Schyzo karaoke texty

Získej karaoke texty Schyzo, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Schyzo. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Schyzo - Sám (feat. Saka)
Videoklip a text písně Sám (feat. Saka) od Schyzo. Jestli hledat mám, to co postrádám, mám pocit jako by se mi to všechno jenom zdálo, všude, kam se..
Schyzo - Zkurveně smutná písnička
Videoklip a text písně Zkurveně smutná písnička od Schyzo. //ref// Pro všechny lidi, co byli tu se mnou Pro všechny, co se mnou táhli to ve dvou Pro ..
Schyzo - Nevolej
Videoklip a text písně Nevolej od Schyzo. Nevolej nezvednu phone Nech mě bejt nejedu home Nejsem tu pro tebe, nechte mě plout Nechte mě odletět beze vš..
Schyzo - 72 lajn
Videoklip a text písně 72 lajn od Schyzo. Dělám to proto, že musim vysrat ty stavy , a vypustit ty touhy, který ve mně roky spaly, nechat mluvit démony..
Schyzo - Dál (feat. Protiva)
Nikdy jsem nedržel v ruce gun devítku, bazuku, eagle, dýku, dítě, ani samopal. A stejně o tom můžu psát a spratky na to namotat dám jim návod jak maj zabít ...
Schyzo - SEZNAMTE SE, KRUSTY
čau jsem Krusty, ztvárnění komplexů tužeb, hejtů, lží a nemocnejch snů seru do textů, jsou plný protestů máš se mnou problém pyzdo? vezmu tě do lesů
Schyzo - Bez názvu
Videoklip a text písně Bez názvu od Schyzo. Refrén: Je mi u prdele kdo si ty, mám v prdeli tvý pocity, všichni můžete mi kouřit dick, a sloužit mi ..
Schyzo - Děvko
Videoklip a text písně Děvko od Schyzo. Děvko, už chci tu bejt sám, Seru na tebe, jdi si mrdat o dům dál. nechci tě zpátky, už sem si sbalil kufry,..
Protiva - DRINK JAKO PANAK (ft. Schyzo)
Videoklip a text písně DRINK JAKO PANAK (ft. Schyzo) od Protiva. Vypiju drink jako panák pak, vidím svět a vůbec neláká mě, cígo típnu v půlce a k..
Schyzo - Je mi líp ft. Casper
Videoklip a text písně Je mi líp ft. Casper od Schyzo. Říkám že je mi líp, a prcám čubky co se tvaří že jsou něco víc. Všechny ty pohledy na m..
Schyzo - Nemocnej
Videoklip a text písně Nemocnej od Schyzo. Haloperidol mi dej, jsem nemocnej a jsem posedlej, řikej mi píčo. Píčo! Furt na mě mluví ten hlas zlej, js..
Schyzo - Kripl
Videoklip a text písně Kripl od Schyzo. JSEM KRIPL..
Schyzo - Happy
Videoklip a text písně Happy od Schyzo. Jsem happy tak nech mě bejt je pátek ty pindo tak dem se zlejt oh yeah! dneska serem hate buďme happy ó mějme h..
Schyzo - Morální Atentát (feat. Piko)
Videoklip a text písně Morální Atentát (feat. Piko) od Schyzo. Zlosyn a Schyzo zkurvenej unikát, větší zmrdy snad ani nelze znát, čumíš jak bukv..
Schyzo - Stín (feat. Livie Kuchařová)
Videoklip a text písně Stín (feat. Livie Kuchařová) od Schyzo. visí to nad náma jak stín máš to cos chtěl nevíš co s tím visí to nad náma jak ..
Schyzo - Nechci to zpět
Videoklip a text písně Nechci to zpět od Schyzo. Občas si říkám kde to sem, kde je zem, je to sen, můj mozek nepracuje jak by měl, nechte mě neptejt..
Schyzo - Haloperidol
Videoklip a text písně Haloperidol od Schyzo. haloperidol mi dej, jsem nemocnej a jsem posedlej, řikej mi Schyzo..
Schyzo - Vagiclean
Videoklip a text písně Vagiclean od Schyzo. Zeseru ti sloku já jsem ten co převez osud jsem kripl nazdar, přišel jsem tě nasrat, přišel jsem tě pozv..
Schyzo - PPDD (feat. Meiton)
Videoklip a text písně PPDD (feat. Meiton) od Schyzo. Znáš to, ráno vstávat do práce, dělat škváru a v pátek utrácet. Nedat nic znát a smát se, ..
Schyzo - Litry vína (feat. JAYK3M)
Videoklip a text písně Litry vína (feat. JAYK3M) od Schyzo. Litry vína tečou dál dál dál (dál). S každym lokem krásnej žár žár žár (žár). L..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

schyzo
ikarus


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.