Smack dj mike t ft smack karaoke texty

Získej karaoke texty Smack dj mike t ft smack, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Smack dj mike t ft smack. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Smack - DJ Mike T ft Smack - Vypadám Snad Jako Dealer?
řeknu ti jenom jedno nic mi nezdaněj a nikdy mě nezbalej nemaj za co nejsem nedbalej jsem MC DJ promo a bůch ví co ještě jsem prostě akorát všestranej (2x)
Smack - IIMMORTAL ft. MIKE T
Videoklip a text písně IIMMORTAL ft. MIKE T od Smack. REF 2x: Až přijde den, kdy bude pršet oheň dolů, nech mě hořet, necejtim bolest, dolej vodku, a..
Smack - Hejtr unreleased bars
Videoklip a text písně Hejtr unreleased bars od Smack. Je mi čtrnáct, ale sem heavy, mám kolem sebe felly, s nima dělám rapy, elektra, housy, grimey, d..
Smack - Seš teplej unreleased bars
Videoklip a text písně Seš teplej unreleased bars od Smack. Kdyby bylo po mym, tak se nesměj pouštět vaše věci, jenže lidi je chtěj, protože každ..
Smack - Smack - Dal Sem Spliff ft. White Russian
Videoklip a text písně Smack - Dal Sem Spliff ft. White Russian od Smack. Ref. Dřív jsem hulil fakt moc, ... Smack & Tchagun - 140 · DJ Mike T ft Smack - Vypa.
Smack - Smack & Tchagun - 140
Videoklip a text písně Smack & Tchagun - 140 od Smack. Refrén. Dj´s dropujou bass, drop, drop, dropujou bass (2x) Já vím image je všechno, ale řekni m..
Smack - Ty to neznáš
Videoklip a text písně Ty to neznáš od Smack. Ne, ne, ne ty to neznáš Show, skill, hype ty to neznáš funky, dubstep a grime, ty to neznáš Tvrdý bar..
Smack - Wooo Riddim
Videoklip a text písně Wooo Riddim od Smack. SmackOne - Wooo ... Když DJ zastaví track, musíš udělat výstřel a zařvat RAH, RAH, RAH ... Supercrooo - Kariera 16 remix(feat.H16,Vec) ... Smack & Tchagun - 140 · DJ Mike T ft Smack - Vypa.
Smack - Powerful Weapon produkce Chik
Videoklip a text písně Powerful Weapon produkce Chik od Smack. Řekni mi co to má bejt, když děláš track a nemáš tam bass. Já jedu badman bass grind..
Smack - V hajzlu
Videoklip a text písně V hajzlu od Smack. Čekuj mě jsem v hajzlu, eh děvko jsem v hajzlu, what čekuj mě jsem v hajzlu, eh děvko jsem v hajzlu, yep če..
Smack - Diss na Tafroba
Videoklip a text písně Diss na Tafroba od Smack. Kdo je nejnudnější? Je to Tafrob, Tafrob...
Smack - Bring it back ft. p money
Videoklip a text písně Bring it back ft. p money od Smack. [Smack] SMAC a káčko Ty to nechápeš si káčko Můj team áčko Lezu ti na nervy, vem si prá..
Vladimir 518 - Nemám zájem CZ RMX
Feat: Hugo Toxxx, Smack, LA4, Orion, James Cole, Řezník, DJ Mike T (Nemám zájem, nemám zájem, ne-ne nemám zájem, ne-ne nemám zájem.) Vladimír 518 :
Smack - Smack - rave revoluce
Videoklip a text písně Smack - rave revoluce od Smack. Voni chtěj rave ... Dj nadeesoval jedinej zvuk a v Tradu Madness každej věděl hned! Každej věděl ...
Smack - Smack - pochopili ste to celÝ ŠpatnĚ ft. jammz
Videoklip a text písně Smack - pochopili ste to celÝ ŠpatnĚ ft. jammz od Smack. Grime neznamená sedět v parku, mít bars fet a nůž v kapse ve špinav..
Smack - Smack-immortal
Videoklip a text písně Smack-immortal od Smack. až přijde den, kdy bude pršet ... S · Smack · Sick ... a navštívil gym a I don't give a fuck ... sem Mike Petton,
Smack - Rocky
Videoklip a text písně Rocky od Smack. Sem jak Rocky, řikej mi Balboa (Balboa), dělám to po svym ovečky mě maj za magora (magora), nechci otročit sys..
Smack - Motivační píseň ft. Sergei Barracuda
Videoklip a text písně Motivační píseň ft. Sergei Barracuda od Smack. Je potřeba brát herák (hage) bejt levák, chovat se jak čurák, somrák mít n..
Smack - - Buckle Up Medley (DJ Scarface dubplate 2012)
Videoklip a text písně - Buckle Up Medley (DJ Scarface dubplate 2012) od Smack. A sem Smack One, zařvi mí jméno, Smack One Když dělám show, feťáci t ..
Smack - Kdo neskáče není čech
... Soutěže · Nápověda · S · Smack · Sick · playlist ... Stop! Stop! Stop! Kdo neskáče? Je to Smack! ... Smack-immortal · IIMMORTAL ft. MIKE T · Motivační píseň ft.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

nomy
ich
iyes
bafalo