Protiva poizn 2 karaoke texty

Získej karaoke texty Protiva poizn 2, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Protiva poizn 2. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Protiva - Poizn 2
Videoklip a text písně Poizn 2 od Protiva. Poizn. Tvoje máma mě nebaví. Poizn. Ani tvůj fotr mě nebaví. Poizn. A tvoje bába mě nebaví. Poizn. A tv..
Protiva - Poizn
Videoklip a text písně Poizn od Protiva. Já na vás nemám náladu Dejte mi pokoj vy děvky Zamykám na pětset západů Sejmu tě devítkou postav se ke z..
Protiva - Heterophobic 2
Videoklip a text písně Heterophobic 2 od Protiva. Slapni tu děvku, kecá ti hovna, chce tě K sobě svázat, ano udělej to teď hned Chytni jí za ksicht ..
Protiva - Jawort
Videoklip a text písně Jawort od Protiva. Nechte mě hádát Já klidně budu chvíli dělat kamaráda Unesu všechno dám si to na záda Ty si dej na prsa ..
Protiva - Kolik věcí, tolik
Videoklip a text písně Kolik věcí, tolik od Protiva. ... P · Protiva · 04970409 Mixtape ... Vidim ty lidi, lidi bílý, jako víno, víno leju, jako poizn ... 1. Prosit nebudu; 2.
Protiva - 04970409 (Skit)
Videoklip a text písně 04970409 (Skit) od Protiva. Nechci se dívat na to jak jsou happy Ta holka je děvka a on malej fegit Mají svoje masky a svoje oblek..
Protiva - Dokola
Videoklip a text písně Dokola od Protiva. Album vychází v červenci 2016 Album vychází v červenci 2016 Album vychází v červenci 2016 Album vychází..
Protiva - Happysong 3
Videoklip a text písně Happysong 3 od Protiva. Viděl jsem málo a zároveň tolik Málo spal jsem a teď to bolí Mám to, dám to, vem si to sebou Sílim,..
Protiva - Jako ty
Videoklip a text písně Jako ty od Protiva. Dej mi láhev, 10 pilulek Ukážu ... P · Protiva · 04970409 Mixtape · playlist ... Podej mi ten majk do ruky, 1, 2. Ať můžem jít
Protiva - Zvyk (ft. Refew)
Videoklip a text písně Zvyk (ft. Refew) od Protiva. Ou ou je to easy, Protiva je tady volej fízly, nabíhám na byt děvky by si taky lízly (děvky!), Sch..
Protiva - Cesta
Videoklip a text písně Cesta od Protiva. Lidi proplouvají okolo mě a já jdu sám A světu kolem dávám tolik kolik dávat mám Propadám se v iluzích j..
Protiva - Květina (ft. Viktor Sheen)
Videoklip a text písně Květina (ft. Viktor Sheen) od Protiva. Candy Flip a pět lahví vína Tejden v kuse to je disciplína Všude ruce, mám chut´ umír..
Protiva - Nikdo z Vás
Videoklip a text písně Nikdo z Vás od Protiva. Je mi fajn Pohledy letí, jsem high Ale ne jako ty, mám lásku, jsem král Nebul, si fool, do rány sůl K ..
Protiva - Memento
Videoklip a text písně Memento od Protiva. Nechci to, co oni, bejt jak oni V hovnech se topit Nejsem jako oni, nepospíchám Tak nech mě dopít..
Protiva - Tleskám
Videoklip a text písně Tleskám od Protiva. (2x) Stavim vodu na kafe Mám chuť si to vylejt na ksicht Pár let jsem byl trochu mimo Teď jsem ready, jdem n..
Protiva - Prosit nebudu
Videoklip a text písně Prosit nebudu od Protiva. Děvky tu jsou, děvky tu budou Zeptej se jestli s tebou chtějí jít A ony půjdou..
Protiva - PSTP
Videoklip a text písně PSTP od Protiva. vidím se viset nebaví mě hip hop, rap ani tě dissit baví mě to ticho tak ty věci vypni nebaví mě Lipo, Rest..
Protiva - Get low
Videoklip a text písně Get low od Protiva. Kde jsou lidi? Vidim zvyky sviní Musim killit Jít dál si to vybít Kde jsou lidi? Vidim zvyky sviní Visím,..
Protiva - V Hrobě
Videoklip a text písně V Hrobě od Protiva. Něco cejtím, mám to v sobě Budu prej sick dokud nebudu v hrobě Teď si taky sick, debile už je pozdě Rost..
04970409 Mixtape
Album 04970409 Mixtape od Protiva. Texty písní, překlady a videoklipy na ... Viktor Sheen), video. Poizn 2, video. Prosit nebudu, video, karaoke · V Hrobě, video.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

katy b
ella