Spavaj mi spavaj moja ljubavi karaoke texty

Získej karaoke texty Spavaj mi spavaj moja ljubavi, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Spavaj mi spavaj moja ljubavi. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Toše Proeski - Čuješ li
Videoklip, překlad a text písně Čuješ li od Toše Proeski. Čujes li, noću kad se svijetla ugase, ovu bol srce kao da ne diše spavaj moja ljubavi samo ..
Severina - Dalmatinka
Videoklip, překlad a text písně Dalmatinka od Severina. Dalmatinka, Dalmatinka tri ljubavi svoje ima prva mi je Gospe moja druga mi je ljubav tvoja a treć..
Severina - Ajde, ajde, zlato moje
Videoklip a text písně Ajde, ajde, zlato moje od Severina. Ajde, ajde, zlato moje što je moje to je tvoje nije kasno za nas dvoje.. ... nek' srce mi tvoje sudi. O hasta  ...
Regina - Bjezi Dok Sam Mlad
znas da moje ljubavi se ne boje jos uvijek imaju ... da spavam s tobom, draga moja ne mogu ja smiluj mi se sad i bjezi dok sam ... Víš že moje lásky se nebojí
Jelena Rozga - Ona ili ja
za dvije ljubavi pretijesna gledaj me u oči kad te pitam ... a pola ljubavi dobila. Sad kad znaš da sve se ... dívej se mi do očí, když se tě ptám: "Buď ona nebo já".
Željko Joksimović - Supermen duet with Dino Merlin
neka spavaju sve dok se ne promijene. Željko: like to the dearest friend ... Svaka mi reć stražu dobija, svaki mi most na Drini čuprija. Dino: šta je to sveto noćas i ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

n.w.a.
bahari
jonyx
alina
amaru
falcar


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.