Zkouknito to karaoke texty

Získej karaoke texty Zkouknito to, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zkouknito to. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Kelly Rowland - Work (Put It In)
Zkoukni to, zlato, dostaň to, zlato, zkoukni to, zlato, získej to (makej) Udělej to, zlato, udělej to, udělej to, zlato, získej to (Jdi do toho) Zkoukni to, zlato, dostaň to,  ...
Selena Gomez - A Wish Upon A Star
Videoklip, překlad a text písně A Wish Upon A Star od Selena Gomez. When you wish upon a star It makes no difference who you are Anythink your heart desire.
Soundtrack - Žába K Zulíbání - Starlight
Videoklip a text písně Starlight od Soundtrack - Žába K Zulíbání. In your arms I would be Overjoyed as any boy Holding on to what he loves Oh so much..
Argema - Vstávej
Videoklip a text písně Vstávej od Argema. Vstávej zkus taky naplno žít. Vstávej tenhle čas nezastavíš. Vstávej co bylo dávno je pryč. Vstávej..
Soundtrack Zorro: Tajemná tvář
Videoklip, překlad a text písně Mask of Zorro Music videoI Want to Spend My Lifetime Loving You od Soundtrack Zorro: Tajemná tvář. [Tina] Race the moon,..
Victoria Justice - Freak The Freak Out
Videoklip, překlad a text písně Freak The Freak Out od Victoria Justice. I scream your name, It always stays the same. I scream and shout, So what I'm gonn..
Barbie: Kouzelná dvířka
Album Barbie: Kouzelná dvířka od Barbie. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Katy Perry - Last Friday Night (T.G.I.F.)
Videoklip, překlad a text písně Last Friday Night (T.G.I.F.) od Katy Perry. Last Friday night Yeah, we danced on tabletops And we took too many shots Think..
Soundtrack - Tři bratři - Žili byli bratři tři
Videoklip a text písně Žili byli bratři tři od Soundtrack - Tři bratři. - To jsme my...
Demi Lovato - Skyscraper
Videoklip, překlad a text písně Skyscraper od Demi Lovato. You can take everything I have, You can break everything I am. Like I'm made of glass, Like I'm ..
Demi Lovato - Stone Cold
29. září 2015 Videoklip, překlad a text písně Stone Cold od Demi Lovato. God knows I tried to feel Happy for you Know that I am Even if I can't understand I'll ...
Mariah Carey - Last Night A DJ Saved My Life
Zkoukni to. Refrén 2× Posloucháš svého místního dýdžeje. Raději poslouchej, co řekne. Není problém, že to nemůžu napravit. Protože to můžu všechno smíchat
Selena Gomez - Tell Me Something I Don't Know
Everybody tells me that it's so hard to make it. Yet so hard to break it. And there's no way to fake it. Everybody tells me that it's wrong what I'm feeling. I shouldn't ...

Podobné texty písní


Poslední texty písní

vkus
trans
fiesta
yonas
lügen
the 88