Protiva karaoke texty

Získej karaoke texty Protiva, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Protiva. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Protiva - Prosit nebudu
Videoklip a text písně Prosit nebudu od Protiva. Děvky tu jsou, děvky tu budou Zeptej se jestli s tebou chtějí jít A ony půjdou..
Protiva - Zvyk (ft. Refew)
Videoklip a text písně Zvyk (ft. Refew) od Protiva. Ou ou je to easy, Protiva je tady volej fízly, nabíhám na byt děvky by si taky lízly (děvky!), Sch..
Protiva - Svázat se
Videoklip a text písně Svázat se od Protiva. Mám svůj svět, o jinej nemám zájem a mám v ruce to, co chci, jsem v právu a mám v hajzlu tvůj názor,..
Protiva - 1997
Videoklip a text písně 1997 od Protiva. Pět set litrů vína, jsem redneck A chci zlejt se, ne prodej desek, Když mi řekla dej si padesát, dal jsem si d..
Protiva - Květina (ft. Viktor Sheen)
Videoklip a text písně Květina (ft. Viktor Sheen) od Protiva. Candy Flip a pět lahví vína Tejden v kuse to je disciplína Všude ruce, mám chut´ umír..
Protiva - Za zdí
Videoklip a text písně Za zdí od Protiva. Ven chodím za tmy nedívej se, zhasni v mým batohu je víno a pěsti mám zatlý..
Protiva - Po betonu
Videoklip a text písně Po betonu od Protiva. (2x) A po každý co nejdu spát Beru si všechno to co má tahle noc moc mi dát Nakonec budu sám, ale nebudu..
Protiva - Memento
Videoklip a text písně Memento od Protiva. Nechci to, co oni, bejt jak oni V hovnech se topit Nejsem jako oni, nepospíchám Tak nech mě dopít..
Protiva - Cesta
Videoklip a text písně Cesta od Protiva. Lidi proplouvají okolo mě a já jdu sám A světu kolem dávám tolik kolik dávat mám Propadám se v iluzích j..
Protiva - DRINK JAKO PANAK (ft. Schyzo)
Videoklip a text písně DRINK JAKO PANAK (ft. Schyzo) od Protiva. Vypiju drink jako panák pak, vidím svět a vůbec neláká mě, cígo típnu v půlce a k..
Protiva - InLove (pt.2)
Děvko mám nápad podej mi ruku pak dělej jakože spíš já si s tou rukou potom budu honit ptáka to mě láká cákám na tits a záda vyndej hip-hop a lízej mi nick ...
Protiva - Happysong (pt.2)
Videoklip a text písně Happysong (pt.2) od Protiva. Nejde to zastavit hoe dám na hlavu igelit teď je chvíle se ti vytlemit kurvo dej mi zpátky klid hub..
Protiva - Fastfood
Musím pozavírat huby, dokud mám na to sílu. Není time na to hnít, oni znaj, oni ví, všichni ready na to jít. Oni maj mezitím co spíš klid a ticho, ty děvky jsou mimo.
Protiva - Jako ty
Videoklip a text písně Jako ty od Protiva. Dej mi láhev, 10 pilulek Ukážu že bůh doopravdy je A že tě miluje s penisem v ruce sleduje A na ten důkaz..
Protiva - Panictví
Videoklip a text písně Panictví od Protiva. Nabíjím slova, pálím, killim gaye nemusim pálit weed seru ti jak si to myslel seru ti na to jak by to měl..
Protiva - 32 (prod. Mortem)
Videoklip a text písně 32 (prod. Mortem) od Protiva. "bylo to divný, nějak pomalu to najíždí.." tak si dal druhou a pak dojely dvě rychlý..
Protiva - Nikdo z Vás
Videoklip a text písně Nikdo z Vás od Protiva. Je mi fajn Pohledy letí, jsem high Ale ne jako ty, mám lásku, jsem král Nebul, si fool, do rány sůl K ..
Protiva - InLove (pt.3)
Videoklip a text písně InLove (pt.3) od Protiva. Nechodím na ty místa, tam kde je vidím se slejzat A nepůjdu na tu párty, tam kde vidím je oblejzat Tv..
Protiva - Kolik věcí, tolik
Videoklip a text písně Kolik věcí, tolik od Protiva. (4x) V mý ruce voda V tvojí penis tvýho kamaráda V mý ruce koza, tvý hoe Ptám se kolik prstů ..
Protiva - Inlove
1. sloka. Hoe, nebudeme dělat že mě znáš když mě vidíš venku postávat, tak nech mě tam pyzdo, za tebou, mě to neláká nechci blow, nechci tě na ptáka

Podobné texty písní


Poslední texty písní

killer
závet
tint
yazz
otep
quakes
marama
eater
k.t.o
b4
cefa
zero
uoou
ego:x
monza
ulver
powers
jakubi
1. bsp
u turn
neiked
miwa
cast