Míň je víc online karaoke texty

Získej karaoke texty Míň je víc online, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Míň je víc online. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


zakázanÝovoce - Míň je víc
Videoklip a text písně Míň je víc od zakázanÝovoce. Ref.: Někdy míň je víc, s tím neuděláš nic. Trochu porozumění to zásadní mění. Někd..
Vladimír Merta - Mít míň je víc
Text písně Mít míň je víc od Vladimír Merta. Klopýtat dál je víc než stát Žít sám a bez nadějí je víc než být si v davu jistý Kajícní..
Těžkej Pokondr - Míň vody, víc řepy (Bobby McFerrin
Zřejmě další dobrej den, vůně stoupá z hrnců ven, míň vody, víc řepy. Karlovalská kolonáda, kolohnátů borščenáda, míň vody, víc řepy, míň vody, víc řepy now
Kryštof - Čím víc vím
Videoklip a text písně Čím víc vím od Kryštof. Čím víc vím Tím míň Vím zda vím Míň či víc Čím víc vím Tím víc míním Že nevím nic..
PSH - VICE
Víc rapu víc shows, víc hlav víc ví My BIG BOSS víc, víc PSH víc nemáme limity Přepnutý palice jdeme furt ví.. ... Čím dál tím míň věcí se mi líbí. Čím dál tím víc věcí mě ... Tady neplatí absolutně, že míň je víc. Tady platí ... Online uživatelé ( 136).
COP - Jednou
Pojď budem snít, jen jednou nebo víc, že se spálí ... Já vím, míň je víc, jenže dvakrát nic je nic, takže jednou je víc, než se zdá. Jednou ... Online uživatelé ( 159).
Helena Vondráčková - Nedovol mi spát
/míň či víc/ a co já teď mám ti říct? /a co já teď mám ti říct?/ Změň půlnoc v den a nedovol mi spát a drž mě, lásko, spoutanou. Já se budu smát a smát a slzy mé ...
Babylon Někdy víc je míň
Někdy víc je míň a míň je víc. Emi proč chtít letět rovnou na měsíc ... Ref. Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Ektor - Number 1
Dej mi víc, dej mi víc, todle nestačí, dej mi víc, dej mi víc, todle nestačí, dej mi víc, dej mi víc, to.. ... Musíš se víc bavit, víc smát a míň brečet. Někdy ty mý joky vzít, ...
Staré Pušky - O nic víc, o nic míň...
Videoklip a text písně O nic víc, o nic míň... od Staré Pušky. Teď čert vem všechny věty tázací, vždyť je to jenom, jenom rock'n'roll O nic ví..
Karel Gott - Pokaždé
Videoklip a text písně Pokaždé od Karel Gott. Možná víc, možná míň, si tě dnes ve snech představím. Možná víc, možná míň, před tebou z t..
Připraveným - Pro kondory
Videoklip a text písně Pro kondory od Připraveným. Tahleta hra je bez hranic… Kde něco zbývá bude nic… Nevěř tomu že míň je víc… Vítězí ..
Nirvana - Stay Away
Míň je víc, láska je slepá, já nevím proč. Drž se. Drž se dál. Drž se dál. Drž se dál. Pohni se, zasměj se, já nevím proč. Vytvoř hovno, vytvoř styl, já nevím proč
Lucie Vondráčková Víc
Víc. Lucie Vondráčková. Nestačí mi kousek nebe co k nám městem prosvítá ... Jestli míň je víc ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Indy a Wich - Noc je 1/2 ft. Vec
Noc je půlka dne a jak se rozhodne komu víc sedí bodne co je víc nebo míň svobodné. Indy Co z poloviny dne, to z poloviny daný naší planetou ona a její pozice ...
Marie Rottrová - Vytahuj se radši míň
Videoklip a text písně Vytahuj se radši míň od Marie Rottrová. Král jak klaun, pád je stejný víc-míň-fuk, jen dal-měl dát král jak klaun, pád ..
Chinaski - Válka
Videoklip a text písně Válka od Chinaski. VÁLKA SE NEKONÁ ZBYTEČNÁ A PITOMÁ NIC VÍC NIC MÍŇ ČÍM DÁL TÍM VÍC TOUŽÍM TI ŘÍCT..
zakázanÝovoce - Lůzr
Videoklip a text písně Lůzr od zakázanÝovoce. Ref.: Chci víc a nikdy nebudu mít dost tvýho patentu na blbost. Raději už nic neříkej! Sorry, kám..
Lunetic - Závist
Proč trápit se tím,že jiný má moc a někdo jiný může šťastný být. Vždyť to ví,že lásky je dost, ale ne pro ty,co jen závidí. Někdy i míň je víc pro ty co skromný jsou
Neck Deep - December
Přeju si, abych věděl, že míň je víc, Ale omdlel jsem na podlaze, A to je poslední věc, kterou si pamatuju, Byl to dlouhý, osamělý prosinec. Dej mě stranou, abych ...
Za každou chvíli s tebou platím od Hana Zagorová
Za každou chvíli s tebou platím víc než se ti může zdát a z jedné nekonečné lásky míň než málo náhle zbývá. Proč vůbec do očí mi tvrdíš, vážně tě mám strašně ...
Formát PDF
a čím víc peněz, lásky míň, my jdeme dál. 4. A tak nám zbývá ... Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org)
David Deyl - Scházíš mi
9. červenec 2010 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní ... Mám tě míň než málo každé ráno. ... Scházíš mi čím dál víc, scházíš, tak co ...
Lokálka - Osobák
12. duben 2005 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní videoklip. ... Měl v ramenou míň, než si přál, C a veselý se býti zdál, F
Formát PDF
Kdy jednou víc a dvakrát míň. To je ten tanec který znám. A který zřídka ... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Formát PDF
prostě život dával víc a míň si bral. R: 3. Kolem míhají se stíny ... R: Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Jan Werich, Jiří Voskovec Rub a líc
Ať mám míň, ať mám víc, aťsi nemám vůbec nic, dokaváde se dovedu smát mám víc. Každej chlup má ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Lucie Bílá Co sudičky přály nám
když budoucnost záhadná je víc nebo míň nejistá. 2. ... víc než den či noc, vždyť nechci tak moc, ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Těžkej Pokondr
Více než 100 000 textů a překladů písní online! U většiny písní videoklip. Vložte nový text písně ... Víc Vody, Míň řepy. 235, cz, videoklip. Vidiák Ryl By Rejhy Do ...
Chinaski Tichej pláč
nic víc nic míň než před čím utíkáš a ten tvůj tajnej tichej pláč ... Sponzor: www. srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by TCPDF (www.tcpdf.org).
Marie Rottrová + Pavel Bobek - S Tím Bláznem Si ...
25. duben 2005 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny písní ... Nemůžeš být víc krásná než si právě teď ... Abych tě míň než mám měl rád
Stanislav Procházka Mladší - Rádio A Já
27. březen 2009 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! ... míval času dost,mnohem míň jsem spal,jen jsem poslouchal,víc než ostatní,všechny písně ...
Wabi Ryvola Věřím
Věřím, že láska chutná tím víc, čím je jí míň, ... a nikdy víc neuslyším to jeho věčný "never more". 6. ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Formát PDF
On: Všímej si míň, mých slabších míst. F. B. F. Gm/C ... Všímej si víc,mých lepších stránek. F. B2,7. F ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Formát PDF
nenapovídej čas letí jak šíp, už nám je víc. 2. Dneska vlídně ... a řekla's přitom míň než já, ne víc. R2. ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Formát PDF
teď je vás míň a míň a rychlostní skříň znamená víc než srdce. 3. Já najdu ti klisničku z ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by ...
Karel Gott - Měl Jsem Rád A Mám
20. květen 2005 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! U většiny ... Sedmnáct, či míň ? Óo, lásko ... tím víc tvou tvář měl jsem rád a mám. Na kterou ...
Formát PDF
Je ti míň, než hezké ženě krásce, je ti víc, než klukům se zdá, dospělá co posmívá se ... Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online! Powered by ...
Mňága & Žďorp Mlha
čím víc toho vidím tím míň tomu věřím. G nejradši bych zmizel ale není ... Tištěno z pisnicky-akordy.cz. Sponzor: www.srovnavac.cz - vyberte si pojištění online!
Leona Machálková - Chraň Bůh ty bídné
16. srpen 2011 Více než 110 000 textů a překladů písniček online! ... Však vím, že jsou mnozí míň šťastní než já. ... Chraň víc i ty slabé, braň své nešťastné.

Podobné texty písní


Poslední texty písní

para
a.i
metius
delyno