Těžkej pokondr kníra mám! (bee gees karaoke texty

Získej karaoke texty Těžkej pokondr kníra mám! (bee gees, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Těžkej pokondr kníra mám! (bee gees. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Těžkej Pokondr - Kníra mám! (Bee Gees - Night Fever)
Vžždycky jsem ho chtěl, pěkný pejzy užž jsem měl, patřit mezi chlapy nej a buchtám se líbit! Straššně to svědělo, někdy to i bolelo, ale musel jsem to dát
Těžkej Pokondr - Táta (Lunetic - Máma)
Videoklip a text písně Táta (Lunetic - Máma) od Těžkej Pokondr. Ty jsi můj táta, jsi můj táta domů chodils, když jsem šel spát a táhly z tebe p..
Těžkej Pokondr - Sluch (Umberto Tozzi - Tu)
Videoklip a text písně Sluch (Umberto Tozzi - Tu) od Těžkej Pokondr. My z Bedřichem tam ... ale co, kliku mám, že mi slouží aspoň zrak tak chodím se slevou ...
Těžkej Pokondr - Radek (Mortal Kombat)
Videoklip a text písně Radek (Mortal Kombat) od Těžkej Pokondr. Radek John!!!..
Těžkej Pokondr - Vidiák ryl by rejhy do spár (The Buggles
... Vidiák ryl by rejhy do spár (The Buggles - Video killed the radio star) od Těžkej Pokondr. ... T · Těžkej Pokondr · Best of II. ... a k tomu jen z ocele vrtáky mám
Těžkej Pokondr - Bublina
Videoklip a text písně Bublina od Těžkej Pokondr. Dneska padnul los na tebe, náš kamaráde Dneska budeš mít psa u sebe, zítra tě vystřídáme Jestl..
Těžkej Pokondr - Dealer (Michael Jackson - Thriller)
Videoklip a text písně Dealer (Michael Jackson - Thriller) od Těžkej Pokondr. Já jsem tvůj dealer, dealer Jan, tak řekni co bys chtěl a já už na tom..
Těžkej Pokondr - Maj melouna (The Knack - My Sharona)
Videoklip a text písně Maj melouna (The Knack - My Sharona) od Těžkej Pokondr . Fronta z toho tady má divadlo, vosí nálet na ty co maj melouna Pán v sa..
Těžkej Pokondr - Kde je brod? (Haddaway - What is love?)
Kde je brod? Ó bejby tak vratký, loďky jsou vratký, no more. Ó bejby tak vratký, loďky jsou vratký, no more. Kde je brod? Chtěl jsem být hrdinou, Jet na vodu s ...
Těžkej Pokondr - Včera jsem se vdala (Righeira
Včera jsem se vdala, Antonia si vzala. Včera jsem se vdala, poprvé s ním spala. Včera jsem se vdala, sbalil mě na sombréro. Včera jsem se vdala, Tony je ...
Těžkej Pokondr - Knowing Me, Knowing You (ABBA
Videoklip a text písně Knowing Me, Knowing You (ABBA - Knowing Me, Knowing You) od Těžkej Pokondr. Já jsem twůj ty jsi můj Kdepak holky ty jsou fuj Já..
Těžkej Pokondr - Vana a zvon (Boney M - Gotta Go Home)
Ti, kteří hledali píseň Vana a zvon (Boney M - Gotta Go Home), navštívili také: Chinaski - Vakuum · Michal David - Mám tvou vlídnou dlaň · Kabát - Ou jipi jé.
Těžkej Pokondr - Rakeťák (KC and The Sunshine Band
T · Těžkej Pokondr · Best of II. ... zahrej mi Bee Gees, dám ti třeba kilo. Patka, digi, UV-střelec, Alko, Falko to byl ale jezdec, I když mám svoji Tonču,
Těžkej Pokondr - Fade To Grey
Videoklip a text písně Fade To Grey od Těžkej Pokondr. Zpět jsou zas osmdesátky a my přec nejsme volové. Nastal čas rychle pohnout zadky a jít se ..
Těžkej Pokondr - Hej, volá, volá Sisa (Ricchi e Poveri
Videoklip a text písně Hej, volá, volá Sisa (Ricchi e Poveri - Sara Perche Ti Amo) od Těžkej Pokondr. Hej, volá, volá Sisa, že by to asi vzala Hej, v..
Těžkej Pokondr - Zuby, zuby, zuby (Modern Talking
T · Těžkej Pokondr · Best of II. playlist karaoke ... mám trápení, stoliček bolení tak jsem v loji loji loji, už se bojím bojím ... Kníra mám! (Bee Gees - Ni.. Kde je brod?
Těžkej Pokondr - Vem kačky (MC Hammer - Can't touch this)
Videoklip a text písně Vem kačky (MC Hammer - Can't touch this) od Těžkej Pokondr. Občas stačí jedna pusa, slíbím ji dovču - pusa A ona říká - v..
Těžkej Pokondr
... Soutěže · Nápověda · T · Těžkej Pokondr · Best of II. playlist karaoke ... Mám k jedlu pomer kladný, už som zasa hladný. Daj mi ešte jeden kus! Viem že v sebe ...
Těžkej Pokondr - Trenky mi hoď (Suzi Quatro
Videoklip a text písně Trenky mi hoď (Suzi Quatro - If You Can't Give Me Love) od Těžkej Pokondr. Aspoň trenky mi hoď, ... T · Těžkej Pokondr · Best of II. ... Tak jen vzpomínky mám, na ten okenní rám když náhle ... Kníra mám! (Bee Gees - Ni.
Těžkej Pokondr - Kung-Fu fandim (Carl Douglas
T · Těžkej Pokondr · Best of II. playlist karaoke ... to jó tak to mám rád, než pudu spát kazetou tam a zpátky drandim ... Tak takhle těžkej život mám, když si kung-fu tak trochu užívám nemohu se koukat ... Kníra mám! (Bee Gees - Ni.. Kde je brod?

Podobné texty písní


Poslední texty písní

d unit
tbd