Pluli dva rytíři karaoke texty

Získej karaoke texty Pluli dva rytíři, které tolik milujete. Seznam obsahuje karaoke texty, texty starších písní i texty horkých novinek Pluli dva rytíři. Nauč se všechna slova své oblíbené skladby nebo rozjeď vlastní karaoke party dnes v noci :-).


Anonym 6410 - Pluli dva rytíři
Text písně Pluli dva rytíři od Anonym 6410. 1. Pluli dva rytíři po vodě až dopluli k jedné hospodě. 2. Šenkýřko, ty krásnou dceru máš, jen ře..
Anonym 6410 - Juliána krásná panna
Nezařazené v albu. Juliána krásná panna · Pluli dva rytíři · Anonym 6410 texty. 1. Juliána krásná panna; 2. Pluli dva rytíři ...
Pika - Sonic Rainbow
Ti, kteří hledali píseň Sonic Rainbow, navštívili také: Anonym 6410 - Pluli dva rytíři · Anonym 6410 - Juliána krásná panna. Online uživatelé (70). Přihlášení.
SiS - Šípové kríky a čierne tŕne
Ti, kteří hledali píseň Šípové kríky a čierne tŕne, navštívili také: Anonym 6410 - Juliána krásná panna · Anonym 6410 - Pluli dva rytíři · Online uživatelé (45).
SiS - Jeho slová boli pre mňa
Ti, kteří hledali píseň Jeho slová boli pre mňa, navštívili také: Anonym 6410 - Pluli dva rytíři · Anonym 6410 - Juliána krásná panna. Online uživatelé (100).
Pika - F3edo & Pika - Front To The Back
Ti, kteří hledali píseň F3edo & Pika - Front To The Back, navštívili také: Anonym 6410 - Pluli dva rytíři · Anonym 6410 - Juliána krásná panna · Online uživatelé ...
SiS - Odíď!
Ti, kteří hledali píseň Odíď!, navštívili také: D.o.p. - Jen pár slov · Anonym 6410 - Pluli dva rytíři · D.o.p. - Poslední krok · D.o.p. - Chyba · D.o.p. - Nejsem blázen.
Do řady - Mořem plout
Videoklip a text písně Mořem plout od Do řady. Ref:.. ... (Mořem plout), lodí nám houpá línej proud. ... dva, to je moc pro vratkej prám, usneš a už se nevzbudíš.
Asonance - Admirál Benbow
Videoklip a text písně Admirál Benbow od Asonance. Benbow dal rozkaz plout po vlnách, po vlnách. Benbow dal rozkaz plout po vlnách. Přes kanál rozkáz..
Asonance - Voda široké řeky
Ať koruny stromů se nad řekou spojí a větve ať překlenou široký proud. Tam na břehu v dálce teď milý můj stojí, ach musím jít za ním, já za ním chci plout.
Petr Novák - Barevný Sen
13. březen 2011 v něm my dva jen jdem bosí noční trávou, ... půjdeme noční Prahou, místo snů budem plout nocí bezesnou. ... Bezhlavý Rytíř Petr Novák (858x).
Asonance - Já jednu krásnou dívku znal
možná lepší je plout po mořích, než dívky namlouvat. Dívčí krása rychle pomíjí a kvítí uvadá jako každé listí na podzim ze stromů opadá. Text přidala terous97.
Šedesátá léta
Petr Spálený /Zdeněk Rytíř ... byly věrný, tak den dva nebo týden A neznali jsme Londýn, New York ani Vídeň Jen ze starých magazínů ... A o to jsme stáli Životem tak plout a písně hrát Svět byl kdesi v dáli Jenže náhle dal o sobě znát Co zbylo ...
Admirál
Admirál Helena Vondráčková /Petr Hapka /Zdeněk Rytíř ... A7 Říkal (on říkal) život je jak oceán, Hmi F#5+ Hmi když se dva setkají tak musí spolu plout .
Průzkumný let od Pavel Dobeš
Že na korábech vesmírem chtějí plout. Až tam, co vidí. S tím už nikdo nemůže hnout. To je zákon dětí. Že utrhnou se z máminých pout. A samy letí. Pověst vypráví

Podobné texty písní


Poslední texty písní

tarzi
hedg


Najděte nejlepší Rozvoz jídla ve vašem městě nebo si zajděte do vyhlášené Restaurace. Zůstanete doma? Uvařte si samy tady jsou Recepty.