Urbánková prázdný expres text karaoke texty

Získej karaoke texty Urbánková prázdný expres text, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Urbánková prázdný expres text. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Naďa Urbánková - Prázdný expres
Videoklip a text písně Prázdný expres od Naďa Urbánková. Záhadný jak sen co zdát si dám v tomhle kupé jen se mnou byl co říkal už si nevzpomín..
Naďa Urbánková - Svítá nad velkou louží
Videoklip a text písně Svítá nad velkou louží od Naďa Urbánková. Svítá nad velkou louží, uspavač zavřel krám, svítá a mě to souží, bůh v..
Naďa Urbánková - Blonďák s červenou bugatkou
Videoklip a text písně Blonďák s červenou bugatkou od Naďa Urbánková. A pak jsem okusila první pusu přesladkou, je na snadě, že dala jsem se zmás..
Naďa Urbánková - Když už víc nesmím si přát
U Naďa Urbánková · playlist. Když už víc nesmím si přát - text. Musíš se nejprve přihlásit. Pokud nemáš ... 4. Drahý můj; 5. Svatební průvod; 6. Prázdný expres; 7.
Naďa Urbánková - Ten nejmilejší lhář
Text písně Ten nejmilejší lhář od Naďa Urbánková. Byls ten nejmilejší, nejmilejší lhář, krásné báchorky's mi říkal, tváří v tvář. [: ..
Naďa Urbánková - Bílé ráno bez lidí
Videoklip a text písně Bílé ráno bez lidí od Naďa Urbánková. Někdy mám divnej bílej sen Procitám a koukám z okna ven Bílé ráno bez lidí Pod..
Naďa Urbánková - Tobě náležel čas
Videoklip a text písně Tobě náležel čas od Naďa Urbánková. Je jen otázkou, proč já teď na ně žárlím, proč naslouchám jim dál se závistí..
Naďa Urbánková - Mám ráda žůžů
Videoklip a text písně Mám ráda žůžů od Naďa Urbánková. A protože znal, jak by ne, jak lákat dívky nevinné, hned koupil kornout mandlí v čoko..
Naďa Urbánková - Vilém peče housky
Videoklip a text písně Vilém peče housky od Naďa Urbánková. Můj Vilém peče housky a málo mě má rád on očíčka má ouzký a věčně chtěl by ..
Naďa Urbánková - Jackson
Videoklip a text písně Jackson od Naďa Urbánková. ten pán jmenoval se Jackson A7 On: a neměl jsem ho vůbec rád, ..
Naďa Urbánková - Závidím
Videoklip a text písně Závidím od Naďa Urbánková. Modrému ... U · Naďa Urbánková · Závidím / Naďa Urbánková zpívá Jiřího Grossmanna ... Prázdný expres; 7.
Naďa Urbánková - Drahý můj
Videoklip a text písně Drahý můj od Naďa Urbánková. ... U · Naďa Urbánková · Závidím / Naďa Urbánková zpívá Jiřího Grossmanna ... Prázdný expres; 7.
Naďa Urbánková - Tak málo
Videoklip a text písně Tak málo od Naďa Urbánková. Refrén: Já znám tě tak málo . Tak málo. Vždyť já tě znám tak málo. Chvíli jen, já tě zn..
Naďa Urbánková - Anči, sviť
Videoklip a text písně Anči, sviť od Naďa Urbánková. Anči, sviť, po tmě přece nelze šít k práci nemůže mu postačit světla pouhá píď..
Naďa Urbánková - Remedium
Videoklip a text písně Remedium od Naďa Urbánková. ... U · Naďa Urbánková · playlist. Remedium - text ... a teď je stále,stále prázdný, ... Prázdný expres; 7.
Naďa Urbánková - Nic moc
Text písně Nic moc od Naďa Urbánková. Nic moc nechtěla jsem před tím. Nic moc, jenom kupu dětí. Nic moc, pouze muže, který má mě rád. Nic moc n..
Naďa Urbánková - Ještě nejsem tvá
Text písně Ještě nejsem tvá od Naďa Urbánková. Proto ještě nejsem tvá, ba ne co když tě tam jiná uhrane mě zbudou jen oči k pláči tak to hoc..
Naďa Urbánková - Až má cesta skončí
Text písně Až má cesta skončí od Naďa Urbánková. Jen až má cesta skončí, skálou chci se stát, jeden bílý kámen ke kameni dát, až přijde d..
Naďa Urbánková - Slečna sen
U · Naďa Urbánková · Naďa Urbánková & Country Beat Jiřího Brabce - The best of · playlist. Slečna sen - text. Musíš se nejprve ... Prázdný expres; 7. Svítá nad ...
Naďa Urbánková - Rodičovské sdružení
Videoklip a text písně Rodičovské sdružení od Naďa Urbánková. Já hodlám jeden příběh na vědomost veřejnosti širší dát i když se možná ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

2014