Youtube trampské perly karaoke texty

Získej karaoke texty Youtube trampské perly, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Youtube trampské perly. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Trampské perly - Rodné údolí
Videoklip a text písně Rodné údolí od Trampské perly. Ref: Já volám nashledanou, nashledanou, nashledanou, rodné údolí. Já volám nashledanou, nas..
Trampské perly - Stará pacifická
Videoklip a text písně Stará pacifická od Trampské perly. Ref.: Hoši, stará pacifická.....
Trampské perly - Dál, dál, dál
Videoklip a text písně Dál, dál, dál od Trampské perly. Ref.: Dál, dál, dál, co řeka pramení, tam, kde břeh ukrývá drahý kamení, dál, dál, d..
Trampské perly - Quadalcanal
Videoklip a text písně Quadalcanal od Trampské perly. R: Krásná Meredith, ty víš, kdo jel se bít, kdo plul na křižníku na Quadalcanal, krá..
Trampské perly - Montgomery
Videoklip a text písně Montgomery od Trampské perly. Ref: Z celé Jižní eskadrony nezbyl ani jeden muž. V Montgomery bijou zvony, déšť ti smejvá ze ..
Trampské perly - V dáli za horama
Videoklip a text písně V dáli za horama od Trampské perly. pod ní teče řeka, nad ní bílá skála, pod ní teče řeka, nad ní bílá skála...
Trampské perly - Malajka
Videoklip a text písně Malajka od Trampské perly. Ref: 2x Malajko černooká, tvoje krása divoká mě tak vábí, do mojí náruče spěj, svoji lásku mi..
Trampské perly - Trampe, kamaráde
Videoklip a text písně Trampe, kamaráde od Trampské perly. Bůra v kapse, pingl přes rameno, na vlak pospíchám, a že nejsem pánem, ani astrachánem, ..
Trampské perly - Vdovy z Cordoby
Videoklip a text písně Vdovy z Cordoby od Trampské perly. Které mám srdce dát která hezčí je kdo mi to poví obě mám stejně rád obě krásné jso..
Trampské perly - Zlatokop Tom
Videoklip a text písně Zlatokop Tom od Trampské perly. Ty jsi to moje zlato, který mám tak rád, jen ty mi stojíš za to život pro tě dát. Bez tebe, ..
Trampské perly - Před chajdou
Videoklip a text písně Před chajdou od Trampské perly. Přijď jen, na malou chvíli, až den se schýlí, slunko jde spát, poznáš, že píseň z..
Trampské perly - Příšera
Na hrobě seděla příšera, zubama cvakala do šera, „já tady nebudu, já vocaď pryč pudu“, zařvala příšera do šera. Z hrobu se vynořil první hnát, „já tady nebudu ...
Buráky od Trampské perly
Když sever válčí s jihem a zem jde do války, tu v polích místo bavlny rostou buráky. Ve stínu u silnice vidím z jihu vojáky, jak válej se s kvérem a louskaj buráky.
Pohádkové písně - Vodník a žáby
přijmou tě jak bratři raz a dva a dva tři budem rodina. Dám ti vzácný perly, dary mořskejch velryb. Snad i štiky pochopí, že jsi má jediná. Text přidala Fabrisa013.
Wabi Daněk - Mávej
R: Mávej, mávej, mávej, mávej, mávej, mávej jen, nic nepomůže, že tu stojíš sama skoro celej den, tak jen si mávej, mávej, mávej, mávej a dávej sbohem. 1.
K.T.O. - Marta
Dusili jsme husu v boudě na Primusu bezvadně se připekla pozvali jsme Martu mezi naší partu, ale ta nás vypekla. Za komínem cosi vejskalo, ale nám se po tý ...
Pirates of the Caribbean - Skull and Crossbon.. od Soundtrack ...
Skvělá melodie z filmu Piráti z Karibiku: Prokletí Černé Perly. .... Wabi Daněk natočil staré trampské písničky v posázavské hospodě • Hardrockoví Disturbed se ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

kshmr