Zdeněk toman karaoke texty

Získej karaoke texty Zdeněk toman, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zdeněk toman. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Zdeněk Toman - O životě
Text písně O životě od Zdeněk Toman. R: A proto prosím buďte chytří nejsme přece žádní tygři Mít peníze, není špatná věc, ale za chvíli z..
Zdeněk Toman - Den naruby
Text písně Den naruby od Zdeněk Toman. R: Dneska je holt den naruby, ve vlaku jsem dostal do huby. Dneska je už všechno na nic, stále jsem jen hloupý ..
Zdeněk Toman - Změna
Text písně a překlad Změna od Zdeněk Toman. R: I'll trade my school And I live just fine. I'll go where I like. Where are friends..
Zdeněk Toman - Vzestup a pád
Text písně Vzestup a pád od Zdeněk Toman. R: Jezdím si sem a tam, přepočítávám si paměť RAM. Dokoupil jsem si novej laďák, čímž mě rozbolel ..
Zdeněk Toman - Bezdomovec
Jen tu stojím a vidím bezdomovce. Jak tu leží a domovem je ulice. Chtěl bych mu pomoct, jen nevím jak. Je tu sám, nemá si s kým povídat. Rád bych mu podal ...
Zdeněk Toman - Láska
Text písně Láska od Zdeněk Toman. R1: Je těžké tu žít, radost každý den mít, je těžké milovat, a z lásky se radovat. Jen zvedněte hlavu, dá..
Prvopočátek tvorby
Album Prvopočátek tvorby od Zdeněk Toman. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Zdeněk Toman - Postihy z lásky
Text písně Postihy z lásky od Zdeněk Toman. ®: Ta veliká láska, jsi moje kráska. Mám z toho vrásky, Je to jak sázky Sázky a dostihy, Zbydou jen ..
Budlínek - svěrák uhlíř od Uhlíř Jaroslav a Svěrák Zdeněk
Hynek Toman ze Support Lesbiens: Pokusím se o novou sestavu • Michael Kocáb představil nový klip, tady ho máte • Bratři Cavalerové ze Sepultury vydávají ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

amo
omb
idgaf
helia
1629
pit
$o$
fact
debbi
andro
ello
cortex
colda
urlik
j co
stroma
suzie