Pohadka karaoke texty

Získej karaoke texty Pohadka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Pohadka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Pokáč - Pohádka
Za devatero horami,devatero řekami za oceánem s devíti ropnými skvrnami tam žije kdesi v lesích princezna jako poupě co má místo království pervitinový ...
Support Lesbiens - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Support Lesbiens. Budeme kázat víno, vodu dáme dětem problémy co přijdou, oplotíme plotem není cesty zpátky, pry..
YAKKO'S WORLD - Šílená Pohádka
Videoklip a text písně Šílená Pohádka od YAKKO'S WORLD. Hihihi Bylo...nebylo. .. Karcoolka v lese, celá se třese. Bojí se vlkodlaka a košík nese. Po..
PSH - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od PSH. Pohádka... Pohádka.....
Karel Plíhal - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Karel Plíhal. Dej mi ruku svou, studenou od okenních skel, všichni tě mezi sebe zvou a já jsem tu proto, aby..
Jayk3M - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Jayk3M. Zázraky se nedějí, proto rači brečím. Nedávej mi naději, na polštáři v koutě klečím. Zázraky se ne..
Soundtrack - Tři bratři - Pohádka čistou vodu má
Text písně Pohádka čistou vodu má od Soundtrack - Tři bratři. To je mi pěkné rozuzlení...
Karel Vacek - Nikdy Se Nevrátí Pohádka Mládí
Videoklip a text písně Nikdy Se Nevrátí Pohádka Mládí od Karel Vacek. V životě jsou chvíle mámivé,které časem přijdou zpět tak,jak zjara,slunc..
Sto zvířat - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Sto zvířat. ten princ žil v pohodlí a byl zavalen city šlehačkou, podlostí a spoustou senility nebejt tý vichřic..
Wohnout - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Wohnout. Já věřím na pohádky a věřím na zázraky v mojí hlavě zmatky na ně věřím taky zážitky přijímá..
Topunky - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Topunky. Život je kreslená pohádka, né každej si s nim poradí, jako ty floutci z kukluxklanu, s buňkou v mechu a k..
Totální nasazení - Pohádka o bídě
Videoklip a text písně Pohádka o bídě od Totální nasazení. Já z města coby žebrák prch´ jak myš před potopou a o almužnu prosím s jednou jis..
Tři sestry - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Tři sestry. Nevěř mu to nebo věř, řekne ti co slyšet chceš bude to lež jako věž, zná příběh pro každýho..
Nerez - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Nerez. Milé děti, za kopci, lesy a řekami před lety své ano řekla mi princezna krásná jak z reklamy. A teď, teď..
Aleš Kaizner - Šílená pohádka
Videoklip a text písně Šílená pohádka od Aleš Kaizner. Šílená pohádka oči se protočí klasiky autory tak silně zaskočí ať sou shovívaví ať..
Barbie - Život je pohádka
Videoklip, překlad a text písně Život je pohádka od Barbie. Life, life is a… Life, life is a… Life, life is a fairytale!..
Znouzectnost - Pohádka
Text písně Pohádka od Znouzectnost. Jede Mrazík lesem bříz zapadaných sněhem Nade stromy Baba Jaga v hmoždíři letí Ivan honí samoběžky - je u k..
Alkehol - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Alkehol. Jedno království bylo nebylo nad ním jako mrak kletba zloducha za to že mu princeznu za ženu nedalo vysc..
Rimskij-Korsakov Nikolaj Andrejevič
Videoklip a text písně Pohádka o caru Saltánovi - předehra od Rimskij-Korsakov Nikolaj Andrejevič. Instrumentální. Insturmental Insturmentální. Inst..
Anna K - Pohádka
Videoklip a text písně Pohádka od Anna K. Nezlobí se na začátku vlasy dlouhý na památku utáhnou tě na pohádku..
W.I.X - Vánoční pohádka
Vánoční pohádka. Skrýt překlad písně ›. Rolničky cinkají,utíkám ven, kouří se z komína,krátí se den. Koníci uhání bílou plání, na saních vezou krásnou paní.
Anna K. - Pohádka
Kdo je malej byl by rád, kdyby vo něm měli psát, kdyby jeho kouzlo chtěli znát mouchy lezou postrunách, brouci ladí na vlnách, všude kolem po stěnách, hrách
Pa a Pi pohádka od Marika Gombitová
My sme tí Pa a Pi z bláznivej rakety, my sme tá posádka čo ídě sem, my sme tá výprava, z mačacej planéty, Čo sa chcé pochváliť že pozná Zem. Hladáme na ...
Chinaski - Pohádka
Jede Mrazík - jede Mrazík Jede Mrazík - jede Mrazík Jede Mrazík lesem bříz zapadaných sněhem. Nade stromy Baba Jaga v hmoždíři letí. Ivan honí samoběžky ...
Karel Vacek - Nikdy Se Nevrátí Pohádka Mládí ...
28. únor 2009 Karel Vacek - Nikdy Se Nevrátí Pohádka Mládí - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip.
Pohádka od Dorry Alone
Život je jako pohádka je na tobě jakou napíšeš sedím na schodech vedoucí přímo do nebe.. 2.Snažím se zapomenout na tebe... Poslouchám Rihannu a a a a  ...
Iveta Bartošová - Pohádka
Vejdi dál jsi dávno zván. Kam teď jít-venku se šeří. Já ti jen zazpívám sen. Ty jsi ten,kdo na sny věří. V cárech dní odletí záhadný prokletí příběh náš tím změní.
Parkán - Láska v opratích - pohádka
Pár ďáblů rohatých, těch pár pekelných, koní v opratích. Vůz letí v oblacích, jen v tvých myšlenkách, zpátky obrací. Dívko má. 2. Máš v srdci černej dým, nevíš co ...
Diskografie Devítka - Album Pohádka
Devítka Ještě se střílí, 1996 Devítka Pierot, 1998 Devítka Maxisingl 2000, 2000 Devítka Třetí vydání, 2001 Devítka Pohádka, 2003 Devítka Chat, 2007 Devítka Tři  ...
Soundtrack - Kouzla Králů (2008)
Soundtrack - Kouzla Králů (2008) : Pohádka. 1 Soundtrack - Kouzla Králů - Kejklířská ... Diskografie. ALBUM Pohádka Rok vydání: 2008 10 songů. více alb.
Pohádka o cínovém vojáčkovi live 09 od Helena Vondráčková ...
Stával kdes krám, je to dávno, stařík hračky prodával. A cínový vojáček, co jednu nohu měl, stál zastrčen v rohu sám. A naproti v skvělém paláci stála malá ...
Pohádka z pohádky od Angel cat's
Když růženka spadá z věže, někdo na ní křičí,pusť mi vlasy dolů, já tě chytím" Nesrozumitelně to zní a zní. jak ta píseň bláznova je. Nechytí ji za vlasy, když mu  ...
Pohádka má od Bohuš Matuš
Každý znás, Někde v sobě ukrývá ten příběh dávno psaný v pohádkách znovu rád předstávám si prožívám co je v zemi zázraku se může stát! Sedmero hor a ...

Stával kdes krám, je to dávno, stařík hračky prodával. A cínový vojáček, co jednu nohu měl, stál zastrčen v rohu sám. A naproti v skvělém paláci stála malá ...
Málokdo ( pohádka "O krunýři" ) od Už jsme doma
Jak se vlastně počítá. Ty na saních. Ty vždycky na saních. Já na psovi. Jak se vlastně počítá. Ty na psovi. Ty vždycky na psovi. Já na saních. Jak se vlastně ...
Jaroslav Hutka - JeŠtĚ Neklepala PohÁdka
13. květen 2005 Jaroslav Hutka - JeŠtĚ Neklepala PohÁdka - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip.
Chinaski Auto má jeden volant dvě zpětný zrcátka poslouchejte ...
1,2,3,4,5,6 ... Chinaski. Auto má jeden volant dvě zpětný zrcátka poslouchejte – začíná pohádka většinou mívá nejvíce tři pedály čtyři kola jak už jsme si říkali.
Peshata - Pohádka o zlých nohách
Povídám pohádku, prý mám k tomu vlohy. O tom jak v chaloupce starého uhlíře se místo dítěte narodily jen nohy. Je to vůbec možný? No bylo to k nevíře!
Jayk3m - Pohadka
1. prosinec 2008 Jayk3m - Pohadka - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online ! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte ...
Daniel Landa - Pohádka
Daniel Landa - Pohádka - akordy a text písně.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ra
hej
jpm
ffs
tank
mino
volt
them
nc.a
jaro
letty
sweet
eater
tamar
heidi
ac ab
unholy
gangam
fili d
sirope
k.i.z.
naruto
voivod
catlow
daj to
osiris
ufo361