Vypuštěné koupaliště kačer karaoke texty

Získej karaoke texty Vypuštěné koupaliště kačer, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Vypuštěné koupaliště kačer. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kačer - (Bonus Balada) od Vypuštěné koupaliště
Na mého kačera. Ten pohled mě zaskočil. Kačer v troubě ležel. REF Můj roztomilý kačer. Jmenuje se Pepa Bohužel včera večer. Upekla mi ho teta. Nejdřív jsem ...
Vypuštěné koupaliště - Hra bez pravidel
Videoklip a text písně Hra bez pravidel od Vypuštěné koupaliště. Jsou lidi, kteří dělají chyby Podváděj a lžou. Jsou ale taky lidi, co žijí to..
Vypuštěné koupaliště - Snít a Uvěřit
Text písně Snít a Uvěřit od Vypuštěné koupaliště. Já měl jsem sen, Jak jsem krásnou dívku svalil do postele. Spoustu krásných žen, Stále vid..
Vypuštěné koupaliště - Bere ti to dech
Text písně Bere ti to dech od Vypuštěné koupaliště. Nesmyslené argumenty, Které ti leží v dlani A zabírají místo ostatním, Hezkým vzpomínkám..
Vypuštěné koupaliště - Sedmá Flaška Vína
Videoklip a text písně Sedmá Flaška Vína od Vypuštěné koupaliště. Samota mě zabíjí A ty mě uspáváš svou sladkou árií, Zpíváš slova, kte..
Vypuštěné koupaliště - Nesnáším tě
Text písně Nesnáším tě od Vypuštěné koupaliště. Popravdě už mám dost, Milovat tě pro radost. Byla si pro mě celý svět, Teď patří ti jen p..
Vypuštěné koupaliště - Sám s Cigaretou
Text písně Sám s Cigaretou od Vypuštěné koupaliště. Duši svou prodávám do pekla Levně a ještě se slevou. ,,Nevím“, to je vše co mi řekla Zb..
Album Hra bez pravidel od Vypuštěné koupaliště
Prohlédněte si seznam psíní v albu Hra bez pravidel od Vypuštěné koupaliště. ... 1 Vypuštěné koupaliště - Kačer - (Bonus Balada) · 2 Vypuštěné koupaliště - Hra ...
Vypuštěné koupaliště - Celebrita
Text písně Celebrita od Vypuštěné koupaliště. Proklíná Svoji známou tvář A pročítá Svůj prázdný honorář...
Vypuštěné koupaliště - Vražedná samota
Text písně Vražedná samota od Vypuštěné koupaliště. Najednou si zůstal sám A všechny vzpomínky se vrací zpět Zkrvavená nostalgie Vzpomíná na..
Vypuštěné koupaliště - Hysterie
Text písně Hysterie od Vypuštěné koupaliště. Televize varuje Před prasečí chřipkou. Každý čert na zeď maluje Každý hysterčí. Všichni mají..
Vypuštěné koupaliště - Bylo to fajn/zlý
Videoklip a text písně Bylo to fajn/zlý od Vypuštěné koupaliště. Ref.: Bylo to fajn, bylo to zlý, ale všechno musí jít zas dál. F..
Vypuštěné koupaliště - Optimista
Videoklip a text písně Optimista od Vypuštěné koupaliště. Ooooo letím nad zemí a dívám se dolů Ooooo jako pes a pán, co perou se spolu Ooooo toli..
Vypuštěné koupaliště - Nečekám
Videoklip a text písně Nečekám od Vypuštěné koupaliště. A každej bude chtít žít ... V · Vypuštěné koupaliště · Navždy sví · playlist ... Woooo, protože všechno řeším řádným vypuštěním. Miluju chvíle ... Kačer - (Bonus Balada); 6. Díky Vám; 7 .
Vypuštěné koupaliště - Díky Vám
Videoklip a text písně Díky Vám od Vypuštěné koupaliště. Nechci říkat, že jsem sám, když Vás mám tu před sebou. Moje hvězda na nebi, co hled..
Vypuštěné koupaliště - Mary Jane
Videoklip a text písně Mary Jane od Vypuštěné koupaliště. Má Mary Jane 4x..
Vypuštěné koupaliště - Divoká slečna
Text písně Divoká slečna od Vypuštěné koupaliště. Jsi jenom malá divoká slečna , co víc si přát. Jsi jenom malá divoká slečna, napořád. (2x..
Vypuštěné koupaliště - Zapomenutá
Videoklip a text písně Zapomenutá od Vypuštěné koupaliště. Zapomenutá, zapomenutá moje dáma Zapomenutá, zapomenutá jsem sám Zapomenutá, zapomen ...
Vypuštěné koupaliště - Dej mi chvíli
Text písně Dej mi chvíli od Vypuštěné koupaliště. Čas je tak drahej, nepůjdem spát. Život je tak krátkej a nekonečnej. Čas je tak drahej a já ..
Vypuštěné koupaliště - Může se stát
Text písně Může se stát od Vypuštěné koupaliště. Ref.: Oooooou, dáme si sklenku vína, ooooooou, těžko se na tebe zapomíná. ..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

hurley
cz eko
adel
anggun