Budovatelské písně dopis svobodné europě karaoke texty

Získej karaoke texty Budovatelské písně dopis svobodné europě, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Budovatelské písně dopis svobodné europě. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Budovatelské písně - Kupředu, zpátky ni krok
Už rozvil čas a voní nadějemi svobody, slunce, prší z oblaků. |: Vpřed soudruzi, hle, zaslíbenou zemi, kde už není pánů, ani žebráků :| Kde nebe míru nad hlavou  ...
Budovatelské písně - Rozkvetly den
Videoklip a text písně Rozkvetly den od Budovatelské písně. Ať je tak, nebo tak, ze života vždycky má, jenom ten kdo život žíje, než ten, který ..
Budovatelské písně - Zpěv svobody
Text písně Zpěv svobody od Budovatelské písně. |:To jsem já, svoboda mladá, v červený květ rozkvetlá.:|..
Budovatelské písně - Rudý prapor
Videoklip a text písně Rudý prapor od Budovatelské písně. Dále jen, dále jen, vznesme zpěv! Náš prapor nade trůny vlaje, nese on pomsty hrom, lidu..
Budovatelské písně - Nadešel čas
Text písně Nadešel čas od Budovatelské písně. Nadešel čas, kdy třeba řady, jednotou zocelit. nadešel čas lidovlády, čas bojovat, čas žít. Na..
Budovatelské písně - Zemědělská
Videoklip a text písně Zemědělská od Budovatelské písně. Co bývalo dnes už není jaro kráčí po zemi na zelených lánech půdy zelená se osení..
Budovatelské písně - Kamarádi
Videoklip a text písně Kamarádi od Budovatelské písně. refren: Je konec bídy, je konec hladu, je konec zlodějských světařádů, kamarádi je to..
Budovatelské písně - Partyzánská - Skal a stepi
Videoklip a text písně Partyzánská - Skal a stepi od Budovatelské písně. V Ukrajině a Povolží, jak hejna hladových vran, |: řádí bílých eskad..
Budovatelské písně - Vpřed směle soudruzi spějme
Videoklip a text písně Vpřed směle soudruzi spějme od Budovatelské písně. Jen v lidu nás všech je původ ... B Budovatelské písně České · playlist ... svobody cestou se dejme, v boj za ni ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/ Dobrý .
Budovatelské písně - Budujeme
Text písně Budujeme od Budovatelské písně. Prohraje to, kdo se válí, republika práce je. Tomu čest, kdo nezahálí, ten je její naděje...
Budovatelské písně - Sokolíci
Videoklip a text písně Sokolíci od Budovatelské písně. Šestého července na strahovských hradbách stáli sokolíci, stáli sokolíci v dlouhejch, hu..
Budovatelské písně - Pochod rudých námořníku
Videoklip a text písně Pochod rudých námořníku od Budovatelské písně. refren..
Budovatelské písně
Videoklip a text písně Pocta astronautovi/Dobrý den, majore Gagarine od Budovatelské písně. Dobrý den, majore Gagarine, tak jsme se tedy už dočkali, ..
Budovatelské písně - Pochod Leninské výzvy
Videoklip a text písně Pochod Leninské výzvy od Budovatelské písně. Soudruhu, heslem naším ... B · Budovatelské písně · České · playlist ... my svobodu si sami vybojujem, dnem nocí ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/Dobrý .
Budovatelské písně - Píseň míru
Text písně Píseň míru od Budovatelské písně. refren.. ... B Budovatelské písně České · playlist. Píseň míru - text. Hudba: D. Šostakovič ... půjde dál naše vlast do zítřka svobodná, ... Dopis Svobodné Evropě · Pocta astronautovi/Dobrý .
Budovatelské písně - Vězeňská
Videoklip a text písně Vězeňská od Budovatelské písně. Hola hoši na palubu třeba pluli jsme v záhubu prapor náš neutone, nikdy ne! |: I kdybychom..
Budovatelské písně - Sloužíme straně
Videoklip a text písně Sloužíme straně od Budovatelské písně. Na frontě práce sloužíme straně, jsme její velká opora, |: pro úsměv dětí, ro..
Budovatelské písně - Hej, slnko vychodí
Videoklip a text písně Hej, slnko vychodí od Budovatelské písně. první opakování Hej, hej, svet sa už budí, a otrok strhol putá pod zástavou Len..
Budovatelské písně - Zpěv míru (Vítězslav Nezval) POEZIE
Videoklip a text písně Zpěv míru (Vítězslav Nezval) POEZIE od Budovatelské písně. Vítězslav Nezval..
České
Album České od Budovatelské písně. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz. ... (Vítězslav Nezval) POEZIE, video. Dopis Svobodné Evropě, video.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

vkus
trans
fiesta
yonas
lügen
the 88
zazie
c21
worlds
wish
btwins