Tomáš klus salám karaoke texty

Získej karaoke texty Tomáš klus salám, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Tomáš klus salám. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Tomáš Klus - Salám - banán
Videoklip a text písně Salám - banán od Tomáš Klus. Věčně jsem se hádal, věčně diskutoval. Kvůli křivdě dělal kravál, o pravdu se pral. By..
Exploding Beauty - Away from the show
Tomáš Klus - Jaroslava · Tomáš Klus - Podlehnutí · Tomáš Klus - Arkadina · Tomáš Klus - Salám - banán · Tomáš Klus - Pan Toffel · Online uživatelé (130).
Tomáš Klus - Ať slunce pálí do písku
Videoklip a text písně Ať slunce pálí do písku od Tomáš Klus. Ať slunce pálí do písku, ať tebe mám na blízku. Ku ku ku .....
Tomáš Klus - Valentýnská koleda
Viděl jsem objektivně ženy, byly chladné, vinou zatíženy. Vinou se kolem nohou, spletených pod stolem. Chutná mi, i když mě tráví, pečuje o moje zdraví.
Tomáš Klus - Flusnu - Jan Jelen
Videoklip a text písně Flusnu - Jan Jelen od Tomáš Klus. Ticho, já a vesmír, kde je? Šumí stromy matky Země, když mě slyšíš v noci, ve tmě, j..
Tomáš Klus - Miluješ nemiluješ ft. Jana Kirschner
Videoklip a text písně Miluješ nemiluješ ft. Jana Kirschner od Tomáš Klus. Západ slnka, mliečna dráha Noci keď si líham nahá Dnes pre lásku nik u..
Tomáš Klus - Píseň se strašlivým koncem
Videoklip a text písně Píseň se strašlivým koncem-Groteska Nic s ničím vše zničím od Tomáš Klus. Na pomoc přizval staršího bratra Vojtěcha, ..
Tomáš Klus - Vlastenci s hákovým křížem
Videoklip a text písně Vlastenci s hákovým křížem od Tomáš Klus. Pokud si dobře vzpomínám ze školní lavice, tak šli ostře proti nám, zdvižen..
Tomáš Klus - Nevyrovnaná
Videoklip a text písně Nevyrovnaná od Tomáš Klus. Mííílááčku mělas být navždy má, co stalo se, to mělo přetrvat. Míílááčku, má lásko j..
Tomáš Klus - Pedofilův rap :D
Mají ze mě hrůzu. Jak z ptačího moru. Zrušili prej v republice. Pětatřicet sborů. Já už vážně nevím. Co udělaj příště. Asi nechaj vybagrovat. Všecky pískoviště
Tomáš Klus - Iniciativní
Videoklip a text písně Iniciativní od Tomáš Klus. Vidím, jak Mafii živí magistrát, jak kmotr krmí ministra. Hniju jak rána pod náplastí, jsem pok..
Tomáš Klus - Bludička z Průhonic
Videoklip a text písně Bludička z Průhonic od Tomáš Klus. Tma není jen absence světla těsně po probuzení, kdy stín je mým vlastním vtělením, o..
Tomáš Klus - Dobré Ráno
Videoklip a text písně Dobré Ráno od Tomáš Klus. A co když to takhle nechci, Co když se opravdu snažím najít klid, Proč končím po první lekci, ..
Tomáš Klus - Když se chci napít vody
Videoklip a text písně Když se chci napít vody od Tomáš Klus. Já když řeknu Šimonovi Šimone, rozsviť světla Tak vás vidím Říkali, že je vypr..
Tomáš Klus - Naj Naj Naj
Videoklip a text písně Naj Naj Naj od Tomáš Klus. Naj na na naj na na naj na na naj na na naj..!! Naj na na naj na na naj na na naj na na naj..!! Naj na n..
Tomáš Klus - Cesta ft. Kryštof
Videoklip a text písně Cesta ft. Kryštof od Tomáš Klus. jestli se blížím k cíli, kolik zbývá víry, kam zvou svodidla, co po tmě mi lžou, zda cou..
Tomáš Klus - Techno píseň o krtkovi :D
Videoklip a text písně Techno píseň o krtkovi :D - improvizace Sychrov 2013 od Tomáš Klus. Hyper,Hyper! Put your hands up in the air,Put your hands up i..
Tomáš Klus - Tvá
Ležím v peřinách, přikrytá Tvou rukou. Mám strach, aby to neskončilo dřív, než umřeme, než umřeme, než umřeme. Ležím vedle ní, odkrytý až na kost, má ruka ...
Partička / La Parta - Hráli jsme kličkovanou
Ti, kteří hledali píseň Hráli jsme kličkovanou, navštívili také: Tomáš Klus - Dno za dnem · Charlie Straight - You Can · Tomáš Klus - Sibyla · Tomáš Klus - Salám - ...
Charlie Straight - Your House
Sunshine - Tokyo Bassline · Kryštof - Kryštof · Tomáš Klus - Salám - banán · Tomáš Klus - VeSmíru. Online uživatelé (66). Přihlášení. Přezdívka: Heslo

Podobné texty písní


Poslední texty písní

iyes
nega
nemmy
golem
djinn
amco
cavo
tez
někdy
wabi
zest
pectus
#tbt