Youtube michal tučný co jsem měl dnes k obědu karaoke texty

Získej karaoke texty Youtube michal tučný co jsem měl dnes k obědu, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Youtube michal tučný co jsem měl dnes k obědu. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Pacifik - Co jsem měl dnes k obědu
Videoklip a text písně Co jsem měl dnes k obědu od Pacifik. 1)Představte si, představte si, co jsem měl dnes k obědu, představte si, představte si, ..

Videoklip a text písně Představte si ,představte si co sem měl dnes k obědu od Maxim Turbulenc. Představte ... pak jsem jed u stolu kdo ví co v rosolu..
Michal Tučný - Prodavač
Videoklip a text písně Prodavač od Michal Tučný. Pět deka, deset deka, ... Texty piesní a preklady Song lyrics Liedtexte, karaoketexte Teksty karaoke, teksty piosenek ... když po obědě začal prodávat. Měl jazyk mrštný jako bič a já byl z něho celý pryč a toužil jsem se prodavačem stát. ... Dnes nikdo nemá ponětí, co bude ...
Jiří Suchý - Potkal potkan potkana
Videoklip a text písně Potkal potkan potkana od Jiří Suchý. Počkat pane potkane Počkat pane potkane Počkat pane potkane Ať se vám nic nestane..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

alesso
fun :)
lawson


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.