Tlustej kárl tlustej kárl karaoke texty

Získej karaoke texty Tlustej kárl tlustej kárl, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Tlustej kárl tlustej kárl. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Tlustej Kárl - Tlustej kárl-Vypadám jak (výpečky)
Videoklip a text písně Tlustej kárl-Vypadám jak (výpečky) od Tlustej Kárl. REF:..
Tlustej Kárl - Obézní radosti
Videoklip a text písně Obézní radosti od Tlustej Kárl. Nejsem tak blbej, jak vypadám a když padám, tak přímo na držku. No vždyť nemám padák. A ..
Tlustej Kárl - Stůj si za svým
Videoklip a text písně Stůj si za svým od Tlustej Kárl. Hodně lidí kolem Vás jsou falešní zasraní zmrdi, kerý se tvářej jako velký kámoši a z..
Tlustej Kárl - Všem lidem
Videoklip a text písně Všem lidem od Tlustej Kárl. Chci změnit svět a lidi k lepšímu. Sem asi naivní, já vim...
Tlustej Kárl - Ty to víš
Videoklip a text písně Ty to víš od Tlustej Kárl. REF:..
Tlustej C - Tlustej Kárl ft. Delik - Motivační Balada
Videoklip a text písně Tlustej Kárl ft. Delik - Motivační Balada od Tlustej C. Toto je niečo ako motivačná skladba, pre těba ak váháš a máš stra..
Tlustej Kárl - Vážím si
Videoklip a text písně Vážím si od Tlustej Kárl. REF: Už vážim si věcí, který jsem dřív neviděl. Už vážim si věcí, který nejsou pravidlem..
Tlustej Kárl - Mindrák
Videoklip a text písně Mindrák od Tlustej Kárl. Vítej, zdraví tě Tlustej Cee a DJ Fatte, buclatej fíí, co tě zbodne jako tlustej steak. Ikdyž nemá..
Tlustej Kárl - Tobogán slov
Text písně Tobogán slov od Tlustej Kárl. Čekuj tohle je tobogán slov proslov pro všechny co nemaj zlost Žeru jenom kuře nežeru kost Těch tvrdejch ..
Tlustej Kárl - Motivační balada
Videoklip a text písně Motivační balada od Tlustej Kárl. Počuješ ten beat, ako hrá amigo? Môžeš hodiť všetko bokom, bež, daj si pivo, alebo nie,..
Tlustej Kárl - Život je jenom jeden
Yeah, zdravim lidi znova, Tlustej C (sí) a Doni, Doni za beatem, Kárl za mikrofonem, sleduj, život je jenom jeden. Špinavý triko a špinavej život, nevim kudy dál
FattyPillow - Život je jenom jeden
Yeah.. Zdravím lidi znova.. Tlustej C a Doni.. Doni za beatem, Karl za mikrofonem .. Sleduj.. Život je jenom jeden.. Špinavý triko a špinavej život, Nevím kudy dál ...
Delik - Motivačná skladba
Jsem tlustej kacíř, co je taky jinej, snažím se dostat zespodu vejš, nevěříš, tak se dívej. Jiná poloha, sedím, není to jen náhoda, energii natankovat doplna, děkuji,  ...
IdeaFatte - Vážím si
Vážím si chvil, kdy můžu pustit beat, nemusím přemýšlet, tak čekám co mi chce říct. Vážím si textů se špatným koncem, vážím si každý koncert, kdy plní kapely, ...
FattyPillow - Tobogán Slov
Čekuj tohle je tobogán slov proslov pro všechny co nemaj zlost. Žeru jenom kuře nežeru kost. Těch tvrdejch kousků mám dost.Jsem jebnutej už začíná noc.
BoyBand - Swag má krátké nohy
Utekaj, utekaj, utekaj, utekaj, utekaj, utekaj, nemáš šancu. Utekaj, utekaj, utekaj, utekaj, keď ta chytíme, roztrhneme ta. Tlustej Kárl / FattyPillow monolog.
El Marón - 10. Konec moci (feat. Řezník)
Videoklip a text písně 10. Konec moci (feat. Řezník) od El Marón. [Ref. - El Maron (x2)] Svatou moc už nemá nikdo, je to beznaděj Hoří hroby i koste..
Olympic - Ty to víš
Videoklip a text písně Ty to víš od Olympic. Nechovám se asi jak bych měl už jsem zas na něco zapomněl Zeptám se na radu toho kdo mě zná..
Soundtrack - Terkel má problém - Linka bezpečí
Videoklip a text písně Linka bezpečí od Soundtrack - Terkel má problém. Jednou v lese zabloudil kluk ztratil cestu domů, malej srabík nechce strávit ..
FattyPillow - Vypadám jak vypadám (SE ZELÍM)
sem fatman a nerad jezdím busem. Za pipkama běhám jak slepice za flusem, přináším tlustej rap na zlatým podnose. Monstrum, že? Vypadám jak těhotnej,

Podobné texty písní


Poslední texty písní

sid
diva
bvb.cz