burian - Podzim
Text písně Podzim od Jan Burian. Tak svedeme to na listí Když uschnou naše slova A nikdo jinej nezjistí Že nechcem začít znova..
Hana Zagorová - Podzim má mě rád
Videoklip a text písně Podzim má mě rád od Hana Zagorová. Bral si co se mu zdálo víc než málo. Každý v městě se ho bál. Podzim na smutném koni..
Ezop a brabenec - Jaro léto podzim zima
Videoklip a text písně Jaro léto podzim zima od Ezop a brabenec. jaro léto podzim zima na jaře vše nám vykvelo vše se vzbudilo vlétě ptáci spívaj..
Totální nasazení - Recept na podzim
Videoklip a text písně Recept na podzim od Totální nasazení. Rf. Jsem tepelně zpracovanej Do konzervy už jsem ready V poledne se ze mě stane Botulin a..
Chinaski - Podzim
do přírody půjdem trošku. Já čekám dál... Je léto a slunce pálí vyrazíme k rybníku budem krásně opálení léto, léto je tu. Já čekám dál. Já čekám dál ... Podzim je ...
Podzim od Antonio Vivaldi
Text písně Podzim.
Petr Fiala - Podzim
Tak už tu máme podzim. Kdo by to byl v červenci řek? Teď vracíme se ze hřbitova . Po kapsách vyhořelé kelímky od svíček. Studené slunce zívá do mrazivého ...
Tři Sestry - Podzim
Viděl jsem ostružiny, podzim už je tady má to sví zápory a taky ale klady do skříně poputujou kraťasy lehnou si namol budou spát já zvolna nandám si kulíška na ...
E.F.S. - Podzim
Ami E 1. Chuchvalce mlhy se válí nad polem, Ami E nevlídným chladem dejchá hnědá zem, Dmi E z polí fouká smutný čas, Dmi E to podzim nastává nám zas.
Podzim od Petr Fiala
Tak už tu máme podzim. Kdo by to byl v červenci řek? Teď vracíme se ze hřbitova . Po kapsách vyhořelé kelímky od svíček. Studené slunce zívá do mrazivého ...
Ivan Mládek - Nejkrásnější období je podzim
12. leden 2005 Ivan Mládek - Nejkrásnější období je podzim - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip.
Tata Bojs - Podzim
je obvyklé čekat a snad bych to rád tak nechal kdyby nepřišel ten neviditelný kat. To snad né. List kroužil a k zemi pad a v té chvíli mi došlo, že je podzim.
Vladimír Mišík - Ztracený podzim
Prořídlé plátno platanů a kleny zasklené deštěm. Jak dlouho tu ještě zůstanu, jak dlouho tu smím být ještě? Mou bludnou ledvinu po ránu vždy sevřou studené ...
Hana Zagorová - Podzim má mě rád
Podzim do města vstoupil, krad´ a loupil, stromům listí strhával. Byl jak zbavený smyslů bez rozmyslu, rány létu rozdával, kráčel ulicí. Déšť mu zpíval píseň šumící
Radek Tomášek - Podzim Se Vkrádá
27. červen 2006 Radek Tomášek - Podzim Se Vkrádá - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text ...

Texty písní: The Plastic People Of the Universe - Jaro léto podzim zima.
Marsyas Podzim
Podzim. Marsyas. Hmi A Emi F#7. Hmi. A. F#7. Zůstávám sám, jak listy co stromům opadnou. Emi. A. Emi. A léto už končí, končí svou dovolenou. G. Emi. F# 7.
Lidová česká - Když na podzim vlaštovičky
5. prosinec 2011 Lidová česká - Když na podzim vlaštovičky - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový ...
Kamelot - Nejhezčí podzim
Kamelot - Nejhezčí podzim - akordy a text písně. ... Nejhezčí podzim · Kamelot. Lokální nabídka. Tisk · Formát PDF · Přidat do zpěvníku; Přidat mezi oblíbené ...
Diskografie Vladimír Mišík - Album Ztracený podzim
Diskografie Vladimír Mišík - Album Ztracený podzim 2010.
The Plastic People of the Universe - Jaro léto podzim zima
The Plastic People of the Universe - Jaro léto podzim zima - akordy a text písně.
Kamelot - Podzim
Kamelot - Podzim - akordy a text písně.
Recept na podzim od Totální nasazení
Vem kilo mejch myšlenek. A ušlehej z nich modrej sníh. A oblíkni se do trenek. A oblíkni se do brejlí. Vem kilo mejch depresí. A přidej sádlo vepřový. Dávno už tě ...
Ozvěna - Podzim
D6/9 E7 Emi7 F#mi7 1. Padá, listí už padá, vítr je prohání královstvím svým. D6/9 E7 Emi7 F#mi7 Loukám, i cestám lesním, nastává zázračný čas usínání.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

podzim
ketama


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.