Ulice karaoke texty

Získej karaoke texty Ulice, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ulice. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Daniel Landa - Jó ulice
Videoklip a text písně Jó ulice od Daniel Landa. Jó, ulice je jako sen duše v plamenech, děsně dlouhej den. Jó, ulice teď patřej všem, noc je král..
Azurit Kingdom - Ulice mi dala lekci (prod. King Ayman)
Ulice mi dala lekci, kdyby viděl si ty věci, pěsti, kšefty, děvky, stresy, depky, neklid , fetky, smečky, sekty řekni sám, ulice je sexy, v zahraničí nuly na ulici hvězdy,
Majself - Dieťa ulice
Videoklip a text písně Dieťa ulice od Majself. Pamätám, keď mal som 16 Ulica vyzerá strašne pekná, Cez vás pozerám peklu pred tvár A pomaly to ..
LUZA - Hudba Z Ulice
Videoklip a text písně Hudba Z Ulice od LUZA. Refren: Je ulicna je vasa je tu horuce zeleza dobre vie kut korenista cesta jej put za nu ruky v hor daj ked u..
Škwor - Ulice
Videoklip a text písně Ulice od Škwor. Víš, ten poslední zůstávám já Víš, ten poslední sem vždycky já. No tak jo vim, že zní to jak fráze Z ..
H16 - Poézia ulice
Videoklip a text písně Poézia ulice od H16. Ref. : Naša voľba je hip - hopová tvorba hudba, ktorej každý z nás má čo odovzdať a tiež z nej veľa ..
Fuerza Arma - Děti ulice
Videoklip a text písně Děti ulice od Fuerza Arma. Na sobě hadry Amstaff, v sobě bolest a vztek, jediná věc, na které záleží je respekt. Policejní ..
Oceán - Prázdná ulice
Videoklip a text písně Prázdná ulice od Oceán. Lidé prošli tiše Nevnímám toho kdo se mě ptá Zatočím se kolem stromu Na rohu ve znaku domu…nevn..
DNA - Umenie ulice
Videoklip a text písně Umenie ulice od DNA. Sú deti, ktoré netrávia detstvo zavreté v izbe, flákajú sa na ulici a trávia tam všetok voľný čas, s..
Kali - Poezia ulice ft. Bacil
Videoklip a text písně Poezia ulice ft. Bacil od Kali. Ulice mestá pamätajú príbehy a píšu básne. Príbehy smutné aj veselé, škaredé aj krásne. ..
Olympic - Ulice I
Videoklip a text písně Ulice I od Olympic. Někdo snídá v bistru černou kávu Na slova své role vzpomíná A drama největšího divadla Teď začíná..
Palermo - 8,Ulice Sú Moje
Je,jé Flejva Records,Mc Palermo, Jou,jou,jou tieto ulice sú moje brácho, A tomu ver to už dobre vedia všetci, Dávam len pravdivé príbehy a pravdivé veci, 1.
LiL Seint - Z ulice až ke hvězdám
Videoklip a text písně Z ulice až ke hvězdám od LiL Seint. Přestalo mě to bavit vidět se každý ráno, chodit jak trosku městem a denně shánět ž..
Tři sestry - Sluneční strana ulice
Videoklip a text písně Sluneční strana ulice od Tři sestry. Překročil jsem těla v Bombaji, taky chtěl jsem vidět USA, ale skončil jsem v Nepálu me..
Lucie Bílá - Ulice
Videoklip a text písně Ulice od Lucie Bílá. Znáš to místo, kde tvý slunce vstává a kde večer chodí s tebou spát. Dýchne známou vůní tvojí ul..
Gramo Rokkaz - Príbehy z ulice 2
Videoklip a text písně Príbehy z ulice 2 od Gramo Rokkaz. Decko: Robili si z neho piču na ulici terč bol, farebné modriny po tele jak keby hral paintbal..
Zpraku! - Prosluněný ulice
Videoklip a text písně Prosluněný ulice od Zpraku!. Zamknula si se v kleci, zpráskanej pes, kterej spolknul od svý vlastní cely klíč. Prášek na dlo..
Fuerza Arma - Hudba z Ulice feat Papa Fini
Videoklip a text písně Hudba z Ulice feat Papa Fini od Fuerza Arma. žádný hippies rap,to je hudba z ulice zkurvysyne street rap,zkurvysyne street rap (t..
Názov Stavby - Poezia ulice (Bacil feat. Šegi 100,Slipo)
Videoklip a text písně Poezia ulice (Bacil feat. Šegi 100,Slipo) od Názov Stavby. Ulice mestá pamätajú príbehy a píšu básne, príbehy smutné aj v..
Jaroslav Uhlíř - ULICE,ULICE
Videoklip a text písně ULICE,ULICE od Jaroslav Uhlíř. Velkoměsto, mraveniště, dneska smůla, štěstí příště. Všechno se tak rychle míhá, dnesk..
Diskografie Miro Žbirka - Album Chlapec z ulice
Diskografie Miro Žbirka - Album Chlapec z ulice 1986.
Dieťa ulice od Konflikt
Rodičov stále v robote máš na teba nezostáva žiadny čas, na uliciach učíš sa žiť a musíš s vlkmi spolu žiť. Ref.: Rodina už prestalo byť čarovným slovom,
Umenie ulice od DNA
DNA - Umenie ulice. Sú deti, ktoré netrávia detstvo zavreté v izbe, flákajú sa na ulici a trávia tam všetok voľný čas, skúšajú veci, ktoré nikdy neskúšali, napredujú  ...
Jiří Korn - Ulice Váci
Půl dne jsem jel jako blázen v dešti, div, že jsem se nerozbil. Stříhal míle na cestě k Pešti, abych tam než přijde byl. Příští tejden, řekla, se sejdem na ulici Váci.
Tři sestry - Sluneční strana ulice
Tři sestry - Sluneční strana ulice - akordy a text písně.
Marien - Ulice
Ulice tančí za oknem Kavárny s vůní secesní A po chodníku namoklém Tančí se v rytmu groteskním Tančí se také v pasáži Ulice - řeka nečistá Kde barvy města ...
ULICE,ULICE od Jaroslav Uhlíř
Ulice, ulice, ulice, k sobě se vzájemně tulíce učinily město, učinily město. To město s tolika věžemi bylo mi souzeno na Zemi a těch věží je sto a těch věží je sto.
Jó, Ulice od Libor Sluka
Jó, ulice je jako sen duše v plamenech, děsně dlouhej den. Jó, ulice teď patřej sem, noc je královna, no problem. Tak poprve v životě, našel kamaráda s ním si ...
Ulice lidem od Red Insect
Reclaim the streets – ulice lidem! Do černého zahalený ulice, kde bez svobody necítíš se sám. Diktovalo se už let tisíce – tak, kde je lidská svoboda!
Petr Muk - Prazdna ulice
Lidé prošli tiše nevnímám toho kdo se mě ptá zatočím se kolem stromu na rohu ve znaku domu ... nevnímám V pokoji svítí světlo na sklo kreslí mráz okno v ulici ...
Album Pribehy nocnej ulice...ft. 2h+ od Zverina
Pribehy nocnej ulice...ft. 2h+ 1 songů; ALBUM Svetlo v tme Rok vydání: 2005 16 songů; ALBUM Viktor Hazard RapSuperstar vol.2 Rok vydání: 2006 1 songů ...
Chlapec z naší ulice od Soundtrack - Rebelové (... co se do filmu ...
Tancuje bezva blues i twist přání nám umí z očí číst, proto je snahou každé z nás, aby měl aspoň na chvíli čas. Zná všechny fóry zpaměti, sníme o jeho obětí,
Žižkovský bary
(Řezník) Skeletona maska a kapitán láska. Žižkov je to místo, kde se chlastá. Žižkovský bary, coury a ulice ráno bolí palice,šňupe se modrá skalice. (Cole)
Oceán - Prázdná ulice
V pokoji svítí světlo Na sklo kreslí mráz Okno v ulici zhaslo I co v sobě máš Lidé prošli tiše Nevnímám toho kdo se mě ptá Zatočím se kolem stromu Na rohu ve ...
Priessnitz - Ulice
Priessnitz - Ulice - akordy a text písně.
Petr Spálený - Slepá ulice
Sedím na chodníku A město dál chvátá V očích kolemjdoucích Vidím, že se to nejspíš nesluší Tak to byl nápad Začínám chápat Že nikdo důvod, proč tu čekám  ...
Miro Žbirka - Chlapec z ulice
Miro Žbirka - Chlapec z ulice - akordy a text písně. ... tomu svet rád uverí Neviem sa však pomestiť do takejto lavice Ja som chlapec normálny zo Strakovej ulice ...
5 Děti ulice
Děti ulice. Skrýt překlad písně ›. Labyrinty cest, vedou z město do měsst, a přes stres, dávám ti spoustu zrad a rad, jen jak přežít, nebýt kat, slizký had, ustat ...
Diskografie Bokomara - Album Okno do ulice
Bokomara Okno do ulice, 1990 Bokomara Muž za rohem, 1993 Bokomara Všehochuť, 1996 Bokomara Bokomarie, 1996 Bokomara Obratník raka, 1998 ...

Texty písní: Blue Effect - Poštovní schránka na rohu ulice/Miluji věci.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ulice
makano
found
krist
l pis
priest
gideon
d.b
lenya


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.