Paradox plzeň malá mořská víla karaoke texty

Získej karaoke texty Paradox plzeň malá mořská víla, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Paradox plzeň malá mořská víla. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Paradox-Plzeň - Malá mořská víla
Videoklip a text písně Malá mořská víla od Paradox-Plzeň. R. Holka bláznivá, malá víla má, co umí drápat Holka bláznivá, malá víla má, fakt..
Paradox-Plzeň - Noc v mých očích
Videoklip a text písně Noc v mých očích od Paradox-Plzeň. R. Tak projdi se mnou Tou nekonečnou černou tmou Tak buď jen se mnou Ať jiskry v očích z..
Paradox-Plzeň - Strach
Videoklip a text písně Strach od Paradox-Plzeň. Počítáš stíny, co vyjdou z ... P · Paradox-Plzeň · Noc v mých očích · playlist ... To mám rád; 2. Malá mořská víla; 3.
Paradox-Plzeň - Žijem jen jednou - live
Videoklip a text písně Žijem jen jednou - live od Paradox-Plzeň. R. Žijem jen jednou to si pamatuj Žijem one life Žijem jen jednou to si pamatuj Žijem..
Paradox-Plzeň - Tak se měj
Videoklip a text písně Tak se měj od Paradox-Plzeň. Řeklas jestli chceš tak můžem jít, A večer dlouhej víno a tak jsem kýv. A do rána jsem bráva..
Paradox-Plzeň - Ticho dravců
Videoklip a text písně Ticho dravců od Paradox-Plzeň. Prázdná slova ze rtů stékají, A mlha víčka přikrývá, přikrývá. Dva si lžou a růže st..
Paradox-Plzeň - Bolest
Videoklip a text písně Bolest od Paradox-Plzeň. Pokoj krokům tvým a lásce věčnej mír, Než tě ukotvím jak loďku na papír. Mříž ti splétají d..
Paradox-Plzeň - Divný století
Videoklip a text písně Divný století od Paradox-Plzeň. Těla na prodej, šáhni, ber si, dej, Vevnitř spálenej, proč máš to znát Mraky otvíraj, ru..
Paradox-Plzeň - Stínohra
Videoklip a text písně Stínohra od Paradox-Plzeň. R. Tak se oddávám sladkým představám, Hladím očima tu tvář rozechvělou. V okně protějším s..
Paradox-Plzeň - Lady Starlight
Malá mořská víla · Najdi svou tvář · Ticho dravců · Zlatá dívka · Strach · Stínohra · Rachel · Divný století · Lady Starlight · Tak se měj · Noc v mých očích · Bolest ...
Paradox-Plzeň - Toulavá
Videoklip a text písně Toulavá od Paradox-Plzeň. Touha jít někam, kde pořád svádí Snad ani netušíš, jak mám tě rád Kdyby jsi zůstala, jak byc..
Paradox-Plzeň - Jsem takovej
Videoklip a text písně Jsem takovej od Paradox-Plzeň. Někdy šťastnej, jindy stín, Někdy nechávám vše náhodám. Někdy silnej, jindy splím, Sám ..
Paradox-Plzeň - To mám rád - live 2004
Videoklip a text písně To mám rád - live 2004 od Paradox-Plzeň. REF.: Vážně to mám rád, oči tvý se uměj smát Ruce vlhký po mně kloužou Vážn..
Paradox-Plzeň - Jsi mou tmou
... Soutěže · Nápověda · P Paradox-Plzeň Tak se dívej · playlist ... Mou toulavou vílou. Krutou tmou, která jen spí ... Malá mořská víla; 3. Zlatá dívka; 4. Toulavá; 5.
Paradox-Plzeň - Sebe se ptej
Videoklip a text písně Sebe se ptej od Paradox-Plzeň. R. Každý ráno sám se ptáš Každý ráno umíráš V levnym vínu hledáš sílu V jedinýmu ma..
Paradox-Plzeň - To mám rád
Videoklip a text písně To mám rád od Paradox-Plzeň. Hlasitej dech je zrychlenej, A s tvých rtů sůl, co zase pálí. Neměj strach, nejsem zabitej, I k..
Paradox-Plzeň - Tak se dívej
Videoklip a text písně Tak se dívej od Paradox-Plzeň. R. Tak se dívej! Proč pořád oči zavíráš No tak se dívej! Tak se dívej! Proč pořád oči ..
Paradox-Plzeň - Šašek a král - live
Videoklip a text písně Šašek a král - live od Paradox-Plzeň. Vládce korunován, A pod ním muž, ve tváři růž. Chvíli smích a potom pláč, Kde ..
Paradox-Plzeň - Krok od tvého těla
Videoklip a text písně Krok od tvého těla od Paradox-Plzeň. Anděl s ďáblem vzývá, stínu divnej rej, Jejich oči právě teď lítaj, dětskej dobro..
Paradox-Plzeň - Najdi si svou tvář - live
Videoklip a text písně Najdi si svou tvář - live od Paradox-Plzeň. Neslyšíš a hráz se hroutí, Sevřenou mi tě noc k ránu navrací. Odcházíš a k..

Podobné texty písní


Poslední texty písní

maj
uz
iam
ich
rap
rum
obb
702
two
zin
hory
zwan
wayn
luki
1955
stay
pond
kata
brad
ezop
effy
hedg
2ne1
adios
jbmnt
poles
sa da
opice
misha
luzer
nitty
simat
kaleo
luger
cd u2
lante
moura
liwid
dawin
kveld
funky
landa
stelar
piroch
karmia
skitzo
e (cz)
havran
bennib
bla la
abiura
doo be
hra go
hug me
ithaca
dj maj
abigor
cir...
cl cl
j wess
orel