Schyzo phrenick zkurveně karaoke texty

Získej karaoke texty Schyzo phrenick zkurveně, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Schyzo phrenick zkurveně. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Schyzo - Egotrip
Videoklip a text písně Egotrip od Schyzo. Zatím co spíš a ... Tohle je zkurveně smutná písnička pro zkurveně smutný lidi. Zatím co ... schyzo-phrenick-499777. jpg.
Schyzo - Morální Atentát (feat. Piko)
Piko) od Schyzo. Zlosyn a Schyzo zkurvenej unikát, větší zmrdy snad ani nelze znát, čumíš jak bukv.. ... sem zkurveně sick, ... schyzo-phrenick-499777.jpg.
Schyzo - Zkurveně smutná písnička
Videoklip a text písně Zkurveně smutná písnička od Schyzo. //ref// Pro všechny lidi, co byli tu se mnou Pro všechny, co se mnou táhli to ve dvou Pro ..
Schyzo - Děvko
Videoklip a text písně Děvko od Schyzo. Děvko, už ... S · Schyzo · TRILLSHIT · playlist ... a teď už je na svatbu zkurveně pozdě. ... schyzo-phrenick-499777.jpg.
Schyzo - Bez názvu
Videoklip a text písně Bez názvu od Schyzo. Refrén: Je mi u prdele kdo si ty, mám v prdeli tvý pocity, všichni můžete mi kouřit dick, a sloužit mi ..
Schyzo - Vrať se ke mně (feat. Barbora Kortusová)
Barbora Kortusová) od Schyzo. Lásko vrať se ke mně, nechci tu být sama, Vždyť přece ... jsem Schyzo, Phrenick miluju Chronic, Lítám v tom nebi, nechci bejt na ...
Schyzo - 72 lajn
Videoklip a text písně 72 lajn od Schyzo. Dělám to proto, že musim vysrat ty stavy , a vypustit ty touhy, který ve mně roky spaly, nechat mluvit démony..
Schyzo - Dál (feat. Protiva)
schyzo-phrenick-499777.jpg. schyzo-phrenick-480396.jpg. Texty písní a překlady , které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží ...
Schyzo - Nemocnej
Videoklip a text písně Nemocnej od Schyzo. Haloperidol mi dej, jsem nemocnej a jsem posedlej, řikej mi píčo. Píčo! Furt na mě mluví ten hlas zlej, js..
Schyzo - Kripl
Videoklip a text písně Kripl od Schyzo. JSEM KRIPL..
Schyzo - Mordorcore (feat. Protiva)
schyzo-phrenick-499777.jpg. schyzo-phrenick-480396.jpg. Texty písní a překlady , které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží ...
Schyzo - Stín (feat. Livie Kuchařová)
Videoklip a text písně Stín (feat. Livie Kuchařová) od Schyzo. visí to nad náma jak stín máš to cos chtěl nevíš co s tím visí to nad náma jak ..
Schyzo - Haloperidol
Videoklip a text písně Haloperidol od Schyzo. haloperidol mi dej, jsem nemocnej a jsem posedlej, řikej mi Schyzo..
Schyzo - Vidim
Videoklip a text písně Vidim od Schyzo. vidim ten čas plynout, lidi okolo stárnou nektery žijou trávou, druhý zas jedou párno vidim roky za sebou, nec..
Schyzo - Držím se dál
Videoklip a text písně Držím se dál od Schyzo. Ref.: Nedělám to jako oni držim se dál, neberu to vážně dávno jinej cíl mám. Pro..
Schyzo - Kreten Freestyle
Videoklip a text písně Kreten Freestyle od Schyzo. Dostal jsem dar popsat aktuální náladu, seru na to že chceš tracky plný nápadů, a jestli seru teb..
Schyzo - Happy
Videoklip a text písně Happy od Schyzo. Jsem happy tak nech mě bejt je pátek ty pindo tak dem se zlejt oh yeah! dneska serem hate buďme happy ó mějme h..
Schyzo - Nechci to zpět
Videoklip a text písně Nechci to zpět od Schyzo. Občas si říkám kde to sem, kde je zem, je to sen, můj mozek nepracuje jak by měl, nechte mě neptejt..
Schyzo - Litry vína (feat. JAYK3M)
Videoklip a text písně Litry vína (feat. JAYK3M) od Schyzo. Litry vína tečou dál dál dál (dál). S každym lokem krásnej žár žár žár (žár). L..
Schyzo - Sám (feat. Saka)
Videoklip a text písně Sám (feat. Saka) od Schyzo. Jestli hledat mám, to co postrádám, mám pocit jako by se mi to všechno jenom zdálo, všude, kam se..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

zeit
respot
3lau
fesaci
wzor
solina
čsmt
viro
zuzi
tori2
torula
zig
aka 47