Ulož to stahuj pisničky karaoke texty

Získej karaoke texty Ulož to stahuj pisničky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Ulož to stahuj pisničky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Katy Perry - Dark Horse (Feat. Juicy J)
Ze sarkofágu pak Juicy J zarapuje své verše. (LINKINPARK37); Nejznámější vystoupení s touto písničkou se udáalo na předávání cen Grammy 2014, kdy Katy  ...
Jan Bendig - Bloudím (ft. Markéta Konvičková)
Videoklip, překlad a text písně Bloudím (ft. Markéta Konvičková) od Jan Bendig. ( Markéta) A já bloudím ve světě, kde za pravdu se soudí Jenom s p..
Sebastian - Toulavá
Videoklip a text písně Toulavá od Sebastian. On toužil, kroužil, bylo to tak, tu holubici pouštím do oblak, přes matný stěny já vidím dál, maluj..
Enrique Iglesias - El Perdón ft. Nicky Jam
Videoklip, překlad a text písně El Perdón ft. Nicky Jam od Enrique Iglesias. Es que yo sin ti Y tu sin mí Dime quién puede ser feliz Esto no me gusta Es..
Petr Kotvald - Dál sníh padá
Videoklip a text písně Dál sníh padá od Petr Kotvald. Dál sníh padá V hory, doly a dál Jásá anděl, Vánoce tu mám Vstávejte To z Betléma píšo..
Ellie Goulding - Love Me Like You Do
Videoklip, překlad a text písně Love Me Like You Do od Ellie Goulding. I'll let you set the pace Cause I'm not thinking straight My head spinning around I..
Slza - Celibát
(laralara); „Text písničky je postaven na protikladech symbolizujících překážky, které musíte překonat, abyste zachránili vztah,“ vysvětluje kytarista skupiny Slza ...
Soundtrack - Ledové království - Najednou
(wexe); Písničku Let it go přezpívala do češtiny jedna z našich nejlepších zpěvaček Monika Absolonová. (Zuzka736); Diadém je ozdoba hlavy s drahými kameny ...
Yzo Empire/ Milion+
Videoklip a text písně Gumbgu x CBCH x Logic x Yeezus2020 x Robin Zoot od Yzo Empire/ Milion+. Sem ten vyjebanej blázen, sedim v Orionu a dávám si pivní.
Elán - Tisíc a jeden krát
Videoklip a text písně Tisíc a jeden krát od Elán. ref:..
Kristina - Ta ne
Videoklip a text písně Ta ne od Kristina. Spojme dlane: ta ne, ta ne A láska nech sa stane: ta ne, ta ne Budzeme še l'ubic: ta ne, ta ne Mocne jak dva dub..
Patrik Krajčír - My dva
Videoklip a text písně My dva od Patrik Krajčír. Jak se to mohlo vůbec stát, tobě nestačila láska má, že si odešla, co ty a já, proč si odešla,..
Lone Survivor
Album Lone Survivor od Marpo. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Yzo Empire/ Milion+ - Logic - HVSHTHVG
Videoklip a text písně Logic - HVSHTHVG od Yzo Empire/ Milion+. Tásvá má vatra,tásvá má vatra, (cannabis) Tásvá má vatra, Indica, Tiva-Sa (ganja) T..
Jiří Helekal - Vařili Jsme Kaši
4. srpen 2008 Jiří Helekal - Vařili Jsme Kaši - text písně. Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a ...
Václav Neckář - Půlnoční
Videoklip a text písně Půlnoční od Václav Neckář. Haleluja, Halelu-u-u-u-u-ja..
Barbora Poláková - Nafrněná
Videoklip a text písně Nafrněná od Barbora Poláková. Je nafrněná, nafrněná, nafrněná, prej blbě vaří, je nafrněná, nafrněná, až moc se jí..
Holki - Vzpomínky zůstanou
Videoklip a text písně Vzpomínky zůstanou od Holki. Krásný vzpomínky mi zůstanou, navždy mě budou hřát...
Duff - Život na dně
Nenávidím lháře, feťáky a policajty, stahujou mi krk, stejně silně jako svaly krajty, Nepřijímám rány velké jako zemětřesení v Haiti. Seru na fejk, internet, gigabajty
Pil C - Trippin (ft. Zayo)
Videoklip a text písně Trippin (ft. Zayo) od Pil C. [Pil C:] Zabúdam v poslednej dobe aj spať, robím so skupinou, život, na štart. Nechápeš nás tak ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

grieva
para