Volám nashledanou slova písně karaoke texty

Získej karaoke texty Volám nashledanou slova písně, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Volám nashledanou slova písně. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Jan Nedvěd - Rodné údolí
Videoklip a text písně Rodné údolí od Jan Nedvěd. já volám: nashledanou, nashledanou, nashledanou, rodné údolí, Já volám: nashledanou, nas..
Marta Kubišová - Volám nashledanou
Videoklip a text písně Volám nashledanou od Marta Kubišová. Lochneska vln se točí a konce nemá Šestice strun v mých rukách je dlouho němá Kulatý..
Lidové písně - Rodné údolí
Cesta má přede mnou v dáli mizí, každý krok v srdci mém zabolí. Zakrátko bude mi všechno cizí, nespatřím své rodné údolí. Já volám nashledanou,
Yvetta Simonová - Volám na shledanou (La Paloma)
Yvetta Simonová - Volám na shledanou (La Paloma) - akordy a text písně.
Milan Chladil - Volám na shledanou (La Paloma)
Milan Chladil - Volám na shledanou (La Paloma) - akordy a text písně.
táborové písně - Rodné údolí
G C R: Já volám: nashledanou, nashledanou, G D G nashledanou, rodné údolí, C já volám: nashledanou, nashledanou, G D G při vzpomínce srdce zabolí. 2.
Marta Kubišová - Nechte zvony znít
Videoklip a text písně Nechte zvony znít od Marta Kubišová. Jen zvony ví, co jsi mi vzal, jen zvony ví, co bude dál...
Marta Kubišová - Dobrodružství s bohem Panem
Videoklip a text písně Dobrodružství s bohem Panem od Marta Kubišová. Pak náhle pomalu skládá píšťalu, krok, a slušně se uklání. Jsem rázem z..
Marta Kubišová - Dáša
Videoklip a text písně Dáša od Marta Kubišová. Já ti možná nikdy neprominu To co Dáša denně odpouští Nežli sednout k vínu v něčím stínu. R..
Marta Kubišová - Lampa
Videoklip a text písně Lampa od Marta Kubišová. Vodili mě do expresa a tam v pološeru, pili s džinem vůni lesa, někdy na sekeru. Neviděli co se děj..
Marta Kubišová - Depeše
Videoklip a text písně Depeše od Marta Kubišová. Stůj a zpívej mi kdo má koho rád, já tebe jistě, ty mě snad. Zpívej mi, abych mohla spát...
Marta Kubišová - S nebývalou ochotou
Videoklip a text písně S nebývalou ochotou od Marta Kubišová. Ani den už bez něj nepřečkám, on však dneska podleh horečkám. Rychle vstát - odpí..
Marta Kubišová - Ofélie
Videoklip a text písně Ofélie od Marta Kubišová. Ve jménu lásky, té lásky ve mně spící nenechte čekat smutnou prosebnici na vaše slovo tu darova..
Marta Kubišová - Atlantis
Videoklip a text písně Atlantis od Marta Kubišová. ref..
Hudba a zpěvník AkordyTexty.cz - Texty písní, filmová hudba, akordy ...
As Volá,trubky hlas,volá,jednoho z nás, volá,modrou tmou volá, když hvězdy jdou ,pro štěstí ... tmou volá, přestaň už snít, já musím jít, nashledanou, nashledanou...
Marta Kubišová - Santa Clara
Videoklip a text písně Santa Clara od Marta Kubišová. Santa Clara pocinkává a to jasně znamená, že se zase jedna vdává, že je další ztracená..
Marta Kubišová - Víc nechtěl by snad ani dArtagnan
Videoklip a text písně Víc nechtěl by snad ani dArtagnan od Marta Kubišová. Kdyby kůň tvého zběsilého žití poztrácel cestou všechny podkovy A k..
Michal Prokop - Blues pro poštovní doručovatelku
Videoklip a text písně Blues pro poštovní doručovatelku od Michal Prokop. Měsíc je v půli Radši ... volám: Nashledanou, má múzo! Suknice šedá je cukr snů a ...
Marta Kubišová - Já a můj syn
Videoklip a text písně Já a můj syn od Marta Kubišová. Je celý po mně A v našm domě to hodnotí jako pohromu Ač celkem vzato Nemůžu za to Že ..
Marta Kubišová
Videoklip a text písně Víc nechtěl by snad ani D´artagnan š Waldemarem Matuškou) od Marta Kubišová. Kdyby si zrak tvůj ... a kdyby se slovy, co nenasytí,

Podobné texty písní


Poslední texty písní

axxis
flk
era 2
bílá
wither
daviv
che
h2o
vessel
rh
nzh
jj72
phath
revive
madara
amasic
heaven
mene