Ruda yetty karaoke texty

Získej karaoke texty Ruda yetty, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ruda yetty. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Ruda z Ostravy - Cysta feat. Yetty
Videoklip a text písně Cysta feat. Yetty od Ruda z Ostravy. Hvězdy v tomhle kraji však prdlačku mají Slíbí jim prachy a potom jim dají kulový..
Ruda z Ostravy - Ruda & Yetty - PÍVO
Videoklip a text písně Ruda & Yetty - PÍVO od Ruda z Ostravy. Ruda: Kašli na něho, je to starý cyp, dvě se nám točí, už bude jenom líp. Pingl už ..
Ruda z Ostravy - Tata zvrací ft. Yetty
Videoklip a text písně Tata zvrací ft. Yetty od Ruda z Ostravy. R: Ségra chudák brečí máma se tu v mdlobách kácí, tata, tata zvrací. Brácha na n..
Ruda z Ostravy - PÍVO feat. Yetty
Videoklip a text písně PÍVO feat. Yetty od Ruda z Ostravy. My máme rádi PÍVO, neumíme pít vodu, bohužel to prokládáme slívou, v žilách nám prou..
Yetty & Ruda z Ostravy
Album Yetty & Ruda z Ostravy od Morčata na útěku. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Ruda z Ostravy - Pivo
Videoklip a text písně Pivo od Ruda z Ostravy. *polk* Prosím... ... Dybych ja byl prezidentem.. Vlasta · Cysta feat. Yetty · PÍVO feat. Yetty · Ruda & Yetty - PÍVO ...
Morčata na útěku - Ruda z Ostravy a Morčata na útěku
zpívá Yetty a Ruda z Ostravy. A on zas křičí. Chcu zas pít a blít. R: Ségra chudák brečí máma se tu v mdlobách kácí, tata, tata zvrací. Brácha na něj křičí,
Ruda z Ostravy - Happy kurde
Videoklip a text písně Happy kurde od Ruda z Ostravy. Vykopu svoju starů z baráku a pak mám všechno fajně na háku tož to su happy,jo kurde happy...
Ruda z Ostravy - Markéta
Videoklip a text písně Markéta od Ruda z Ostravy. REF: Bo děvucha jak z Nej Reportu, tuž mi z toho stál! Myslím že vyhrála aj Portu, tuž bych taku ..
Ruda z Ostravy - Reklama na ticho
Videoklip a text písně Reklama na ticho od Ruda z Ostravy. Reklamu na ticho dněs v telke davaju, každy ji zna zpozornie len čo zbadáju, reklamu na ticho..
Ruda z Ostravy - HOLKY Z NAŠI KNAJPY song
Videoklip a text písně HOLKY Z NAŠI KNAJPY song od Ruda z Ostravy. Ref: Roza, Roza asi taky Renáta aj Soňa Pegi aj aj Soňa Pegi Heej..
Ruda z Ostravy - O Paroubkovi Ruda z Ostravy
Videoklip a text písně O Paroubkovi Ruda z Ostravy od Ruda z Ostravy. Když sem šel ze Stodolní po zachlastání, potkal jsem Juru Paroubka z nenadání..
Ruda z Ostravy - Miluju Leoše
Videoklip a text písně Miluju Leoše od Ruda z Ostravy. Miluju Tvý pochyby,co si máš vzít na sebe, miluju Tvý pohyby,když se vznášíš do nebe, milu..
Ruda z Ostravy - Dybych ja byl prezidentem !
Videoklip a text písně Dybych ja byl prezidentem ! od Ruda z Ostravy. Já vládnul bysem na Bazalech všude vlajky Baniku. Ostrava by byla mistrem tuž to ..
Ruda z Ostravy - Kurde happy
Videoklip a text písně Kurde happy od Ruda z Ostravy. Óóóstrava, to je fajne město pro všecky, fajné město pro všecky, tam su všecky happy..
Ruda z Ostravy - Tata zvrací
Zpívá Yetty a Ruda z Ostravy. A on zas křičí. Chcu zas pít a blít. Ségra chudák brečí mama se tu v mdlobách káci, tata, tata zvraci. Bracha na něj křičí, baba hrozí ...
Ruda z Ostravy - 7 vět před smrtí
Videoklip a text písně 7 vět před smrtí od Ruda z Ostravy. Jo ještě bych vas rad upozornil že jestli ňakou s těch vět, ktere zachvilku uslyšíte, ..
Ruda z Ostravy - Fajna Mama
Videoklip a text písně Fajna Mama od Ruda z Ostravy. 2x Ať už zpívám ten song Jak já mamu rád mám Ona všecko umí Radka zubama mi otevřít (zubama ..
Ruda z Ostravy - Song pro jaromíra jagra
Videoklip a text písně Song pro jaromíra jagra od Ruda z Ostravy. Jdeme na to. Dupej to tam.Ehm ehm. Kdo střílí,kdo pálí jenom Járá Jágr. Goly dáv..
Ruda z Ostravy - Vlasta
Videoklip a text písně Vlasta od Ruda z Ostravy. Všechny ženský stejný jsou, jen vyždímat z nás prachy chcou. Celý život komandujou go,go. Hledaj j..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

neorap
oniely
uddi
keltae
hdp
herons
cassie
neries
¡dos!