Zmožek marcel otče můj karaoke texty

Získej karaoke texty Zmožek marcel otče můj, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zmožek marcel otče můj. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Marcel Zmožek - Otče můj
Syn: Otče můj, proč volám do nebe. Jenom když mě smůla provází. Jen tehdy myslím na Tebe Co se to stalo, Bože můj. Volám, když jsem v nesnázích. Proč Tě  ...
Marcel Zmožek - Anděli můj
Videoklip a text písně Anděli můj od Marcel Zmožek. R: A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj..
Marcel Zmožek - Dlaně
Videoklip a text písně Dlaně od Marcel Zmožek. Svý hojivý dlaně mi ze zadu na oči ... A zašeptej "raple můj bláznivej, milovanej" Jsem láska tvá. Když z očí tvých  ...
Marcel Zmožek - Píseň vděčnosti
Text písně Píseň vděčnosti od Marcel Zmožek. Recitativ: Děkujeme Bohu a Otci našeho Pána Ježíše Krista a stále se za vás modlíme, neboť jsme..
Marcel Zmožek - Zas bude líp
Videoklip a text písně Zas bude líp od Marcel Zmožek. R: /: Zem se točí Ve tvých očích Máš celý můj svět Chci tě mít už napořád rád teď i..
Marcel Zmožek - Panenka z kouta
Videoklip a text písně Panenka z kouta od Marcel Zmožek. Refrén: C G7 Para pa para pa para pa para pa panenko z kout..
Marcel Zmožek - Lásko hřej mě dál
Bez tebe se, lásko moje, přestává i točit, prostě fungovat fakt celý můj svět. Tak dejme to zas dohromady, lásko moje, tady teď hned. R: Má lásko - lásko hřej mě  ...
Marcel Zmožek - Dvě slůvka
Videoklip a text písně Dvě slůvka od Marcel Zmožek. ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek, Josef Zoch - Prý chlapi nebrečí, CD2 ... Jestli máš ten můj prstýnek
Marcel Zmožek - Sedmikráska
Videoklip a text písně Sedmikráska od Marcel Zmožek. Sedmikráska zapomněla Že v prosinci pálí mráz A jak se třásla, jak se chvěla Uslyšel jsem j..
Marcel Zmožek - Lazaret
Videoklip a text písně Lazaret od Marcel Zmožek. Dovol mi pane můj,opustit Herodův kabaret a na srdce napiš mi,Ježíšův Lazaret dík že Tě pane mů..
Marcel Zmožek - Tak jakýž jsem
Videoklip a text písně Tak jakýž jsem od Marcel Zmožek. 1. Tak jakýž jsem ... M Marcel Zmožek Dlaně · playlist ... Můj kalí mír a víry zrak. A ducha ... Otče můj; 8.
Marcel Zmožek - To musím zvládnout sám
Videoklip a text písně To musím zvládnout sám od Marcel Zmožek. Já dnes večer jsem doma a čekám, žádný důvod, jen nejdu dnes nikam a všem ná..
Marcel Zmožek - Ve dvou
Videoklip a text písně Ve dvou od Marcel Zmožek. ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek & Mára - Zamilované duety ... A tvůj srdeční rytmus bude napořád i můj
Marcel Zmožek - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Marcel Zmožek. Vracím se domů, zase mířím tam, kde měl jsem dávno být, ministrant na kůru co zpívával Ave..
Marcel Zmožek - Tak Bůh miloval svět
Videoklip a text písně Tak Bůh miloval svět od Marcel Zmožek. Aby každý, kdo uvěří v něho Aby každý, kdo uvěří v něho, nezahynul ..
Marcel Zmožek - ODPUŠTĚNÍ JE NÁŠ ZTRACENÝ RÁJ
HUDBA A TEXT M. ZMOŽEK/ Odpouštím ti svou prázdnou náruč. Bez polibků tvých bývám zranitelná. Co jen budeš chtít to potmě mně nauč. Jsi pod kůží mou,  ...
Marcel Zmožek - Zaláskovaná
Videoklip a text písně Zaláskovaná od Marcel Zmožek. Recit:Jsi balanc mých vratkých kroků,¨ i vláha mých vyprahlých roků, můj nový ..
Marcel Zmožek - Hříchy mládí
Videoklip a text písně Hříchy mládí od Marcel Zmožek. Když jsem pak založil band, měl moderní trend a věhlas, znali nás po okolí, o pár ulic bl..
Marcel Zmožek - A tak život jde dál
Videoklip a text písně A tak život jde dál od Marcel Zmožek. Šalalala ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek & Mára - Zamilované duety · playlist ... Otče můj; 8.
Marcel Zmožek - Krůpěje z Gethsemane
Text písně Krůpěje z Gethsemane od Marcel Zmožek. A v srdečních komorách, ryzí poklady Davida. Nauč mě pane můj,sám sobě každý den umírat. V G..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

e.s.p.
domeco
apple
buchet


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.