Budovatelské písně dopis svobodné europě karaoke texty

Získej karaoke texty Budovatelské písně dopis svobodné europě, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Budovatelské písně dopis svobodné europě. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Budovatelské písně - Kupředu, zpátky ni krok
Už rozvil čas a voní nadějemi svobody, slunce, prší z oblaků. |: Vpřed soudruzi, hle, zaslíbenou zemi, kde už není pánů, ani žebráků :| Kde nebe míru nad hlavou  ...
Budovatelské písně - Rozkvetly den
Videoklip a text písně Rozkvetly den od Budovatelské písně. Ať je tak, nebo tak, ze života vždycky má, jenom ten kdo život žíje, než ten, který ..
Budovatelské písně - Zpěv svobody
Text písně Zpěv svobody od Budovatelské písně. |:To jsem já, svoboda mladá, v červený květ rozkvetlá.:|..
Budovatelské písně - Rudý prapor
Videoklip a text písně Rudý prapor od Budovatelské písně. Dále jen, dále jen, vznesme zpěv! Náš prapor nade trůny vlaje, nese on pomsty hrom, lidu..
Budovatelské písně - Nadešel čas
Text písně Nadešel čas od Budovatelské písně. Nadešel čas, kdy třeba řady, jednotou zocelit. nadešel čas lidovlády, čas bojovat, čas žít. Na..
Budovatelské písně - Zemědělská
Videoklip a text písně Zemědělská od Budovatelské písně. Co bývalo dnes už není jaro kráčí po zemi na zelených lánech půdy zelená se osení..
Budovatelské písně - Kamarádi
Videoklip a text písně Kamarádi od Budovatelské písně. refren: Je konec bídy, je konec hladu, je konec zlodějských světařádů, kamarádi je to..
Budovatelské písně - Partyzánská - Skal a stepi
Videoklip a text písně Partyzánská - Skal a stepi od Budovatelské písně. V Ukrajině a Povolží, jak hejna hladových vran, |: řádí bílých eskad..
Budovatelské písně - Vpřed směle soudruzi spějme
Videoklip a text písně Vpřed směle soudruzi spějme od Budovatelské písně. Jen v lidu nás všech je původ ... B Budovatelské písně České · playlist ... svobody cestou se dejme, v boj za ni ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/ Dobrý .
Budovatelské písně - Budujeme
Text písně Budujeme od Budovatelské písně. Prohraje to, kdo se válí, republika práce je. Tomu čest, kdo nezahálí, ten je její naděje...
Budovatelské písně - Sokolíci
Videoklip a text písně Sokolíci od Budovatelské písně. Šestého července na strahovských hradbách stáli sokolíci, stáli sokolíci v dlouhejch, hu..
Budovatelské písně - Pochod rudých námořníku
Videoklip a text písně Pochod rudých námořníku od Budovatelské písně. refren..
Budovatelské písně
Videoklip a text písně Pocta astronautovi/Dobrý den, majore Gagarine od Budovatelské písně. Dobrý den, majore Gagarine, tak jsme se tedy už dočkali, ..
Budovatelské písně - Pochod Leninské výzvy
Videoklip a text písně Pochod Leninské výzvy od Budovatelské písně. Soudruhu, heslem naším ... B · Budovatelské písně · České · playlist ... my svobodu si sami vybojujem, dnem nocí ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/Dobrý .
Budovatelské písně - Píseň míru
Text písně Píseň míru od Budovatelské písně. refren.. ... B Budovatelské písně České · playlist. Píseň míru - text. Hudba: D. Šostakovič ... půjde dál naše vlast do zítřka svobodná, ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/Dobrý .
Budovatelské písně - Vězeňská
Videoklip a text písně Vězeňská od Budovatelské písně. Hola hoši na palubu třeba pluli jsme v záhubu prapor náš neutone, nikdy ne! |: I kdybychom..
Budovatelské písně - Sloužíme straně
Videoklip a text písně Sloužíme straně od Budovatelské písně. Na frontě práce sloužíme straně, jsme její velká opora, |: pro úsměv dětí, ro..
Budovatelské písně - Hej, slnko vychodí
Videoklip a text písně Hej, slnko vychodí od Budovatelské písně. první opakování Hej, hej, svet sa už budí, a otrok strhol putá pod zástavou Len..
Budovatelské písně - Zpěv míru (Vítězslav Nezval) POEZIE
Videoklip a text písně Zpěv míru (Vítězslav Nezval) POEZIE od Budovatelské písně. Vítězslav Nezval..
České
Album České od Budovatelské písně. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... (Vítězslav Nezval) POEZIE, video. Dopis Svobodné Evropě, video.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

vkus
trans
fiesta
yonas
lügen
the 88
zazie
c21
worlds
wish
btwins


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.