Xindl x cudzinka karaoke texty

Získej karaoke texty Xindl x cudzinka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Xindl x cudzinka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Xindl X - Cudzinka v tvojej zemi feat. Mirka Miškechová
Videoklip a text písně Cudzinka v tvojej zemi feat. Mirka Miškechová od Xindl X. Dívám se do slovníku a zkouším zahnat zlej sen, že včera byl jsem ..
Xindl X - V blbým věku
Videoklip a text písně V blbým věku od Xindl X. Jó, stále mě to baví, sázet se s osudem, byť čas utíká víc, než je milo. Stále věřím, že z..
Xindl X - Barbína
Videoklip a text písně Barbína od Xindl X. No tak mě kup, otoč list mezi řádky můžeš číst:..
Xindl X - Velkej Vont
Text písně Velkej Vont od Xindl X. Mám větší fond než vostatní šmejdi a v báni Šváru, vole. Jsem velkej Vont, ve správní radě šmejdím. Vždy..
Xindl X
Xindl X - texty písní interpreta. Více než 100 000 textů a ... Xindl X - texty a překlady písní, akordy, videoklipy. Texty písní » interpreti ... Cudzinka V Tvojej Zemi.
Xindl X - Čecháček a totáček
Videoklip a text písně Čecháček a totáček od Xindl X. O-o-o-o prej za komančů bylo líp. Tak vyčkáváš, jestli je zase nezvolí. O-o-o-o vždyť k..
Xindl X - Chemie
Videoklip a text písně Chemie od Xindl X. Vykašli se na to zlato Ty nemůžeš za to Že mi je, tak jak mi je Nejsi to ty, je to jen chemie..
Xindl X - To je můj dům
Videoklip a text písně To je můj dům od Xindl X. To je dům, kde sám už svůj pokoj nehledám. Moje tajná skrýš, v níž nebudu klidně spát. To je ..
Xindl X - Orel mezi supy
Videoklip a text písně Orel mezi supy od Xindl X. Vždyť jsem orel mezi supy, tam kde supi prachy kupí a kde vládnou mršinám. Jsem orel mezi supy, kde..
Xindl X - Někdy
Videoklip a text písně Někdy od Xindl X. Podle kolejí se vracím domů, brečím jak ženská směju se tomu vylejzá slunko nad panelák, jak by jsem rá..
Xindl X - Já a Ďábel
Videoklip a text písně Já a Ďábel od Xindl X. Tak co mě soudíš, ty mameluku Není mi cítit síra z úst Zas jen slyšíš trávu růst Jen podávám ..
Xindl X - Anděl
Videoklip a text písně Anděl od Xindl X. Jsem anděl, co tě dostal na povel Ale mám-li tě vzít do nebe Chci z toho něco pro sebe Mám rád řeč těl ..
Xindl X - Nejsem obtloustlý
Videoklip a text písně Nejsem obtloustlý od Xindl X. REF...
Xindl X - Gréta
Text písně Gréta od Xindl X. Na večer do oken se linul tón za tónem Melodie co mocná Naději dát, že v týhle době neutonem byť je nemocná..
Xindl X - Tradá na Beroun
Videoklip a text písně Tradá na Beroun od Xindl X. A pak tradá na Beroun! Než emoce přeperou mý rácio odhodlaný...
Xindl X - Láska v housce
Videoklip a text písně Láska v housce od Xindl X. na na naj nanananaj na na naj nananaja nananaj..
Xindl X - Žádaný a nežádoucí
Videoklip a text písně Žádaný a nežádoucí od Xindl X. Vítr se zvedá výš Nesmíš mě hledat, když Tvý slova marný Mě nepatří již Cesty se k..
Xindl X - Dočasná svatá
Videoklip a text písně Dočasná svatá od Xindl X. Stále jen váhám, zda ti vládnout Nebo podlehnout Vždyť duši, tu si nejde koupit Jenom pronajmout..
Xindl X - Bojovnice
Má nejkrásnější bojovnice. Pro dnešek jsem tvým kapitánem. Dnes můžeš mojí mise, zůčastnit se. Dřív než-li noc se potká s ránem. Věř mi že vím kam je ...
Xindl X - Popelka
Už zase skončil flám, do vodky džus ti dám a pak ti spočítám nový ztráty, Úsměv si namaluj, i kdyby nebyl tvůj. Vždyť co ti zbejvá, než se mi smát. Popelko ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

venus
s.h.e
5. pad
eso
retore
ino
billa
poett
soil
twaimz
sylar
zombie
navi
xaxa