Zmožek marcel otče můj karaoke texty

Získej karaoke texty Zmožek marcel otče můj, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zmožek marcel otče můj. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Marcel Zmožek - Otče můj
Syn: Otče můj, proč volám do nebe. Jenom když mě smůla provází. Jen tehdy myslím na Tebe Co se to stalo, Bože můj. Volám, když jsem v nesnázích. Proč Tě  ...
Marcel Zmožek - Anděli můj
Videoklip a text písně Anděli můj od Marcel Zmožek. R: A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj A-há, anděli můj..
Marcel Zmožek - Dlaně
Videoklip a text písně Dlaně od Marcel Zmožek. Svý hojivý dlaně mi ze zadu na oči ... A zašeptej "raple můj bláznivej, milovanej" Jsem láska tvá. Když z očí tvých  ...
Marcel Zmožek - Píseň vděčnosti
Text písně Píseň vděčnosti od Marcel Zmožek. Recitativ: Děkujeme Bohu a Otci našeho Pána Ježíše Krista a stále se za vás modlíme, neboť jsme..
Marcel Zmožek - Zas bude líp
Videoklip a text písně Zas bude líp od Marcel Zmožek. R: /: Zem se točí Ve tvých očích Máš celý můj svět Chci tě mít už napořád rád teď i..
Marcel Zmožek - Panenka z kouta
Videoklip a text písně Panenka z kouta od Marcel Zmožek. Refrén: C G7 Para pa para pa para pa para pa panenko z kout..
Marcel Zmožek - Lásko hřej mě dál
Bez tebe se, lásko moje, přestává i točit, prostě fungovat fakt celý můj svět. Tak dejme to zas dohromady, lásko moje, tady teď hned. R: Má lásko - lásko hřej mě  ...
Marcel Zmožek - Dvě slůvka
Videoklip a text písně Dvě slůvka od Marcel Zmožek. ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek, Josef Zoch - Prý chlapi nebrečí, CD2 ... Jestli máš ten můj prstýnek
Marcel Zmožek - Sedmikráska
Videoklip a text písně Sedmikráska od Marcel Zmožek. Sedmikráska zapomněla Že v prosinci pálí mráz A jak se třásla, jak se chvěla Uslyšel jsem j..
Marcel Zmožek - Lazaret
Videoklip a text písně Lazaret od Marcel Zmožek. Dovol mi pane můj,opustit Herodův kabaret a na srdce napiš mi,Ježíšův Lazaret dík že Tě pane mů..
Marcel Zmožek - Tak jakýž jsem
Videoklip a text písně Tak jakýž jsem od Marcel Zmožek. 1. Tak jakýž jsem ... M Marcel Zmožek Dlaně · playlist ... Můj kalí mír a víry zrak. A ducha ... Otče můj; 8.
Marcel Zmožek - To musím zvládnout sám
Videoklip a text písně To musím zvládnout sám od Marcel Zmožek. Já dnes večer jsem doma a čekám, žádný důvod, jen nejdu dnes nikam a všem ná..
Marcel Zmožek - Ve dvou
Videoklip a text písně Ve dvou od Marcel Zmožek. ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek & Mára - Zamilované duety ... A tvůj srdeční rytmus bude napořád i můj
Marcel Zmožek - Ave Maria
Videoklip a text písně Ave Maria od Marcel Zmožek. Vracím se domů, zase mířím tam, kde měl jsem dávno být, ministrant na kůru co zpívával Ave..
Marcel Zmožek - Tak Bůh miloval svět
Videoklip a text písně Tak Bůh miloval svět od Marcel Zmožek. Aby každý, kdo uvěří v něho Aby každý, kdo uvěří v něho, nezahynul ..
Marcel Zmožek - ODPUŠTĚNÍ JE NÁŠ ZTRACENÝ RÁJ
HUDBA A TEXT M. ZMOŽEK/ Odpouštím ti svou prázdnou náruč. Bez polibků tvých bývám zranitelná. Co jen budeš chtít to potmě mně nauč. Jsi pod kůží mou,  ...
Marcel Zmožek - Zaláskovaná
Videoklip a text písně Zaláskovaná od Marcel Zmožek. Recit:Jsi balanc mých vratkých kroků,¨ i vláha mých vyprahlých roků, můj nový ..
Marcel Zmožek - Hříchy mládí
Videoklip a text písně Hříchy mládí od Marcel Zmožek. Když jsem pak založil band, měl moderní trend a věhlas, znali nás po okolí, o pár ulic bl..
Marcel Zmožek - A tak život jde dál
Videoklip a text písně A tak život jde dál od Marcel Zmožek. Šalalala ... M Marcel Zmožek Marcel Zmožek & Mára - Zamilované duety · playlist ... Otče můj; 8.
Marcel Zmožek - Krůpěje z Gethsemane
Text písně Krůpěje z Gethsemane od Marcel Zmožek. A v srdečních komorách, ryzí poklady Davida. Nauč mě pane můj,sám sobě každý den umírat. V G..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

e.s.p.
domeco
apple
buchet