Zdravý doktor karaoke texty

Získej karaoke texty Zdravý doktor, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zdravý doktor. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Doctor P.P. - Zdravý doktor
Videoklip a text písně Zdravý doktor od Doctor P.P.. Dieta mi moje zdraví vrátí, nebudu pít alkohol. Kouření můj život krátí zelenině v modli..
Zdravý doktor
Album Zdravý doktor od Doctor P.P.. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Doctor P.P. - Nebe, peklo, ráj
Videoklip a text písně Nebe, peklo, ráj od Doctor P.P.. pak mi říkááá.. ... Kecárna · Uživatelé · Soutěže · Nápověda · D Doctor P.P. Zdravý doktor · playlist ...
Doctor P.P. - Beránci
Videoklip a text písně Beránci od Doctor P.P.. Malá Claire tak tohle je svět ten co Ti ublížil se v kámen nepromění a nikdo nechce hrát pro holky v..
Tenkej led
Zdravý doktor · Rock'n'Roll Zombie · Omyl mladších třetihor · Tenkej led · Je to pečený. Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny autorskými ...
Doctor P.P. - Celebrita
Text písně Celebrita od Doctor P.P.. Ref: Jsem exkuzivní společnice hezká po mámě, hezká po mámě, hezká po mámě. Když mě vohneš, tak se prohn..
Rock'n'Roll Zombie
Další alba. Zdravý doktor · Rock'n'Roll Zombie · Omyl mladších třetihor · Tenkej led · Je to pečený. Texty písní a překlady, které se zde náchází, jsou chráněny ...
Doctor P.P. - Pán záklonů
Text písně Pán záklonů od Doctor P.P.. Zas Mám plnej tank Obrovskej chopper plnej chrómu Revoltu, trávu, sex a punk Zapsaný v každým chromozómu Re..
Doctor P.P. - Čert je vem
Text písně Čert je vem od Doctor P.P.. ref: Jak vzápětí se zdráhají na nároží pak váhají, čert je vem, ó čert je vem...
Doctor P.P. - Idiot Bimbo
Text písně Idiot Bimbo od Doctor P.P.. Jsem majitel slona v jižní Indii Práce je teď málo sotva vyžiji Dlouho už mi nezazvonil telefón Za to může ..
Doctor P.P. - Až mě jednou pověsej
Videoklip a text písně Až mě jednou pověsej od Doctor P.P.. Nohy se škubou a to je R' N' R' ručky se škubou a to je R' N' R' sliny mi kapou a to je R'..
Doctor P.P. - Temelin
Doctor P.P. texty. 1. Zdravý doktor; 2. Blondyna; 3. Beránci; 4. Temelin; 5. Jsem whisky co má štávu; 6. Až mě jednou pověsej; 7. Já a můj Bak; 8. Bicykl; 9.
Doctor P.P. - Končím
Text písně Končím od Doctor P.P.. Nebudu už nikdy kouřit cigáro Tohle bylo moje poslední Báro Nebudu už nikdy chodit na bály Včera se tam všichni..
Doctor P.P. - Jsem whisky co má štávu
Videoklip a text písně Jsem whisky co má štávu od Doctor P.P.. No tak - beng beng a ratata bum tu správnou ránu dám, tu správnou ránu dám Jsem whis..
Doctor P.P. - Kolik dáš
Text písně Kolik dáš od Doctor P.P.. Drahý koťátka míří k nám a chtějí ulovit pána s vilou pustit mu žilou na všechno ví ten správnej plán ..
Doctor P.P. - Rock'n'Roll Zombie
Text písně Rock'n'Roll Zombie od Doctor P.P.. Proč mý starý kosti pořád klidu nemají někdy je to k zlosti jak já si potají zpívám jen sám sobě ..
Doctor P.P. - Velikou
Text písně Velikou od Doctor P.P.. Ref.: Miluju Tě ty to víš. Miluju tě o tom sníš. Sanitka lásky zachránila mi život jel v ní hezkej pilot...
Punk Floid - Doktorská
proto bude dlouho zdravý prohánět se pouští nahý. R: Doktor Haubar buzna je má však cenné údaje neklesejte na mysli nebo nám to vyčíslí. Doktor Šmucler ...
Janoušková,Aťka - Uiuaa
Jednou prý v Kentucky pán k doktorovi šel měl nervy na cucky a vyléčit je chtěl. Doktor ho proklepal a pak mu pověděl: Uiuaa tin den lála ten den. Uiuaa tin den  ...
Punk Floid - Přelet nad kukaččím hnízdem
a učím se fráze. Až za mnou příjdou, a ven se mnou vyjdou, pak na zem křídou, napíšu báseň, o tom, že já jsem, úplně zdravý, a doktor se baví, dobře to sám ví,

Podobné texty písní


Poslední texty písní

g gina
sick
other
rem
gnash
touhou
ub40
eminem
qntal
gotye


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.