Ta slepička kropenatá text ta jižní morava karaoke texty

Získej karaoke texty Ta slepička kropenatá text ta jižní morava, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ta slepička kropenatá text ta jižní morava. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lidové písně - Ta slepička kropenatá
Videoklip a text písně Ta slepička kropenatá od Lidové písně. Namluvil sem si já holku slouží na faře, já tam za ní nesmím chodit skrze faráře..
Lidové písně - Ta jižní morava
Ta mě k srdci svému lnula mateřskému, jí buď můj život věnován. Ta jižní Morava je jistě krásná zem, osázená vinohradem. Ta jižní Morava je jistě krásná zem
Lidové písně - Slepička
Tá slepička kropenatá šedého peří vzkázala mi moja milá,že mi nevěří. Když nevěří ař nechá a já půjdu do světa, tam si budu namlouvati hezká děvčata. 2.
Lidové písně - Když jsem já šel tou Putimskou branou
Videoklip a text písně Když jsem já šel tou Putimskou branou od Lidové písně. 2. Proč, panenky, proč na mě voláte, pročpak vy mě študovat n..
Lidové písně - A ta naše šenkýřečka - polka
Naše hezká šenkýřečka z okna kouká, hodila mě malí klíče do klobouka. Tu máš klíč, můžeš jít, Můžeš jít můžeš si tu komůrečku otevřít. Když jsem počal ...
Lidové písně - Na těch panských lukách
Videoklip a text písně Na těch panských lukách od Lidové písně. /:Zajdem do hospody, kde cigání hrají:/ ... jen ta moja stála.:/ Text přidala Hanka. Text opravila  ...
Lidové písně - A ta naše chasa mladá- polka
Videoklip a text písně A ta naše chasa mladá- polka od Lidové písně. Jen jednoho neodvedli, ten na vojnu nemusí, [: ten má holku namluvenou, ožen..
Lidové písně - Vysoký Jalovec
Videoklip a text písně Vysoký Jalovec od Lidové písně. Vysoký jalovec, vysoký jako já přeskoč ho má milá, rovnýma nohama já ho nepřeskočím, ..
Lidové písně - Morava
Text písně Morava od Lidové písně. dyby byla Morava,jako je Vídeň, dala bych ti huběnek na cely týden, ale že je Morava malučká, ošidila cérečk..
Lidové písně - Breclavská kasárna
Videoklip a text písně Breclavská kasárna od Lidové písně. Břeclavská kasárňa ... Po něm sa procházá, převelice pláče, až sa ta kasárňa celá třase. 2x. Počkajte  ...
Lidové písně - Dříve než se rozloučíme
Videoklip a text písně Dříve než se rozloučíme od Lidové písně. Dřív než se rozloučíme,přijď milko má víš že ta naše láska je falešná..
Lidové písně - Jak ten vtáček pěkně zpívá
Videoklip a text písně Jak ten vtáček pěkně zpívá od Lidové písně. Dva ročky som si odslúžil, aj to bylo málo, aj ta moja frajárečka čekala ..
Lidové písně - Studentská halenka
Videoklip a text písně Studentská halenka od Lidové písně. 2. [: Nejedna panenka ... Studentská halenka, ta je tuze tenká :] [: podňů se vyspala, poctivost ztratila, ...
Lidové písně - Domažlická porodnice
Videoklip a text písně Domažlická porodnice od Lidové písně. 2. [[: Dvanáct oken do ... Domažlická porodnice ta je pěkně stavěná :]] [[: stavěli ji dva a dva ...
Lidové písně - Nedaleko od Trenčína
Videoklip a text písně Nedaleko od Trenčína od Lidové písně. /:My jsme chlapci od dědiny, milujeme Katariny:/ /:černé oči má, to musí být má mi..
Lidové písně - Za tú horú za vysoků
Videoklip a text písně Za tú horú za vysoků od Lidové písně. Šel bych za ňú, cesta je zlá, ve dně prší, v noci je tma. Palagria .....
Lidové písně - Čerešničky
Videoklip a text písně Čerešničky od Lidové písně. Bol to šohaj malovaný jak růža, toho bych si vyvolila za muža. |: Ani bych mu robit nedala, en..
Lidové písně - Hruška
Videoklip a text písně Hruška od Lidové písně. Proč má milá dnes pasete z večera do rána? Kam můj milý pojedete? Já pojedu s váma. Kam můj mil..
Lidové písně - Na tú svatú Katerinu
Videoklip a text písně Na tú svatú Katerinu od Lidové písně. Čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj, čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj, čobogaj, nebogaj,..
Lidové písně - Na Pankráci
Videoklip a text písně Na Pankráci od Lidové písně. Vy mládenci, kteří jste jako já , nemilujte doopravdy, vy mládenci, kteří jste jako já, nemil..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

pojdte
to
17
vox
...
era
ozy
atma
dan
jem
v.s
btob
coin
16 9
awor
news
some
sora
beck
e 40
puste
filly
eamon
zelsd
witch
maduk
matte
v dyk
bread
kazda
kiiara
malice
ugcrew
dilema
mrazik
u seph
vaniru
exotic
spyrol
melody
savior
2 boys
holala
shaggy
vltava
p.o.d.
macman
verona
sights
felony
kalmah


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.