Legendy se vrac karaoke texty

Získej karaoke texty Legendy se vrac, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Legendy se vrac. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Legendy se vrací - Dej mi pusu
Videoklip a text písně Dej mi pusu od Legendy se vrací. Dej mi, dej mi pusu, dej mi hubana, laska ta se zrovna lita primo nad nama. Dej mi, dej mi pusu dej..
Jiří Harašta - Legendy se vrací
Videoklip a text písně Legendy se vrací od Jiří Harašta. 1.Legendy, ty se vrací co svůj půvav nikdy neztrácí, velké hity s léty ověřený, ..
Legendy se vrací
Album Legendy se vrací od Jiří Harašta. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Legendy se vrací - Bal jsem se ti rict
Videoklip a text písně Bal jsem se ti rict od Legendy se vrací. Do podrobna znam, ta slova pribuzna, kezbych te tak mohl tady mit. Tam nekde blizko nas, az..
Legendy se vrací - Pihovatá dívla
Videoklip a text písně Pihovatá dívla od Legendy se vrací. Hledám stále hledám rým už podesáté. Proč já blázen pořád sním o té dívce pih..
Legendy se vrací - Stand by me
Videoklip a text písně Stand by me od Legendy se vrací. And darlin', darlin', stand by me, oh stand by me Oh stand, oh stand, stand by me...
Legendy se vrací - Bylo nám tu fajn
Bylo nám tu fajn, teď už musíme dál, brzda, spojka, plyn, cihlu dej na pedál, to každopádně, zase někdy přijedeme k Vám slunce zatmění a všechna trápení
Legendy se vrací - Po setmění
Videoklip a text písně Po setmění od Legendy se vrací. Instrumentální..
Legendy se vrací - Raketou na Mars
Videoklip a text písně Raketou na Mars od Legendy se vrací. poletíme zas ty a já. .
Nezapomenutelné hity Československa 60.-70. léta
Album Nezapomenutelné hity Československa 60.-70. léta od Legendy se vrací. Texty písní, překlady a videoklipy na KaraokeTexty.cz.
Legendy se vrací - Dáma při těle
Videoklip a text písně Dáma při těle od Legendy se vrací. Démoni ji skáčou v očích, když ji noc rozpálí, a já pouštím noční můry jenom pr..
Jiří Harašta - Říkovská
se jménem Richowicz. A tak jak šel čas a léta plynuly, ... Teď průvod kráčí hlavní ulicí s vlajkou nesoucí se v čele ... Tomáš a jeho přátelé; 3. Legendy se vrací; 4.
Jiří Harašta - Tomáš a jeho přátelé
které také poznáš, ty na ně těšíš se. Tak je tu mašinka Tomáš s ... na něm se nachází jeho přátelé. Gordon, Skarloey ... Legendy se vrací; 4. Lásek první sníh; 5.
Panic! At The Disco - Emperor's New Clothes
Zbabělci se válej na sametovejch pohovkách ... Ale legendy ty nikdy neumřou ... o Brendonovi Urie, zpěvákovi, který se vrací po těžkých zkušenostech s jeho ...
Rytmus - Neni únik ft. PSH
yeah!!! toto sů žijůcé legendy,psh,wich,bengoro, ... placenej jinak placenej ve zlatě,cokoliv udělám vrací se vrchovatě,dostávám diamanty za svý projekty, rejžuju ...
Powerwolf - Night Crawler (Judas Priest Cover)
Víš, že se vrací ... Ozvěny posledních obřadů se ozývají ve větru ... díky zpěvákovi , který miluje legendy o vlkodlacích i Judas Priest, tak je jasné, že tenhle cover ...
Sheppard - Geronimo
Teď se to vrací, můžeme to ukrást. ... Zatímco já se vrhl do vodopádu. ... Ten se pak stal strážcem strýčkova odkazu a do značné míry i tvůrcem jeho legendy.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

jyve v
to


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.