Severská mytologie bohové karaoke texty

Získej karaoke texty Severská mytologie bohové, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Severská mytologie bohové. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Týr - Ragnarok
V severské mytologii Ragnärok je válka bohů, a zánik světa, také obnovení, přežije 8 dobrých bohů a jeden lidský pár, kteří se ukryli v kmeni stromu světů ...
Falkenbach - When Gjallarhorn Will Sound
Ásgard- Místo, kde žijí pohanští bohové. Thor- Bůh hromu. Midgard- jeden z devíti světů severské mytologie, Země. Gjallarhorn- roh, který zazní v den poslední ...
Rebellion - Arise
Z jeho obočí svatí bohové. Stvořil Midgard pro syny člověka. A z jeho mozků ... and Alsviðra kteří táhli kočár celou oblohou. Všechno z severské mytologie.
Manowar - The Blood Of Odin
Je Bohem poezie, čarodějnictví a smrti. Zraněný, propíchnutý ... Einherjové jsou v severské mytologii duše mrtvých bojovníků, kteří hrdinně zemřeli na bojišti.
Týr - Hail To The Hammer
V této písni se zpívá o kladivu severského boha Thóra, Mjöllni bylo vyrobeno dvěma ... Thórovo kladivo má podle mytologie několik podivuhodných vlastností.
Bathory - Shores In Flames
a svou Severskou zemí!" ... Oden = Odin - v němčine taktéž nazývaný Wotan, v germánské mytologii nejvyšší ... Oden je bohem rozumu, dobra a vládce kouzel.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

hurley
cz eko
adel
anggun