Svatopluk karásek karaoke texty

Získej karaoke texty Svatopluk karásek, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Svatopluk karásek. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Svatopluk Karásek - Mužena
Text písně Mužena od Svatopluk Karásek. Proč se má milá, proč se tak čílíš vždyť se zásadně mýlíš buď jen mou ženou, buď jen muženou t..
Svatopluk Karásek - Adam
Text písně Adam od Svatopluk Karásek. mocný zní hlas ráje, Adame to Bůh volá, kde jsi, Adame před mnou si se skryl místo abys do srdce si navždy v..
Svatopluk Karásek - Džongili mara
Text písně Džongili mara od Svatopluk Karásek. dzongili mara, dzongili dong..
Svatopluk Karásek - Pavouci
Text písně Pavouci od Svatopluk Karásek. Pavouci soukaj svý nítě když pletou pavoučí sítě, do těch sítí zachytí tě pak ti budou píti krev...
Svatopluk Karásek - Ženský jsou fajn
Videoklip a text písně Ženský jsou fajn od Svatopluk Karásek. R:..
Svatopluk Karásek - Say No To The Devil
Videoklip a text písně Say No To The Devil od Svatopluk Karásek. Say no to the devil, say no Say no to the devil, say no Devil is the severe, he won't tre..
Svatopluk Karásek - Kázání o svatbě v Káni galilejské
Text písně Kázání o svatbě v Káni galilejské od Svatopluk Karásek. Svatby té veselý ruch a rej nocí zní přes celou Galilej. Máti volá na syna..
Svatopluk Karásek - Pozdravpámbu
Text písně Pozdravpámbu od Svatopluk Karásek. Nepadá z nebe dost many. Lid reptá a je naštvaný. Já dobré víno ti naleju. Naleju já, naleju já, s..
Svatopluk Karásek - Jsi moře
Text písně Jsi moře od Svatopluk Karásek. Už v pouto vluli jsme už kdesi hoří cíl už plachta vzdouvá se nad dřevem rozpjatým vlá plachta těla ..
Svatopluk Karásek - Muž Bohem stvořený
Text písně Muž Bohem stvořený od Svatopluk Karásek. když dva v posteli leží snadno se zahřejí ale člověk sám, říkám ti, zle je, ale jak se s..
Řek's už ďáblovi ne? (Svatopluk Karásek & Londýn)
Album Řek's už ďáblovi ne? (Svatopluk Karásek & Londýn) od Svatopluk Karásek. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Svatopluk Karásek - Hele kámo
Text písně Hele kámo od Svatopluk Karásek. hele, čéče, koukej moc si tu nehoukej pár let si na světe a už dost je tě a tak mazat koukej..
Svatopluk Karásek - Na Letnou
Text písně Na Letnou od Svatopluk Karásek. Prej nesednou mu už na lep, nesednou, prej nesednou mu už na lep, nesednou, ďábel je stará k**va, on se pr. .
Svatopluk Karásek - Řekni ďáblovi ne
Videoklip a text písně Řekni ďáblovi ne od Svatopluk Karásek. R: Say No to The Devil.....
Svatopluk Karásek - Vy silní ve víře
Videoklip a text písně Vy silní ve víře od Svatopluk Karásek. Tam k místu lebek sám nese svůj kříž a ty se zas krčíš v davu zas jen přihlíž..
Svatopluk Karásek - Já jsem ňákej stounavej
Text písně Já jsem ňákej stounavej od Svatopluk Karásek. Já jsem ňákej stounavej Já jsem ňákej stounavej že v mým žití všude chybí láska ..
Vladimír Merta
Videoklip a text písně Oni se tulej (Svatopluk Karásek & Vladimír Merta) od Vladimír Merta. oni se k sobe tulej, tulej, tulej, tulej, tulej oni se k sobe..
Transpozice
Svatopluk Karásek · [-] Transpozice [+] Tisk textu. V nebi je trůn(Trůn v nebi) Svatopluk Karásek. V nebi je trůn, v nebi je trůn, v nebi je trůn - pravdy hlavní sídlo.
Daniel Landa - Slovanská bouře
Zlomené jsou pruty Svatopluka. Bratři se ztratili a teď je ruka zaťatá v pěst. A kupci zmizeli z cest. Bez krále pobíhají zmatené šiky, místo mečů mají otrávené dýky ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

stym
tarzi
jo
atomy
zaz
goner
blazen
fnaf 5
jinej
ruža
12
paint
rush