Semtex o ka karaoke texty

Získej karaoke texty Semtex o ka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Semtex o ka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Semtex - O-Ka-Mura
Videoklip a text písně O-Ka-Mura od Semtex. Tomio je japonec jako poleno, pro korunu by si nechal vrtat koleno. Nezavraždil, nesmělnil a nic neukrad, teď..
Semtex - Plodová voda
Videoklip a text písně Plodová voda od Semtex. Ahoj, rád bych ti doporučil CD / Semtex / Dokud se umírá,ještě se neumřelo...
Semtex - Koulelo se
Videoklip a text písně Koulelo se od Semtex. nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic nic..
Semtex - Pionýři, pionýři
Videoklip a text písně Pionýři, pionýři od Semtex. Pionýři, pionýři, osud naší země . Pionýři, pionýři, osud naší země. Sotva jsem se ohnul..
Semtex - Black or White
Videoklip a text písně Black or White od Semtex. Toto je písnička převzatá přímo od krále popu. Myslím tím že písnička v originálu se jmenuje "..
Semtex - Formule z formely
Videoklip a text písně Formule z formely od Semtex. Láďa Gříká volantu, ten je jako z trabanDtu, to formuli nestačí, ta ho Gmá mít jinačí...
Walda gang - Ó Zuzano
R: Ó, Zuzano... 4. Zuzana se z okna vykloní a šátkem zamává, vzdychne, slzu z oka uroní, ach, neplač, lásko má. R: Ó, Zuzano... Text přidala kalwaska.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

blood
sunar