Ta slepička kropenatá text ta jižní morava karaoke texty

Získej karaoke texty Ta slepička kropenatá text ta jižní morava, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ta slepička kropenatá text ta jižní morava. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Lidové písně - Ta slepička kropenatá
Videoklip a text písně Ta slepička kropenatá od Lidové písně. Namluvil sem si já holku slouží na faře, já tam za ní nesmím chodit skrze faráře..
Lidové písně - Ta jižní morava
Ta mě k srdci svému lnula mateřskému, jí buď můj život věnován. Ta jižní Morava je jistě krásná zem, osázená vinohradem. Ta jižní Morava je jistě krásná zem
Lidové písně - Slepička
Tá slepička kropenatá šedého peří vzkázala mi moja milá,že mi nevěří. Když nevěří ař nechá a já půjdu do světa, tam si budu namlouvati hezká děvčata. 2.
Lidové písně - Když jsem já šel tou Putimskou branou
Videoklip a text písně Když jsem já šel tou Putimskou branou od Lidové písně. 2. Proč, panenky, proč na mě voláte, pročpak vy mě študovat n..
Lidové písně - A ta naše šenkýřečka - polka
Naše hezká šenkýřečka z okna kouká, hodila mě malí klíče do klobouka. Tu máš klíč, můžeš jít, Můžeš jít můžeš si tu komůrečku otevřít. Když jsem počal ...
Lidové písně - Na těch panských lukách
Videoklip a text písně Na těch panských lukách od Lidové písně. /:Zajdem do hospody, kde cigání hrají:/ ... jen ta moja stála.:/ Text přidala Hanka. Text opravila  ...
Lidové písně - A ta naše chasa mladá- polka
Videoklip a text písně A ta naše chasa mladá- polka od Lidové písně. Jen jednoho neodvedli, ten na vojnu nemusí, [: ten má holku namluvenou, ožen..
Lidové písně - Vysoký Jalovec
Videoklip a text písně Vysoký Jalovec od Lidové písně. Vysoký jalovec, vysoký jako já přeskoč ho má milá, rovnýma nohama já ho nepřeskočím, ..
Lidové písně - Morava
Text písně Morava od Lidové písně. dyby byla Morava,jako je Vídeň, dala bych ti huběnek na cely týden, ale že je Morava malučká, ošidila cérečk..
Lidové písně - Breclavská kasárna
Videoklip a text písně Breclavská kasárna od Lidové písně. Břeclavská kasárňa ... Po něm sa procházá, převelice pláče, až sa ta kasárňa celá třase. 2x. Počkajte  ...
Lidové písně - Dříve než se rozloučíme
Videoklip a text písně Dříve než se rozloučíme od Lidové písně. Dřív než se rozloučíme,přijď milko má víš že ta naše láska je falešná..
Lidové písně - Jak ten vtáček pěkně zpívá
Videoklip a text písně Jak ten vtáček pěkně zpívá od Lidové písně. Dva ročky som si odslúžil, aj to bylo málo, aj ta moja frajárečka čekala ..
Lidové písně - Studentská halenka
Videoklip a text písně Studentská halenka od Lidové písně. 2. [: Nejedna panenka ... Studentská halenka, ta je tuze tenká :] [: podňů se vyspala, poctivost ztratila, ...
Lidové písně - Domažlická porodnice
Videoklip a text písně Domažlická porodnice od Lidové písně. 2. [[: Dvanáct oken do ... Domažlická porodnice ta je pěkně stavěná :]] [[: stavěli ji dva a dva ...
Lidové písně - Nedaleko od Trenčína
Videoklip a text písně Nedaleko od Trenčína od Lidové písně. /:My jsme chlapci od dědiny, milujeme Katariny:/ /:černé oči má, to musí být má mi..
Lidové písně - Za tú horú za vysoků
Videoklip a text písně Za tú horú za vysoků od Lidové písně. Šel bych za ňú, cesta je zlá, ve dně prší, v noci je tma. Palagria .....
Lidové písně - Čerešničky
Videoklip a text písně Čerešničky od Lidové písně. Bol to šohaj malovaný jak růža, toho bych si vyvolila za muža. |: Ani bych mu robit nedala, en..
Lidové písně - Hruška
Videoklip a text písně Hruška od Lidové písně. Proč má milá dnes pasete z večera do rána? Kam můj milý pojedete? Já pojedu s váma. Kam můj mil..
Lidové písně - Na tú svatú Katerinu
Videoklip a text písně Na tú svatú Katerinu od Lidové písně. Čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj, čobogaj, nebogaj, čáry nebogaj, čobogaj, nebogaj,..
Lidové písně - Na Pankráci
Videoklip a text písně Na Pankráci od Lidové písně. Vy mládenci, kteří jste jako já , nemilujte doopravdy, vy mládenci, kteří jste jako já, nemil..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

pojdte
to
17
vox
...
era
ozy
atma
dan
jem
v.s
btob
coin
16 9
awor
news
some
sora
beck
e 40
puste
filly
eamon
zelsd
witch
maduk
matte
v dyk
bread
kazda
kiiara
malice
ugcrew
dilema
mrazik
u seph
vaniru
exotic
spyrol
melody
savior
2 boys
holala
shaggy
vltava
p.o.d.
macman
verona
sights
felony
kalmah