Zpátky do trenek karaoke texty

Získej karaoke texty Zpátky do trenek, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Zpátky do trenek. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Pavel Dobeš - Zpátky do trenek
Videoklip a text písně Zpátky do trenek od Pavel Dobeš. Kdo chce s námi světem jít, rovnou nohou vykročit, po dlouhé noci najít zase den, mít hlavu..
Zpátky do trenek
Album Zpátky do trenek od Pavel Dobeš. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Diskografie Pavel Dobeš - Album Zpátky do trenek
Pavel Dobeš Skupinové foto, 1988 Pavel Dobeš Zapomenutý trumf, 1989 Pavel Dobeš Zátiší s červy, 1990 Pavel Dobeš Zpátky do trenek, 1992 Pavel Dobeš ...
Pavel Dobeš - Zásnuby
Pepina se do Ostravy zebrala Aby cosi šikovného do výbavy obstarala Co se dalo robiť (chacha)? Zásn.. ... D · Pavel Dobeš · Zpátky do trenek · playlist karaoke ...
Pavel Dobeš - K svátku
Videoklip a text písně K svátku od Pavel Dobeš. Hlava a orel, padají mince Penízky stáčí vítr do štěstí Hlava a orel jako kříž a srdce Pada..
Pavel Dobeš - Bleděmodře
Když člověk končí hru prohranou Odstranit chce stránku z toho dne Do koše ji hodí zmačkanou .. ... Zpátky dá se těžko něco řešit. V něm jenom dopředu každý  ...
Pavel Dobeš - Zátiší s červy
Videoklip a text písně Zátiší s červy od Pavel Dobeš. Tihleti červi jdou všem na nervy Když si máš kousnout do plodu V ústech se vrtí, když z..
Pavel Dobeš - Zákony šachových polí
a každý druhý do těch prvních střílí, to jsou ty zákony šachových polí, čím tenčí krajíc, tím ... Zapomenutý trumf; 6. Niagara; 7. Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Pavel Dobeš - Mary, Hery a dva revolvery
mám Mary chuť se bavit pojď náladu si zpravit dnes večer do opery. Hery a ty bys ... A druhého dne vysílaly všechny stanice do atmosféry ... Zpátky do trenek; 9.
Pavel Dobeš - Ostrava je zakouřené město
Ostravo, hm, mé město! Řeka je černá stále víc, Ostravo Řeka je černá stále víc, Ostravo Pouštějí do ní z Vítkovic, z NH-áčka, těch závodů je víc. Ostravo, hm, mé  ...
Pavel Dobeš - Optimistická
Rozdrape si pyžamo, kdo chodí spať do růží. Každý má modřinu ... Dneska vás život do kopca smyčí. Zítra vás v potoku ... Zpátky do trenek; 9. Zahradník; 10.
Pavel Dobeš - California
I dnešní noc do rána slunce zem obejde kruhem. A prsty svých paprsků opře se do hrází. Připrav se na to, že za ... Niagara; 7. Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Hustej Wimpy - I´m Just in Biber
Já každej večer slyším dneska ne až příště jen zpátky do trenek si schovej svýho sviště bolí mě hlava mám v ní děsný mraveniště zajdi si radši na pivo na labiště
Pavel Dobeš - Složitě
Dívčí představy, ty odplouvají do dálav. A kluk, co jsem ... Až půjdou kolem rybáři, tak chytnou tě i do děravé sítě. Jeden z nich ... Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Pavel Dobeš - Missouri
Či aspoň hodil bych tě do kánoe. A pádloval až za obzor. Protože všechno, co jsme léta ... Zapomenutý trumf; 6. Niagara; 7. Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Pavel Dobeš - Kuvajtský šejk
A zatím dole do recepce dorazily čtyři muly. Přinesly pozdravy od těch, co po cestě zahynuly ... Zapomenutý trumf; 6. Niagara; 7. Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Pavel Dobeš - Vichřice
Vendelín Prouza · Hluchoněmá zem · Pojď se mnou, Marie · Kominík · Blažek II · Jumbo Jet · Pražce · To tedy ne · Vesnická GP · Zpátky do trenek · Pašáci jdou ...
Pavel Dobeš - Hluchoněmá zem
Vendelín Prouza · Hluchoněmá zem · Pojď se mnou, Marie · Kominík · Blažek II · Jumbo Jet · Pražce · To tedy ne · Vesnická GP · Zpátky do trenek · Pašáci jdou ...
Pavel Dobeš - Lucerna do dlažby
Lucerna do dlažby vtírá svou pokoru. Měsíc je skrojek na konci dne. Nůž a vrub do pažby za chlapskou nevěru. Někoho ... Nashville; 8. Zpátky do trenek; 9.
Zum zum zum (patnáctiletý výběr)
Pašáci jdou do světa, video, karaoke. Jarmila, video, karaoke. Pražce, video, karaoke ... Zpátky do trenek, video, karaoke. St. Loučka Blues, video, karaoke.
Dýměják od Tři sestry
Ráno pak na obvodní na vojenský správě, svlík jsem se do trenek a lakmus počůral, major čet ve spisech a říkal že zlej dráb je a já mu kérku suchý lepry ukázal,
Indy & Wich - Léto
23. duben 2005 Ten čas je dávno pryč trenky triko kecky, venku už je zase trochu ... obsah nočních snů, s Orionem rozjedem se zpátky do těch letních dnů.
Morčata na útěku - Pár hloupejch fízlů
co mlátěj lidi obuškama do hlavy pár hloupejch (známejch) fízlů justice mě bolí a poslouchat mě už dávno nebaví. na cestě zpátky zas přidám trochu plynu
Kabát - Čert na koze jel
Život běžel po zpátku a všechno bylo v pořádku holky se nebály a já je kousal do zadku. Refrén: To čert na koze jel a táta režnou popíjel to čert na koze jel bejky ...
Texty a překlady písní od uživatele pavel
How Long Will They Mourn Me - Ako dlho budú za mnou smútiť. 731, sk. I Get Round(český ...... Zpátky Do Evropy. 90 ...... 275, cz, videoklip. Trenky Mi Hoď.
Texty a překlady písní od uživatele pavel
How Long Will They Mourn Me - Ako dlho budú za mnou smútiť. 730, sk. I Get Round(český ...... Zpátky Do Evropy. 86 ...... 273, cz, videoklip. Trenky Mi Hoď.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

f.o.b.
pop up
kom
ju tu
smokie
netsky
7 dní