Slza mp3 pouta karaoke texty

Získej karaoke texty Slza mp3 pouta, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Slza mp3 pouta. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Slza - Atrakce
Videoklip a text písně Atrakce od Slza. Vážně nejsem tvou atrakcí Propustkou na bájnej flám Vážně už tě znám, tak chci Nežli s tebou bejt zas s..
Slza - Vstříc nekonečnům
Videoklip a text písně Vstříc nekonečnům od Slza. Ztrácím řád Ztrácím řád Už hlavu ztratil jsem I zbytek ztratím víc, než rád..
Slza - Pozice off
Videoklip a text písně Pozice off od Slza. A před tebou sráz A ty už zas Se nechceš spálit A tak pálí tě mráz Nechceš se spálit A tak pálí nás..
Slza - Fáze pád
Videoklip a text písně Fáze pád od Slza. Kdo se chcete touze pouze smát Nechte samostříly chvíli spát Třeba dojít k cíli síly mám Než mi ráno ..
Slza - Lhůta záruční
Videoklip a text písně Lhůta záruční od Slza. Čím blíž jdu k Tobě, tím jsi dál, všechny cesty zpáteční, řvou abych to vzdal...
Slza - Celibát
Videoklip a text písně Celibát od Slza. Chceš dál spát spolu za celibát, za moudrost bláznit, za ticho řvát. Za víru ptát se a za pravdu lhát, a ..
Woodentoaster / Glaze - Awoken
Slzy poraženého smyly mou duši. Tlačen tužbou změnit směr mého proudu, teď jsem ... Prosím, zlom má pouta, Chci, aby to přestalo. Vzmužil jsem tyto ubohé ...
Pavel Callta - Pouto přátelství
Mám, slzy v očích, když tyhlety řádky dopisuju. Jsem navždy vděčný, že svůj život s váma prožiju. Sním o světe bez válek. Zní jako když klišé Pan Vtipálek řek:
Evanescence - Lies
Přivázána každou končetinou mými pouty strachu. Zapečetěno lží skrz mnoho slz ... Ale skrz mé slzy proniká oslepující světlo. Probouzející se úsvit do této ...
Smrt Jakuba Kubaty
Lítostný byl pohled, když Šimůnek prosil, že by tvrdý kámen slzami se zrosil. Čekali ... "Vy, páni, proklaté bezpráví pášete, volné ruce naše poutem nám vážete.
Packet - Zkouším žít
1. Zkouším žít; 2. Duše v poutech (prod. Dan.. 3. "Sorry" (prod. .. 4. Vášeň; 5. Svítá - ft. Linda Hlatká; 6. Dave a Sony - Cesta pro d.. 7. Je to na tobě feat. Linda.. 8.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

otto s
opak
oz
sbohem
owa.cz
f
zachy
viii