Smack dj mike t ft smack karaoke texty

Získej karaoke texty Smack dj mike t ft smack, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Smack dj mike t ft smack. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Smack - DJ Mike T ft Smack - Vypadám Snad Jako Dealer?
řeknu ti jenom jedno nic mi nezdaněj a nikdy mě nezbalej nemaj za co nejsem nedbalej jsem MC DJ promo a bůch ví co ještě jsem prostě akorát všestranej (2x)
Smack - IIMMORTAL ft. MIKE T
Videoklip a text písně IIMMORTAL ft. MIKE T od Smack. REF 2x: Až přijde den, kdy bude pršet oheň dolů, nech mě hořet, necejtim bolest, dolej vodku, a..
Smack - Hejtr unreleased bars
Videoklip a text písně Hejtr unreleased bars od Smack. Je mi čtrnáct, ale sem heavy, mám kolem sebe felly, s nima dělám rapy, elektra, housy, grimey, d..
Smack - Seš teplej unreleased bars
Videoklip a text písně Seš teplej unreleased bars od Smack. Kdyby bylo po mym, tak se nesměj pouštět vaše věci, jenže lidi je chtěj, protože každ..
Smack - Smack - Dal Sem Spliff ft. White Russian
Videoklip a text písně Smack - Dal Sem Spliff ft. White Russian od Smack. Ref. Dřív jsem hulil fakt moc, ... Smack & Tchagun - 140 · DJ Mike T ft Smack - Vypa.
Smack - Smack & Tchagun - 140
Videoklip a text písně Smack & Tchagun - 140 od Smack. Refrén. Dj´s dropujou bass, drop, drop, dropujou bass (2x) Já vím image je všechno, ale řekni m..
Smack - Ty to neznáš
Videoklip a text písně Ty to neznáš od Smack. Ne, ne, ne ty to neznáš Show, skill, hype ty to neznáš funky, dubstep a grime, ty to neznáš Tvrdý bar..
Smack - Wooo Riddim
Videoklip a text písně Wooo Riddim od Smack. SmackOne - Wooo ... Když DJ zastaví track, musíš udělat výstřel a zařvat RAH, RAH, RAH ... Supercrooo - Kariera 16 remix(feat.H16,Vec) ... Smack & Tchagun - 140 · DJ Mike T ft Smack - Vypa.
Smack - Powerful Weapon produkce Chik
Videoklip a text písně Powerful Weapon produkce Chik od Smack. Řekni mi co to má bejt, když děláš track a nemáš tam bass. Já jedu badman bass grind..
Smack - V hajzlu
Videoklip a text písně V hajzlu od Smack. Čekuj mě jsem v hajzlu, eh děvko jsem v hajzlu, what čekuj mě jsem v hajzlu, eh děvko jsem v hajzlu, yep če..
Smack - Diss na Tafroba
Videoklip a text písně Diss na Tafroba od Smack. Kdo je nejnudnější? Je to Tafrob, Tafrob...
Smack - Bring it back ft. p money
Videoklip a text písně Bring it back ft. p money od Smack. [Smack] SMAC a káčko Ty to nechápeš si káčko Můj team áčko Lezu ti na nervy, vem si prá..
Vladimir 518 - Nemám zájem CZ RMX
Feat: Hugo Toxxx, Smack, LA4, Orion, James Cole, Řezník, DJ Mike T (Nemám zájem, nemám zájem, ne-ne nemám zájem, ne-ne nemám zájem.) Vladimír 518 :
Smack - Smack - rave revoluce
Videoklip a text písně Smack - rave revoluce od Smack. Voni chtěj rave ... Dj nadeesoval jedinej zvuk a v Tradu Madness každej věděl hned! Každej věděl ...
Smack - Smack - pochopili ste to celÝ ŠpatnĚ ft. jammz
Videoklip a text písně Smack - pochopili ste to celÝ ŠpatnĚ ft. jammz od Smack. Grime neznamená sedět v parku, mít bars fet a nůž v kapse ve špinav..
Smack - Smack-immortal
Videoklip a text písně Smack-immortal od Smack. až přijde den, kdy bude pršet ... S · Smack · Sick ... a navštívil gym a I don't give a fuck ... sem Mike Petton,
Smack - Rocky
Videoklip a text písně Rocky od Smack. Sem jak Rocky, řikej mi Balboa (Balboa), dělám to po svym ovečky mě maj za magora (magora), nechci otročit sys..
Smack - Motivační píseň ft. Sergei Barracuda
Videoklip a text písně Motivační píseň ft. Sergei Barracuda od Smack. Je potřeba brát herák (hage) bejt levák, chovat se jak čurák, somrák mít n..
Smack - - Buckle Up Medley (DJ Scarface dubplate 2012)
Videoklip a text písně - Buckle Up Medley (DJ Scarface dubplate 2012) od Smack. A sem Smack One, zařvi mí jméno, Smack One Když dělám show, feťáci t ..
Smack - Kdo neskáče není čech
... Soutěže · Nápověda · S · Smack · Sick · playlist ... Stop! Stop! Stop! Kdo neskáče? Je to Smack! ... Smack-immortal · IIMMORTAL ft. MIKE T · Motivační píseň ft.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

nomy
ich
iyes
bafalo


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.