Sodoma gomora Řezník insane karaoke texty

Získej karaoke texty Sodoma gomora Řezník insane, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Sodoma gomora Řezník insane. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Sodoma Gomora - Insane Insane
Videoklip a text písně Insane Insane od Sodoma Gomora. Insane, insane ... Insane in the brain, zmrde, já jsem vodjakžíva, ... Insane, insane, SG, Řezník, Sade,
Sodoma Gomora - Splatter Rape (feat. Butchers Harem)
Butchers Harem) od Sodoma Gomora. [Chorus - MC Mangina ... S · Sodoma Gomora · Na konci tunelu je tma · playlist ... [2 - Řezník] Já jsem ... Sodoma Gomora bude darem, až ti to vypálim cigárem! Ženu tě ... Insane Insane; 3. Chcípni; 4.
Sodoma Gomora - ZNK Homies (feat. Terror Crew)
Terror Crew) od Sodoma Gomora. Dřív než řekneš ZNK, tak tě mrdka ... S · Sodoma Gomora · Éra Déra · playlist ... Terror Crew a Sodoma, evil ZNK kartel. Dream team ... Sodoma Gomora, Řezník, ZNK, to jsem já ... Insane Insane; 3. Chcípni; 4.
Sodoma Gomora - Řezník Patrick Bateman
Videoklip a text písně Řezník Patrick Bateman od Sodoma Gomora. Pořád smrdím hatem, říkej mi Patrick Bateman To je to co jsem, kdo je to kdo jsem (To..
Sodoma Gomora - Beyond The Pain (feat. Razakel & Heaven)
Videoklip, překlad a text písně Beyond The Pain (feat. Razakel & Heaven) od Sodoma Gomora. Řezník, DeSade, Sodoma Gomora! Sick and shameless..
Sodoma Gomora - Řezník Už Je Zpátky Vole!
Videoklip a text písně Řezník Už Je Zpátky Vole! od Sodoma Gomora. 2x Ref...
Sodoma Gomora - Udílení cen
Řezník : Přišla mi pozvánka na ňáký udílení cen, no konečně kurva to si piš že teda jdem, konečně budu voceněn za svůj rapovej přínos, jestli ne tak přijde vo ...
Sodoma Gomora - Opilá soulož (feat. Záviš)
Sodoma Gomora a Záviš starý kokot, pěkný poslech, vy blbouni DeSade: ... Řezník: Jsem příjmením Tey, křestním jménem Willy. prostě zmrd vylitej, kdyby jste to ...
Sodoma Gomora - Sodomagor
Videoklip a text písně Sodomagor od Sodoma Gomora. Už vod mala jsem byl ... S · Sodoma Gomora · Éra Déra ... teď jsem Řezník MC a všechno se to mísí.
Sodoma Gomora - Ta svině mi byla nevěrná
Videoklip a text písně Ta svině mi byla nevěrná od Sodoma Gomora. Zatim neví ... Řezník: Byla mojí láskou, bohyní a múzou. Jedinou pravou mezi touhle lúzou.
Sodoma Gomora - Faktor Strachu
Videoklip a text písně Faktor Strachu od Sodoma Gomora. ... Řezník: Náš Faktor strachu není žádný žraní brouků, leda bys vod těch zmrdů vyzobal celou louku.
Sodoma Gomora - Nezapadám
Nikde není žádaná moje přítomnost, nezapadám mezi většinovou společnost, nejsem dobrej host na tvý mega krutý pařbě, každej se tu baví dobře, já doufám že ...
Sodoma Gomora - Českej Rap je Dead
Videoklip a text písně Českej Rap je Dead od Sodoma Gomora. Rap. Tohle je Horrorcore, českej rap je dead, nastává Éra Déra, českej rap, vy čumíte j..
Sodoma Gomora - Multikill
Videoklip a text písně Multikill od Sodoma Gomora. MULTIKILL 4x ... Sodoma Gomora je na dýl, náš rap furt celej svět ... Řezník:Berem rotačáky žhavíme motora
Sodoma Gomora - Peklomor feat Masový Wrazi
Videoklip a text písně Peklomor feat Masový Wrazi od Sodoma Gomora. [Ref. - Řezník & El Maroon] M-M-Masový Wrazi a Sodoma in this bitch Největší nás..
Sodoma Gomora - V nervu
Videoklip a text písně V nervu od Sodoma Gomora. Seru sám sebe, protože jsem mentál. Sere mě Czmelak, tenhle skvělej instrumentál. Neustále se ptám,..
Sodoma Gomora - Éra Déra
Videoklip a text písně Éra Déra od Sodoma Gomora. Tohle je Éra Déra, (Éra) zkurvená Éra Déra. (Pro všechny Sodomagory!) Tohle je Éra Déra, (Éra)..
Sodoma Gomora - Colonic Strangulation (feat. Cumblood)
Cumblood) od Sodoma Gomora. We're butchering the rectum ... S · Sodoma Gomora · Éra Déra · playlist ... Sodoma Gomora! MC Cumblood! ... Řezník ti na hlavu sedá, místo, kam dát hovno, hledá. Nakonec tě ... Insane Insane; 3. Chcípni ; 4.
Sodoma Gomora - Breath of Evil (feat. Heaven)
Sodoma Gomora, Řezník, DeSade. Heaven, breath of evil. Czech Republic to Russia! Dělám si věci takový, co dělat nechci, démon udává mi dikci, ...
Sodoma Gomora - Chcípni
Videoklip a text písně Chcípni od Sodoma Gomora. Chcípni! Pobodat, dokopat, hluboko zakopat pod zem, tak pojď sem a Chcípni! Pobodat, dokopat, pochovat ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

q.e.d
ananau
loka
pages
onlap
x 5
nwl
anvil
vinnie