Youtube ivo jahelka karaoke texty

Získej karaoke texty Youtube ivo jahelka, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Youtube ivo jahelka. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Ivo Jahelka
Videoklip a text písně Balada o rozhodujícím úderu šilhavého řezníka Josky od Ivo Jahelka. R:Jaternice,špejle,kopyta a jelita a dědečkovy brejle...
Ivo Jahelka - Vídeňské valčíky
Text písně Vídeňské valčíky od Ivo Jahelka. 2. Jako správný Čecháček řízek mám a špekáček, s trikolórou u límce na Mexikoplatz kulím s..
Ivo Jahelka - Co se stalo na celnici
Text písně Co se stalo na celnici od Ivo Jahelka. R: "Jsem Franta Houska a chtěl bych zdrhnout do Rakouska, nechci už více vysejpat denně popelnice, ..
Ivo Jahelka - Pojďme si udělat legraci
Text písně Pojďme si udělat legraci od Ivo Jahelka. 1. Vzpomeňme žaloby dědy Bláhy, jak vraždu oznámil Bezpečnosti, von tenkrát žaloval Státn..
Neznalost neomlouvá
Album Neznalost neomlouvá od Ivo Jahelka. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Ivo Jahelka - Případ nudisty Bédi Šulisty
Videoklip a text písně Případ nudisty Bédi Šulisty od Ivo Jahelka. R:..
Ivo Jahelka - Balada o úrazu snoubence Pepy
Videoklip a text písně Balada o úrazu snoubence Pepy od Ivo Jahelka. 2. " Pepane, můj milej šikovnej chlape, z mycáku voda mi soustavně kape, tož vy..
Lokálka - Zahraniční student
Plavci - Jarní láska · Ivo Jahelka - Balada československá · Hop Trop - Louisiana · Greenhorns - Odjíždím v dál · Karel Zich - Černá zem · Online uživatelé (128).
Pospíšil Luboš - Navštívil mě anděl ve snu
Ti, kteří hledali píseň Navštívil mě anděl ve snu, navštívili také: Ivo Jahelka - U rozvodu · Nerez - Strach · Marsyas - Jsem jedna z tvých žen · Marsyas - Vdej se ...
Případ nudisty od Ivo Jahelka
O peníze už neprosí • Fotoreport: Adrian T. Bell křtil výjimečnou desku o "jiných dobách" • Naše prsa jsou OK aneb Nejprsatější songy na YouTube • Přátelé, ...
Nejsmě všichni svatí od Ivo Jahelka
Nejsme všichni svatí, to se ví, nejsme všichni svatí, to se ví, a neplatíme nájem a lžeme si navzájem a trochu príliš pijem a někdy se i bijem, nejsme všichni svatí ...
Kejak Jindra - Uspávanka
Poutníci - Nadějí · Ivo Jahelka - Balada o rozvodech · Poutníci - Telegrafní cesta · Ivo Jahelka - Zavřeli zloděje · Ivo Jahelka - Volba miss · Online uživatelé (8).
Kejak Jindra - Sníh
Sekvoj - Časy stínů · Ivo Jahelka - Soudili se · Poutníci - Slavkov · Ivo Jahelka - Balada o rozvodech · Poutníci - Všem Kryštofům Kolumbům. Online uživatelé (47 ).
Ivo Jahelka - Balada in Trabanti
C F G C F C G C 1. Žalovali tudle Frantu, že v katastru obce Chrástky F G C F C G C donutil ve svým trabantu mladou dívku k aktu lásky, F G C F(G) G(C) a to nic ...
Ivo Jahelka - Případ hubeného vojína
E D E H E 1. Vojín Piskoř Miloš měl čtyřicet kilo, F#mi E F#mi E H E propadlej hrudní koš, na břicho nezbylo, A E F# E von však na to nedbal a s pýchou pravou A ...
Ivo Jahelka - Balada o podivuhodných okolnostech znečištění ...
Ivo Jahelka - Balada o podivuhodných okolnostech znečištění oděvu důchodce Janouška - akordy a text písně.
Jaromír Nohavica
Hoří!! Hoří horní heršpická hospoda Hrbatý hrozen. Hostinský Hrubeš hýká hrůzou. Honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká: "Haste honem, hybaj hovada!"

Podobné texty písní


Poslední texty písní

zomboy
e one
hokej
bara
saara
jain
mára
s kore
balady
fait
2013
icarus


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.