Vera špinarova pisničky karaoke texty

Získej karaoke texty Vera špinarova pisničky, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Vera špinarova pisničky. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Věra Špinarová - Jednoho dne se vrátíš
Videoklip a text písně Jednoho dne se vrátíš od Věra Špinarová. Mám už v tváři sníh, to léta můžou být, s prázdnem slůvek Tvých chci so..
Věra Špinarová - Hej lásko nečekej
Videoklip a text písně Hej lásko nečekej od Věra Špinarová. Hej lásko nečekej, že přijdu zítra k vám mně máma s tátou hlídají jak v zámku ..
Věra Špinarová - Fernando
Videoklip a text písně Fernando od Věra Špinarová. Pláštěm dýmu jsi mou láskou šel, tou výhní střel, Fernando, vzduch se v sálajícím žáru ..
Věra Špinarová - Já mám ráda boogie
Videoklip a text písně Já mám ráda boogie od Věra Špinarová. Možná, možná vám právě nyní zdá se, že podivná jsem, když celý večer prose..
Věra Špinarová
Věra Špinarová - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně a získáte bonitu pro ...
Věra Špinarová - Music box
Videoklip a text písně Music box od Věra Špinarová. Milej pane, to já bejt váma, zejtra koupím si music box, ten tisíc písní skrývá a ve dne, v ..
Věra Špinarová - Bílá Jawa 250
Videoklip a text písně Bílá Jawa 250 od Věra Špinarová. Pryč je a s ním jeho Jawa 250 a mně budou se zas v celém městě všichni smát. A já v o..
Věra Špinarová - Raketou na Mars
Videoklip a text písně Raketou na Mars od Věra Špinarová. Vooooo.....
Věra Špinarová - Kouzlo bílejch čar
Videoklip a text písně Kouzlo bílejch čar od Věra Špinarová. a já Ti řeknu jen Hrom a slunce žár, dál nech vítr vát Kouzlo bílejch čar to nik..
Věra Špinarová - Ty jsi můj song
Videoklip a text písně Ty jsi můj song od Věra Špinarová. Ty jsi můj song, nádherný song, a já jen s ním tu můžu být. To ty jsi můj song, jen..
Věra Špinarová - A já tě závidím
Videoklip a text písně A já tě závidím od Věra Špinarová. Z pravdy bývám schýlená tak své lásky nech bez jména...
Věra Špinarová - To máme mládež
Videoklip a text písně To máme mládež od Věra Špinarová. To máme mládež, to máme mládež, doma řezají je málo, jak se zdálo, kam to vede se ..
Věra Špinarová - Když pro oči nevidím
Videoklip a text písně Když pro oči nevidím od Věra Špinarová. Když pro oči nevidím mám noční můru neustálou že náš svět nás ošidil zd..
Věra Špinarová - Stůj
Videoklip a text písně Stůj od Věra Špinarová. Já volám stůj, vrať se mi zpátky Jsi dál jen můj, a ty se ztrácíš V dálce bůh a s ním zást..
Věra Špinarová - Nic nejde vrátit
Lepší málo než nic – to se mi nezdá. Proč cíl je vždy tak vzdálený. No tak proč nechtít víc. Chci znát co mě čeká. A čas neztrácet v přízemí (hmmmm) Kam fouká  ...
Věra Špinarová - Píseň svou mi tenkrát hrál
Videoklip a text písně Píseň svou mi tenkrát hrál od Věra Špinarová. Píseň svou mi tenkrát hrál, pár slok zpíval, vítr vál. Píseň svou mi ..
Věra Špinarová - Andromeda
Videoklip a text písně Andromeda od Věra Špinarová. Hlas neznámý vypráví o astronautech cíl prastarý braným sil a přání na rtech čas změnil ..
Věra Špinarová - Nech mě hádat
Videoklip a text písně Nech mě hádat od Věra Špinarová. Ještě jednou chci být věrnou!..
Věra Špinarová - Měj mě rád
Videoklip a text písně Měj mě rád od Věra Špinarová. Usídlím se v ní celá studená tisíc let tam zůstanu v lásce schoulená a co bude dál? č..
Věra Špinarová - Valentino
Videoklip a text písně Valentino od Věra Špinarová. Valentino, "srdcí dívčích král" , každý ti říkával, ty ses na slunci hřál. Valentino, ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

ska p
green
grits
mario
nytus